Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
26. aug 2009

cukruska ved ja viem ze si sem chodila, to ja len tak, ze skaces zo snaziliek do tehliek...asi nebol ten vtip na mieste, ale ved ma poznas aka som...snazim sa aj z toho najhorsieho vytrieskat usmev, ved ja som tiez tyzden po MA ale nevzdam sa!!!!!!!🙂

cukruska1920
26. aug 2009

prali...no to mas uplnu pravdu...lebo aj to ked sa nedari je smutne ale ked prides o babo to je horsie... ten kto to nezazije nikdy nepochopi... po prvom to nezistuju lebo su to drahe vysetrenia a prvykrat to beru tak ze to mohla byt nahoda..ale dvakrat sa to uz za nahodu nepoklada

adrianka127
26. aug 2009

Ahojte slniecka... tak som si zbezne precitala, co ste tu za posledne obdobie zazili... Ach jo... 😔
Takze ziadne nove kinderko sa zatial nekonalo... Baby, viem, ake je to tazke, takze vam zelam vela vela sili a trpezlivosti...
A ako sa tu inak mate? Co nove?
Ja pomaly rastiem, no nie pomaly - zvacsujem sa ako slon, ale nevadi... 🙂
Adenke sa inak narodilo dievcatko dominika...
Pekny dnik... 🙂

adrianka127
26. aug 2009

a aby som nezabudla, neviem, ci to funguje, ale pre istotu:
TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ TEHU CHRACHELISKO... 😉

pralinka25
26. aug 2009

diky za virusiky. Pozdravujeme adenku

a ako sa ti inak vodi? Dufam ze je vsetko ako ma byt

no cukrus snad zistia co sa stalo a bude sa to dat lahko vyliecit.

wolfskinka
26. aug 2009

cukrus no vitaj ....

prali a to si das plavky a k tomu zimnu bundu ??? ale ved preco nie ??? 😀 😀 😀 , presne jasne ze sa zidu, len v mojom pripade budem mat strach ci sa do nich na rok este vopcham
😀 😀 😀 😀 lebo moj clovek ma len stupajuce tendenciu vahy 😀 😀

pralinka25
26. aug 2009

wolfi nevopchas lebo budes tehotna. A prave preto by si si ich mala kupit tak ako ja. cJa tiez dufam ze ich vyuzijem najblizsie az za 2 roky 😉

adrianka127
26. aug 2009

budem pozdravovat...
mne sa vodi celkom dobre. Este nejaky mesiacik do robotky a potom materska... Tak sa vcelku tesim. Len nech ide vsetko dobre dalej. Zistili mi sice tehu-cukrovku, ale da sa to zvladnut...
A co vy ???

wolfskinka
26. aug 2009

😀 😀 😀 prali ale za 2 roky vyjdu z mody 😀 😀 😀 😀 a budes mat inu zimnu bundu 😀 😀 😀 😀

alicao
26. aug 2009

s pliaviek sa da spravit podbradnik aj dva, zidu sa 😀

wolfskinka
26. aug 2009

alic ... no este ze ta mame ....

alicao
26. aug 2009

keby ste este potrebovali vypotit nejaku blbost obradte sa na mna 😀
adrianka, ja sa chystam na umele, minuly tyzden som mala to co ty prvy krat MA

wolfskinka
26. aug 2009

alic jasne s radostou

adrianka127
26. aug 2009

ahoj alic, precitala som si... 😔 je mi to luto...Akosi sa to tu nie a nie rozbehnut spravnym smerom... 😒
Tak drzim palceky na tom umelom. To uz snad vyde...musi... 🙂
wolfi, pralinka a vy ste na tom ako?

wolfskinka
26. aug 2009

adrianka ... ja stale rovnako .... cakam a cakam a cakam a chystam sa s alic na dalsie IVF v oktobri ak sa nestane zazrak teraz na dovolenke

pralinka25
26. aug 2009

ja som si kupila take neutralne plavky ze budu v pohode aj za dva roky 😉

adrianka ja tiez stale rovnako. Akurat som zacala uzivat clostilbegyt na vyvolenie ovulky. Ale nefunguje. Sme tu 3 zakliate princezne

wolfskinka
26. aug 2009

jezisi este 2.5 hodiny .... horor 😠

adrianka127
26. aug 2009

wolfi... tak verim, ze sa na dovolenke zazrak stane... nech nemusis znovu absolvovat IVF... Moc ti to prajem, a samozrejme aj pralinke a alicke.
prali a ty si inak neskusala nejake tie prirodne preparaty? Co sa tyka ovulky, tak vela bab si to pochvalovalo... Napr. gynex, maca,... Koniec-koncov aj mne to zabralo...

wolfskinka
26. aug 2009

adi mas pekne brusko .................

pralinka25
26. aug 2009

adi skusala som gynex. Tiez mam ten pocit ze mi pomohol. Vyuzivala som 2 balenia. Teraz som chcela zistit co spravia tabletky a zistila som len to ze gnex mal vacsi efekt. Budici cyklus si dam o jednu tabletku viac tak uvidim. Ak to nepomoze vratim sa spat ku gynexu. Aj tak som chcela. Len teraz som si spravila pauzu kvoli tomu ze som chcela vediet aky ucinok budu mat tabletky

adrianka127
26. aug 2009

wolfi, dakujem...
prali, ja som tiez vyuzivala 2 balenia gynexu a az pri druhom to zabralo. A este som uzivala aj tu macu a este jeden preparat, co mi mama objednala z herbalifu. Na ten herbalife som moc neverila ale na koniec ani neviem, co zabralo... 🙂 Ak by si chcela nazov, tak doma kuknem... 🙂

pralinka25
26. aug 2009

no pozri mi to ak nezabudnes 🙂
ja vyskusam vselico.

wolfskinka
26. aug 2009

zachvilu nam zavru temicku bude 10000 prispevkov ...

alic, prali ... aky navrhujete dalsi nazov ???

adrianka127
26. aug 2009

prali - kuknem, inak mne tam este aj ostala vacsia cast balenia. Keby mas niekedy cestu do BA, alebo je nejaka moznost ako ti to poslat, tak poslem. Dufam, ze uz to potrebovat nebudem...

alicao
26. aug 2009

uz som tu...adrianka snad sa to tu raz zlomi, nech to tu uzavrieme...
wolfi, dalsia tema v snazilkach uz nebude!!!! musime to stihnut do buduceho tyzdna 😀 !

adrianka127
26. aug 2009

a inak neviem baby,ci to plati pre vsetky temy, ale vraj u nas sa uz nemusi pri 10 000 prispevkoch menit nazov... aspom tak hovorili baby v teme...
alic, budem hrozne moc drzat palce... A ked budete chciet poslat nejake virusy, tak mi napiste ... 🙂

alicao
26. aug 2009

adrianka dik, snad nepojdem vo wolfinkinych slapajach, nic v zlom wolfi, len nemam take nervy ako ty 😀

wolfskinka
26. aug 2009

alic ty si nieco uz pila .... ???

wolfskinka
26. aug 2009

alic si sa zblaznila ... len preboha nechod v mojich slapajach a otehotni radsej hned a nie sa terigat cez vsetky tie peripetie cim som presla ja

alicao
26. aug 2009

wolfi, ved pisem, ze dufam, ze nepojdem!!!!!!!!🙂