Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
27. aug 2009

vy by ste v tej porodnici teda spravili poprask 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
27. aug 2009

prali dostanes na rit ....
no ved o to ide ... no nie budem ju tahat za vlasy ................... 😀 😀 😀 😀

pralinka25
27. aug 2009

tak ked budes tehula skor ako ja draha tak ta beriem za slovo a ocakavam ze mi prides dat osobne na rit a zaroven ma nakazit tehu virusmi. Platiiiii??????????

lussi222
27. aug 2009

baby aj ja chceeeeem ☹

wolfskinka
27. aug 2009

prali jasne platiiiiiiiiiiiiii ale to sa dovalime oibidve aj s alicou nech mas zazitok 😀 😀 😀 😀 😀

lussi ahoj ....

wolfskinka
27. aug 2009

cafte zajtra .................. cmuk cmuk cmuk

pralinka25
27. aug 2009

suhlasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. A ocakavam vaaaaaaaaaas. Bola by sranda 😀

lusssssi a co chcesssss???????????

pralinka25
27. aug 2009

ahoj wolfi 🙂

alicao
27. aug 2009

pralinka asi babo neeeeeeeeee? 😀 inak to neni zly napad, mozno si raz z wolfi urobime vylet za tebou🙂

pralinka25
27. aug 2009

no sak myslela som si ze babo. Ale my tu tak vselico chceme aj babo aj dovolenku tak som sa len pytala neeeeeee?????

hehe no nebola by som proti vasej navsteve 😵

alicao
27. aug 2009

pralinka to mozno bolo treba aj policajnu eskortu ako pri futbalovom zapase 😀 😀 😀

pralinka25
27. aug 2009

😀 😀 😀 😀 to ano
bolo by vzruso

pralinka25
27. aug 2009

idem uz domov. Tak pekny zbytok dna 🙂 papa

alicao
27. aug 2009

pralinka aj ja sa lucim, papa moja zajtra🙂

wolfskinka
28. aug 2009

dobre ranko ...

prali hod graf .. nech sa pobavime hned z rana 😀 😀 😀 dnes vam tu budem otravovat zivot do 15.50 😀 a potom az 16.9. ☹ ak sa mi nepodari niekde zohnat pripojku na net

alicao
28. aug 2009

pralinka, cakame, cakame ale zda sa ze sipova ruzenka stale chrape🙂

wolfskinka
28. aug 2009

no tiez mam taky dojem ze spi ako zarezana 😀 😀 a nema ju kto pobozkat

pralinka25
28. aug 2009

no tak drahej sipkovej ruzenke sa uracilo zobudit a smutna princezna a princezna so zlatou hviezdou su kde????????????????? 😕

wolfskinka
28. aug 2009

no spachtosko vyliezol z pelecha .. no dobre ranko ....

wolfskinka
28. aug 2009

prali ale ten graf zacina byt veeeeeeeeeeelmi zaujimavy .... 😵 😵 😵

alicao
28. aug 2009

pralinka, za neblni moc s tou teplotou ok? ale je to super ovulka bola. Uz nie si sipova ruzenka, povysujeme ta na arabelu 😀

wolfskinka
28. aug 2009

prali presne arabale ... so zazracnym prstenom ... pricaruj mi babenko

alicao
28. aug 2009

wolfi ty si aj volala do poistovne? lebo by som to chcela posurit, ale neviem vo im tam mam povedat. porad

wolfskinka
28. aug 2009

hej volala lebo im to dlho trvalo

normalne tam zavolaj a ze mas dohodnute miesto v heliose lebo ze je poradovnik a ze ci to nahodou este nie je schvalene , mozno uz aj bude ... drzim palce a daj vediet

pralinka25
28. aug 2009

no ja sa musim pohrabat vo svojich starych hrackach. mam tam niekde arabelin prsten. Oco mi ho vyrobil 🙂 Vyskusam ci funguje a ked ano zacnem pricarovavat deti na pockanie a vy dve budete prve 😎

alicao
28. aug 2009

prali ja si fakt myslim, ze budes prva ty, potom wolfi a mozno na vianoce aj ja🙂

wolfskinka
28. aug 2009

prali ja som prva na rade teraz .. alic prepac, ale ja mam oddnes plodne dni ... teda aspon dufam 😀 😀 😀 😀 dnes zacneme sexikovat

pralinka25
28. aug 2009

alic ja by som uz bola tak rada aby sme ani jedna nemuseli do tejto temy chodit. Potom si zalozime temu odkliatych princezien 😉

wolfskinka
28. aug 2009

baby musime sa dohodnut .... admini nam sem teraz pridali taku ciaru asi zrejme chcu kazdu chvilu zavriet temicku ... ked ju zavru ... kto vytvori novu a ako sa bude volat ...