Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
27. jan 2009

adrianka ty sa kedy chystas do ziliny ... sme si dohadovali nejake to rande

adenka
27. jan 2009

adrianka pre mna plati...inak mi napadlo ze vedla trznice je jedna cukraren kde sa nefajci...

kikina666
27. jan 2009

no adenka ahoj

adrianka127
27. jan 2009

no sak potom nieco pohladame, neboj sa... 🙂 uz sa tesim na kolacik... 🙂

kikina666
27. jan 2009

no aj ja by som si dala nejaky kolacik, mozno po ceste domov nejaky kupime

adrianka127
27. jan 2009

Treba si osladit zivot 😉

kikina666
27. jan 2009

este 10 minut, nakup v bille a postielka huraaaaaaaaaaaa

kikina666
27. jan 2009

som si teraz musela rozopnut rifle akosi sa mi to moje brusisko do nich nechce vpratat

adenka
27. jan 2009

no baby uz sa mi nic nechce robit...a nejaka som hladna, no nic nemam na jedenie...

kikina666
27. jan 2009

ja uz idem domkov konecne ... smer postel huraaaaaaaaaa nech si dvojicky oddychnu, ak su este tam

kikina666
28. jan 2009

ahojte dobre rano

takze od vcera obeda okrem tych par kvapiek nic, ziadne spinenie, ziadne krvacanie 😵 ,
dnes mam 33.den cyklu 😵 , akurat ma boli v podbrusku ☹ a BT presne taka ista ako vcera vecer 37.3 a rano 36.8 ... nepohlo sa to ani o chlp akurat sa mi zase brucho v podbrusku zvacsilo, tak neviem ... no co dodat... drzte palce

baby ked som pozerala vitazne grafy tak tehulky maju teplotu nad 37, kedze si teplotu nemeriavam tak ani netusim ci ju vobec mavam taku vysoku, tak si spravte zaver .. ja sa tym teplotam moc nerozumiem

adrianka127
28. jan 2009

Ahojte slniecka...
kiki - kde si merias tu teplotu a akym teplomerom...? 🙂

kikina666
28. jan 2009

klasickym ortutovym a vnutri

adrianka127
28. jan 2009

kedze si si do teraz nemerala, tak sa neda dobre posudit, ci je to vela alebo malo. Kazda zena je ina a moze byt, ze 36,8 je pre teba uz vysoka teplota...

adenka
28. jan 2009

dobre ranko babulky,
kiki tazko povedat ci 36,8 je vela alebo malo...videla som vela grafov ktore boli tehulkovske aj s teplotami 36,7 a 36,8..vsetko zavisi, ake teploty si mala predtym...ja som tiez mala max 37, inak len 36,9 - 36,8...skus sa upokojit a trosku prejst myslienkami na nieco ine...ved uz o par dni budes presne vediet co a ako...

kikina666
28. jan 2009

no takze baby tehulka asi nebudem, zacinam spinit a dost silno a zachvilu je tu mrcha takze a teplota pod 37 tak si myslim ze nie je co riesit

adenka
28. jan 2009

kiki prosim ta nestresuj...nemozes zavolat doky a ist tam???

adrianka127
28. jan 2009

Ahoj adi - ako si sa vyspinkala?
kiki - skus urobit test... viem, ze si hovorila, ze uz to nechas do pondelka, ale skus....

kikina666
28. jan 2009

adenka a s kramami sa chodi k doktorovi a to odkedy ?

adrianka skusim poobede

adenka
28. jan 2009

kiki a co ak to vzdalo len jedno a druhe sa drzi?? mozno potrebujes dufik...alebo ja neviem...no kazdopadne ked uz si tolko bojovala, tak bojuj dalej...zavolaj doky a spytaj sa co mas robit....

adrianka no nic moc, nejak som nevedela spat, tak som taka utahana....neviem co bolo v noci vo vzduchu....
a ty ako??

adrianka127
28. jan 2009

kiki - adka ma pravdu, zavolaj doktorke, este sa musi dat nieco robit... nemozes sa len tak vzdat. Aj tak sa divim, ze Ti nedali ziadne lieky na udrzanie plodu...a spinenie je hnede, alebo cervene???
adi - ja celkom dobre, len kratko - este som upratovala a o jedenastej som zalahla ako taka mrtvolka. Ale som rada, ze sme sa stretli... niekedy to musime zopakovat... 🙂

adenka
28. jan 2009

no ja som len pozrela panelak ale bolo mi z tej mojej kombinacie divne na zaludku tak som sla hned spat, ale len som sa prehadzovala...a aj celu noc som sa budila, dokonca som rano vstala pred budikom a zasa som aj grcala...takze dnes bude zas nejaky divny den...ale to nic...
ja som tiez velmi rada, bolo to super...tak mozme kludne opakovat kedykolvek... 🙂 🙂

kikina666
28. jan 2009

co mam robit , ja uzivam lieky na udrzanie plodu a dalej mam uzivat utrogestan a v pondelok na utz a krv

adenka
28. jan 2009

kiki tak zavolaj doky...povedz co sa deje a spytaj sa co mas robit...ved ti snad pomozu, alebo ti v najhorsom len povedia aby si cakala....

kikina666
28. jan 2009

ved vam hovorim co mam robit, brat dalej utrogestan ... na udrzanie tehu, ak by tam nahodou nieco bolo, poslala som muza pre test a donesie mi ho do lekarne a hned ho aj urobim a dam vam vediet vysledok

adenka
28. jan 2009

ok kiki, drzim palce...

kikina666
28. jan 2009

ked ho tu budem mat dam vam vediet

adrianka127
28. jan 2009

dobre kiki - daj vediet - budem na teba mysliet...

kikina666
28. jan 2009

dam vediet jasne

martinex
28. jan 2009

ahojte kocky....

ako sa mate?
ja som az teraz dorazila do prace, zapchata cela BA ...vyse hodiny som sla do roboty 😠