Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
27. aug 2009

prali v tom pripade kramy nehrozia, hod graf🙂
ja mam pocit, ze skoncis tento mesiac ako shaarka, citim to v kostiach🙂

alicao
27. aug 2009

a ked sa citis ako pred kramamy, je to jasne, ja si fakt myslim, ze si v tom🙂

pralinka25
27. aug 2009

zlatko no ovulku mi uz vyznacilo ale zistila som ze prave v ten den ako mi vyznacil graf sme nekeksikovali. Den predtym ano aj den potom ale v ten den nie.
No a vcera som po sexiku bola zas od krvi. Fakt myslim ze idu kramy. Cele je to popletene

tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/260d59

alicao
27. aug 2009

pralinka, ved dobre vies ze staci sexikovat den pred tym, niekedy aj dva ci tri a preziju mrsky, a krvacanie moze znamenat aj uhniezdovanie, no ja som faaaaaaaaaakt zvedava🙂)) ale teptotka hovori ze ovulka bola urcite uz len cakat par dni 😀

pralinka25
27. aug 2009

sere ma to lebo predtym sme sexovali kazdy den ako odtrhnuty z retaze a teraz sme si dali pauzu a takto to dopadlo. Ked chces poslem ti ten graf ako obrazok do mailu. Ja to na porazenie

alicao
27. aug 2009

prali posli ale mozno aj ta kratucka pauza pomohla, pozri, kuknem

pralinka25
27. aug 2009

oki

alicao
27. aug 2009

pralinka, ja si myslim, ze ste to vystihli uplne super🙂 najvacsia sanca je aj tak den pred ovulkou nie presne v den ovulky, je to super, super, super a budes shaarka num.2 🙂 a zacnes to tu!!!!!!!!!!

pralinka25
27. aug 2009

juj keby si len mala pravdu. BOlo by to super a vy by ste sli hned za mnou. Ja totiz verim ze to umele u teba vyjde. Aj to ze si otehotnela po inseminacii bol maly zazrak aj ked bohuzial neprisiel do ciela. Toto druhe uz bude to spravne. A wolfi by si mohla priniest egyptana aby sme nemuseli zacinat novu temu u troch zakliatych princezien

alicao
27. aug 2009

pralinka, no ja sa bojim, ci tie moje vysoke teploty nemaju nieco so stitnou zlazou, vtedy je umele nanic...

pralinka25
27. aug 2009

draha alicka ked budes mat pravdu tak vies kedy budem testovat?
Presne na alicku 🙂 teda bude to len 13 den ale skusim to. Ak nepride mrcha. Ale po tomto krvavom keksiku by to bola moc velka nahoda.

pralinka25
27. aug 2009

alic a nechces si to dat pre istotu skontrolovat? Je to len chvilka. Pozrie ti to so sonom a uvidi to. Kolegyna na tom bola predvcerom. Bola vybavena za 15 minut. Skus to aby si zbytocne neabsolvovala umele ktore by kvoli takejto veci nedopadlo dobre.

alicao
27. aug 2009

fakt? to by bolo supeeeeeeer keby to vyslo prave na tento den, dohodnute testujes na Alicku, inak vtedy sa vidavala Majka timkova mamina🙂, kramy nedostanes urcite aspon nie najblizsich 8 dni, potom ked budu teplotky stale hore tak sa mame naco tesit🙂

pralinka25
27. aug 2009

alic a stalo sa ti niekedy ze si 2x za sebou mala pri sexe krv? Mne este nie. Teda nie mimo kramov.

alicao
27. aug 2009

prali nie, ale mi sexujeme dost malo po ovulke, vtedy nemam vobec chut

wolfskinka
27. aug 2009

alic uz len 1.5 dna, v piatok o 15.00 to tu zapichnem a huraaaaaaaaaaaaaaaa 18 dni volna 😵 😵 😵

prali ten tvoj graf je akysi cudny ... nahoda .. ja som mala normalne kramy a tehotna som bola a ked som potom o 2 tyzdne dostala znova tak som isla k doktorovi a ten mi oznamil mila pani potratili ste ...

pralinka25
27. aug 2009

wolfi ja mavam vzdy cudny graf lebo mavam strasne dlhe cykly.

ty sa mas. Aj ja chcem ist na dovolenkuuuuuuuuuuuuuu

alic no ja mam asi najvacsiu chut pred kramami

alicao
27. aug 2009

prali 😀 😀 😀 kazda sme nejako postihnuta 😀 😀 😀
wolfi, budem sa tesit na tvoj navrat, lebo to dufam, ze uz budem mat schvalenu ziadost na ivf

wolfskinka
27. aug 2009

baby ja som sa dnes postavila na vahu ... a chytila som sok ... ze 82.4 😵 😵 😵 v zime som mala 88 😠 no na dovolenke sa vyzeriem zase na allinclusive ... ale potom to s alickou v psoilovni schudnem ... alebo po dovolenke zacnem rapidne priberat 😀 😀

ake dufam, uz budes mat ... uz je tam tyzden mozno uz aj je schvalena len kym ju poslu ... ale vseobecna do 14 dni dava tak ked pridem budes to mat iste a mozes zacat hned ten cyklus od zaciatku oktobra ako aj ja

alicao
27. aug 2009

wolfi, niektorym baba tu vseobecne schvalila tiez az o mesiac ta neviem..uvime, ta ty uz hadam nebudes musiet ist 🙂

wolfskinka
27. aug 2009

alic uvidime

alicao
27. aug 2009

pralinka, na com bola tvoja kolegyna? nepochopila som to 😖 😀

pralinka25
27. aug 2009

na tej stitnej zlaze. Mala by si tam ist este pred umelym

wolfskinka
27. aug 2009

co hovorite na moj web ? nejake pripomienky ?

alicao
27. aug 2009

prali ale kde sa tade vysetruje, ja netusim
wolfi, neposlala si nic, len jednu vetu, bez odkazu🙂

wolfskinka
27. aug 2009

poslem znova

pralinka25
27. aug 2009

tak tak wolfi chybal odkaz 😉

alic na endokrinologii. Nech ti da tvoja obvodna odporucaci listok a objednaj sa. A nezabudni t posurit aby ta neobjednali na svateho dindy.

alicao
27. aug 2009

prali, raz som tom tam bola pred rokom objednali ma o mesiac neskor...

wolfskinka
27. aug 2009

uz by tam mal byt

alicao
27. aug 2009

ty jo wolfi, to si ako dokazala???, supeeeeeeeeeeeeer🙂