Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
26. jan 2009

cukru a myslis ze sa to da ????

adrianka127
26. jan 2009

joj kiki - co to tu citam...ako to vyzera teraz??? uz to preslo??? drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palceky...

cukruska1920
26. jan 2009

kik...hej da... ono sa stava ze ked myslime na zle tak si to privolame....vlastna skusenost ☹

kikina666
26. jan 2009

no teraz je vlozka cista ani na papieri nic nebolo ...

adrianka dakujem za drzanie palcov, za hodinu idem domov a rovno do postele zalahnut, ak sa uhniezduju nech su v klude, ale zacinaju ma boliet prsia ako pred kramami tak tomu moc neverim, ze je to uhniezdovanie

cukruska1920
26. jan 2009

kiki 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

chces po riti?????

kikina666
26. jan 2009

nechcem po riti, drzte nam vsetky palce co mate, nech to je uhniezdovanie

babulka123
26. jan 2009

kiki pre boha ziveho UKLUDNI SA , ked budes takto velmi stresovat tak sa na teba babatka vyprdnu... normalne citim nervoooooznost az sem. nadychni sa vydychni a povedz si ze vsestko bude ok. teraz je to uz len o tom ze budes v klude, ale nie len vo fyzickom ale aj psychickom...
je super, ze kvapky uz nie su, to je velmi dobre znamenie, a preto by si sa mala este viac ukludnit, to ze ta bolia prsia je uplne normlane, mna boleli tiez ale len prve dni v case ked mali dojst kramy potom uz vobec.. brusko v case ked som mala dostat bolo take ze som bola na wc asi tak 150 tis. x denne a myslela som si ze uz uz dosli... nikomu som nechcela vtedy verit ze je to normlane.. a vidis... takze prosimm ta klud lebo si mozes akurat tak ublizit a nie pomocst... ta postel je super napad, pusti si nejaky fajn film a uvidis ze vsetko bude ok.... myslim na teba stale a velmi neskutocne velmi ti drzim palce...

cukruska1920
26. jan 2009

babulka..uuuuuuplne s tebou suhlasim 😉

kikina666
26. jan 2009

babulkla dakujem za 50 minut idem domov, pride po mna muz a odvezie ma do postele

babulka123
26. jan 2009

cukrus dakujem...

kikina666
26. jan 2009

baby ja viem ze mate pravdu, ale ak to zostane iba pri tych par kvapkach tak bude uzasne, len ....
babulka ty si spinila ked si otehotnela ???

babulka123
26. jan 2009

milacik ja som nie spinila ale ja som krvacala 1x do dna kazdy 4 den.. a to si vies predstavit tie stresy... tak ze cela vlozka bola od krvy a zacalo to na 10 Dpo ET. a to som z testov vedela ze som tehu.. a dr. mi potom povedal ze je to uplne normalne, naposledy som to mala na silvestra od vtedy chvala bohu nic..

takze neboj... a prosim ta ziadne len ... a podobne.. skus trosku vypnut..

kikina666
26. jan 2009

babulka dakujem ... no ja zatial len par kvapiek a dufam, ze to pri tom zostane, ked sa zacnu uhniezdovat ako to hovorite a zacnem spinit kolko im to bude trvat ... ked budem lezat od 16.00 - 7.00 rano, myslis ze to bude stacit, potom musim ist do roboty, ale v robote sedim na stolicke cely den

babulka123
26. jan 2009

no ak sa ti da tak vyloz nohy este v robote... pod stolom daj si nejaku krabicu alebo tak .. aj to ti pomoze..

adrianka127
26. jan 2009

kiki - viem si predstavit, co prezivas...ja som tiez spinila a viem presne, co som pri tom citila - bol to hrozny strach a bezmocnost... ☹ Dufam, ze budes mat viac stasticka...) Moc na teba myslim...zasluzis si, aby ti to vyslo...

anaja36
26. jan 2009

ahojte vsetky babky chcem sa spytat moja naj kamoska sa nazi uz 2 rokom otehotniet a nic v aprili min.roku jej test ukazal poz.ale hned na druhy den krvacala a potratila samovolne a v sobotu dosla k nam na navstevu a ukazalal mi test uplne vyrazne 2 pasy ale krvaca a dali ju lezat do nemocnice brali jej krv a ten hormon v krvi jej stupa ale v maternici jej nic nevidiet a ja mam strasny strach ze potrati mate s tym niektora skusenosti nemusi to byt potrat ze nie?

kikina666
26. jan 2009

no mam ich natiahnute, za pol hodiny uz idem domov, hura a sup do postele, baby stale sa mi da cikat ...idem sa vycikat a poviem vam ako to vyzera

adrianka dik moc

anaja36 to ma asi mimomaternicove, ked v maternici neni, to jej budu musiet vybrat laparoskopicky ale musis pockat na verdikt doktorov

adrianka127
26. jan 2009

anja - nechcem strasit ale kiki ma asi pravdu - ak v maternici dlhsi cas nic nema a krvaca, tak to sa stava pri mimomaternicovom...

kikina666
26. jan 2009

no bola som na wc, vlozka cista ale trolilinku na papieri

cukruska1920
26. jan 2009

kiki...uz tolko necikaj... keby mas mat mrchu tak ta boli aj brucho...viem ze si to nechces priznat ale si tehu 🙂 🙂 🙂 🙂

kikina666
26. jan 2009

cukru ... ked ja neviem , ja to mam po tych potratoch dost rozhadzane, dnes mam 31.den cyklu tak neviem
ale prsia ma bolia ako pred ms

cukruska1920
26. jan 2009

pozri..neviem ako to mas ty ale ja ked mam dostat mrchu tak ma boli krcovito brucho a ked zacnem spinit tak uz sa mi rovno spusti...nie ze raz ano potom nie...

kikina666
26. jan 2009

no ved to mne sa to niekedy spusti hned a riadny zlievak a niekedy sa to vlecie aj 2 dni kym sa spusti

adrianka127
26. jan 2009

kiki a BT si si nahodou nemerala??? ak ju mas zvysenu tak mrcha nemoze prist....

kikina666
26. jan 2009

nemerala, ja to nemeriam vzdy ked som merala zle to dopadlo, neviem kolko mam a ani to skusat nejdem, ale citim ze nad 37 tam dole mam aj bez teplomera, lenze ma zacali strasne boliet prsia, tak mam strach ze je to mrcha ... za 15 min idem domov

cukruska1920
26. jan 2009

kik....adi ma pravdu ..zajtra rano si predtym nez stanes s postele odmeraj a bude to jasne

kikina666
26. jan 2009

ok ako myslite ak sa to poriadne nespusti tak si odmeram, a odmeram si aj ked pridem domov a dam vam vediet

kikina666
26. jan 2009

idem domov, a ozvem sa ked budem vediet tu teplotu

cukruska1920
26. jan 2009

kiki...cez den si nemeraj to je skreslene lebo sa uz hybes...to musis rano kym si este v posteli

kikina666
26. jan 2009

uz som doma vo vod. polohe, BT 37,3 ..rano si odmeram zase ak sa to nespusti, nebolo nic na vlzoke a ani na teplomeri .. 😵 😵 😵 drzte mi silno palce