Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
28. aug 2009

wolfi, ale pralinka ma plodne dni uz za sebou , takze mas smolu 😝

wolfskinka
28. aug 2009

no ved ja to tak ratam ze pralinka je tehotna a teraz som na rade ja 14dc .... a potom ty

pralinka25
28. aug 2009

to si dobra ze si si to vsimla. Ja som to ani nevedela.
No sak mozes wolfi zalozit aj ty a nazov bud nechame alebo ho pozmenime. Alic skus hodit nejaky napad aj ty wolfi

alicao
28. aug 2009

dajme alica z krajiny zazrakou, prosim prosim🙂

pralinka25
28. aug 2009

este ma napadlo ze si mozeme dat mozno nejaky neutralnejsi nazov nech k nam aj obcas niekto este pride. Nie?

a mozno ta ciara znamena ze kocky hrabe vam zavreme vas. Alebo admini vedia nieco co my este nie a to ze sme uz tehotne tak tuto temu nepotrebujeme 😀

pralinka25
28. aug 2009

alic predbehla si ma s prispevkom. Sak mozme ale musis ju zalozit ty v tom pripade 😉 ale este by som tam dodala a zakliate princezne

cize alica z krajiny zazrakov a zakliate princezne

pralinka25
28. aug 2009

alebo tak nejak a potom tam budeme chodit uz aj ako tehule

alicao
28. aug 2009

prali asi to bude tym, ze nam fakt hrabe, uz to nema nic spolocne s tehotenstvom 😀
a co tak Zakliate princezne a cakanie na miminko z krajiny zazrazkov

pralinka25
28. aug 2009

nooooooo to by nebolo zleeeeeeee

wolfi co ty na to???????

alicao
28. aug 2009

pani wolfinka, cakame na schvalenie ziadosti🙂!

pralinka25
28. aug 2009

sa flaka bosorka v takejto vaznej chvili

pralinka25
28. aug 2009

no wolfiiiiiiiiii haloooooooooooooooooo

alic ako sa vlastne citis? A merias si teraz teplotu? Alebo ako?

wolfskinka
28. aug 2009

ok alica z krajiny zazrakov a zalozi ho alica .. suhlasim

alicao
28. aug 2009

prali som ok, ved vidis, sibe mi ako obvikle, niekedy ma chyti taka uzkost pri srdci ale to je z netrpezlivosti, proste aj ja chcem zazivat tu radost co tie dievcata, co tu pisu o srdiecku a prvych kopancoch, ale viem, ze to neurychlim a musim len verit, ze sa raz aj ja dockam. len ma strasi ten moj vek, nic ine...

alicao
28. aug 2009

a hej meriam si teplotu, zatial som len na zaciatku...http://www.fertilityfriend.com/home/2911cc

Wolfi len ja neviem ako to zalozit, ale mi sme chceli ten druhy nazov: Zakliate princezne a cakanie na mimi z krajiny zazrakov

pralinka25
28. aug 2009

ako si mala moznost vidiet u sharky tak zazraky sa stavaju. Uvidis aj nam sa stane raz zazrak. Zas az taka stara nie si. Neboj. Navyse dufam ze do dalsich narodenin uz budes tehulka. A merias tu teplotu?

wolfi a ten druhy nazov?

pralinka25
28. aug 2009

zas si ma predbehla 🙂

no musim mat prehlad o tvojom cykle. Ale bubete sa snazit aj tento mesiac. Nie?

alicao
28. aug 2009

prali hej deju, len vies, zenske problemy sa daju riesit liekmi, ale muzske len maloktore a uz vobec nie morfologia

alicao
28. aug 2009

prali, jasne ze budeme ako divy, nejak to tam narveme, aj som rozmyslala, ci si nakupim slamku a nestreknem si to tam ako pri inseminacii ale sama 😀 😀 😀

wolfskinka
28. aug 2009

prali shaarka je tehotna ? to som nevedela

alic kedy mas narodeniny ? a prali ty kedy ?

pralinka25
28. aug 2009

😀
alic ale aj shaarka mali zly spermiogram a este aj anovulaky a stalo sa a este aj za takych okolnosti. Ja tiez niekedy stracam nadej. Ale tu ju vzdy najdem. Alic neboj budeme pekne spolu volat tvoju alicku. Dufam ze nas potom raz pozve za odmenu na svoju svadbu na kolace 😀

pralinka25
28. aug 2009

wolfi ja v maji

pralinka25
28. aug 2009

a ty? Nemas tiez v maji???? Sa mi tak zda

alicao
28. aug 2009

sup do novej temy, hadam mi to nezrusia🙂

wolfskinka
28. aug 2009

ja v juni 😀

pralinka25
28. aug 2009

tak som sa pomylila 😅

wolfskinka
28. aug 2009

toto bol moj posledny prispevok do tejto temicky ... uz budem pisat len do tej nasej novej zazracnej 😵 😵 😵 😵

pralinka25
28. aug 2009

ok.

Tak pre tie ktore sem obcas chodila a budu nas chciet pozriet tak nech pridu do alickinej novej zazracnej temy

wolfskinka
28. aug 2009

no presne ... baby mne sa nechceeeeeeeeeeee nic robit a ked si predstavim co ma doma caka .... je mi na grc

wolfskinka
28. aug 2009

jezisi ja som sa sekla