• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

31. augusta 2009 
prali v tom pripade kramy nehrozia, hod graf:slight_smile:
ja mam pocit, ze skoncis tento mesiac ako shaarka, citim to v kostiach:slight_smile:
27. aug 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked sa citis ako pred kramamy, je to jasne, ja si fakt myslim, ze si v tom:slight_smile:
27. aug 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatko no ovulku mi uz vyznacilo ale zistila som ze prave v ten den ako mi vyznacil graf sme nekeksikovali. Den predtym ano aj den potom ale v ten den nie.
No a vcera som po sexiku bola zas od krvi. Fakt myslim ze idu kramy. Cele je to popletene

tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/260d59
27. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pralinka, ved dobre vies ze staci sexikovat den pred tym, niekedy aj dva ci tri a preziju mrsky, a krvacanie moze znamenat aj uhniezdovanie, no ja som faaaaaaaaaakt zvedava:slight_smile:)) ale teptotka hovori ze ovulka bola urcite uz len cakat par dni :grinning:
27. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sere ma to lebo predtym sme sexovali kazdy den ako odtrhnuty z retaze a teraz sme si dali pauzu a takto to dopadlo. Ked chces poslem ti ten graf ako obrazok do mailu. Ja to na porazenie
27. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali posli ale mozno aj ta kratucka pauza pomohla, pozri, kuknem
27. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pralinka, ja si myslim, ze ste to vystihli uplne super:slight_smile: najvacsia sanca je aj tak den pred ovulkou nie presne v den ovulky, je to super, super, super a budes shaarka num.2 :slight_smile: a zacnes to tu!!!!!!!!!!
27. aug 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj keby si len mala pravdu. BOlo by to super a vy by ste sli hned za mnou. Ja totiz verim ze to umele u teba vyjde. Aj to ze si otehotnela po inseminacii bol maly zazrak aj ked bohuzial neprisiel do ciela. Toto druhe uz bude to spravne. A wolfi by si mohla priniest egyptana aby sme nemuseli zacinat novu temu u troch zakliatych princezien
27. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pralinka, no ja sa bojim, ci tie moje vysoke teploty nemaju nieco so stitnou zlazou, vtedy je umele nanic...
27. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
draha alicka ked budes mat pravdu tak vies kedy budem testovat?
Presne na alicku :slight_smile: teda bude to len 13 den ale skusim to. Ak nepride mrcha. Ale po tomto krvavom keksiku by to bola moc velka nahoda.
27. aug 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic a nechces si to dat pre istotu skontrolovat? Je to len chvilka. Pozrie ti to so sonom a uvidi to. Kolegyna na tom bola predvcerom. Bola vybavena za 15 minut. Skus to aby si zbytocne neabsolvovala umele ktore by kvoli takejto veci nedopadlo dobre.
27. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt? to by bolo supeeeeeeer keby to vyslo prave na tento den, dohodnute testujes na Alicku, inak vtedy sa vidavala Majka timkova mamina:slight_smile:, kramy nedostanes urcite aspon nie najblizsich 8 dni, potom ked budu teplotky stale hore tak sa mame naco tesit:slight_smile:
27. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic a stalo sa ti niekedy ze si 2x za sebou mala pri sexe krv? Mne este nie. Teda nie mimo kramov.
27. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali nie, ale mi sexujeme dost malo po ovulke, vtedy nemam vobec chut
27. aug 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic uz len 1.5 dna, v piatok o 15.00 to tu zapichnem a huraaaaaaaaaaaaaaaa 18 dni volna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

prali ten tvoj graf je akysi cudny ... nahoda .. ja som mala normalne kramy a tehotna som bola a ked som potom o 2 tyzdne dostala znova tak som isla k doktorovi a ten mi oznamil mila pani potratili ste ...
27. aug 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ja mavam vzdy cudny graf lebo mavam strasne dlhe cykly.

ty sa mas. Aj ja chcem ist na dovolenkuuuuuuuuuuuuuu

alic no ja mam asi najvacsiu chut pred kramami
27. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali :grinning: :grinning: :grinning: kazda sme nejako postihnuta :grinning: :grinning: :grinning:
wolfi, budem sa tesit na tvoj navrat, lebo to dufam, ze uz budem mat schvalenu ziadost na ivf
27. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som sa dnes postavila na vahu ... a chytila som sok ... ze 82.4 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v zime som mala 88 :angry: no na dovolenke sa vyzeriem zase na allinclusive ... ale potom to s alickou v psoilovni schudnem ... alebo po dovolenke zacnem rapidne priberat :grinning: :grinning:

ake dufam, uz budes mat ... uz je tam tyzden mozno uz aj je schvalena len kym ju poslu ... ale vseobecna do 14 dni dava tak ked pridem budes to mat iste a mozes zacat hned ten cyklus od zaciatku oktobra ako aj ja
27. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, niektorym baba tu vseobecne schvalila tiez az o mesiac ta neviem..uvime, ta ty uz hadam nebudes musiet ist :slight_smile:
27. aug 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic uvidime
27. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pralinka, na com bola tvoja kolegyna? nepochopila som to :confounded: :grinning:
27. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tej stitnej zlaze. Mala by si tam ist este pred umelym
27. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co hovorite na moj web ? nejake pripomienky ?
27. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali ale kde sa tade vysetruje, ja netusim
wolfi, neposlala si nic, len jednu vetu, bez odkazu:slight_smile:
27. aug 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslem znova
27. aug 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak wolfi chybal odkaz :wink:

alic na endokrinologii. Nech ti da tvoja obvodna odporucaci listok a objednaj sa. A nezabudni t posurit aby ta neobjednali na svateho dindy.
27. aug 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali, raz som tom tam bola pred rokom objednali ma o mesiac neskor...
27. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz by tam mal byt
27. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo wolfi, to si ako dokazala???, supeeeeeeeeeeeeer:slight_smile:
27. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok