Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
29. jan 2009

ahoj kiki...

mi neplanujeme...lebo vacsinou plany zlyhaju...mi tak na volno 😀

kikina666
29. jan 2009

no ja planujem sa natiahnut pred telku a oddychovat, vcera sa nam pokazila pracka takze roboty neni 😀 hura

ja som sa dnes postavila na vahu a skoro mi oci vybehli, bez akejkolvek diety a cvicenia mam dole 4 kila za 2 tyzdne .. nechapem ale sa vobec nehnevam 😵 😵 😵

no to si toho riadne zbuchala, ja iba 1 gyros a tycinku KOKO a fucim ledva sa hybem

cukruska1920
29. jan 2009

ja idem do obchodu...si kupim encian a vysmazim si....uz si nato robim dlho chut

kikina666
29. jan 2009

no to by som si tiez dala , ja si na veceru spraim ovocny salatik a vychutnam si ho pri nejakom seriali kedze muz je na sluzobke

adrianka127
29. jan 2009

kiki - a este stale krvacas, alebo uz teraz nie?
cukru - to je dobry napad... mnam mnam 🙂

kikina666
29. jan 2009

adrianka ... momentalne zase nie .. ale uz to neriesim, moj muz ma kontroluje kazdu hodinu ci mi neni zle, moja mama mi chce naordinovat prasky na nervy a po tom utrogestane chodim ako nadrogovana, mota ma a hadze z jednej strany na druhu ale inac som v pohode a prejedena ale teda poriadne

myslim ze ma ta ovocna kura vecer iba pomoze, som si kupila kiwi, banan, jablko , pomaranc a ked to pomiesam tak z toho by mohlo nieco rozumne byt

adrianka127
29. jan 2009

hej hej - urob si salatik - aspom sa precistis... 🙂 (inak nechcem sa k tomu vracat ani ti robit nadeje, ale podla toho, co hovoris, este to nie je uplne stratene)... ale uvidis v pondelok... 🙂

kikina666
29. jan 2009

adi pozri si IP prosim ta a pochopis preco sa o tom uz nechcem bavit,

pralinka25
29. jan 2009

ahojte.
Aj ja som tu len sa mi pokazila klavesnica tak som si musela zmazat prispevok, lebo mi to pisalo kazde druhe pismenko 😅

Teraz mam novu a vobec sa mi nepaci lebo ma cierne tlacitka 😠

Ja som sa dala tento tyzden na delenu stravu prvy krat v zivote. Vzdy som byvala jak sparatecko ani vidiet ma nebolo a teraz som ako slon. Ale to je tymi hormonmi 😠 😠

kikina666
29. jan 2009

pralinka ja som po delenej strave pribrala 😀 😀 😀 ale nechcem ta odradzat

pralinka25
29. jan 2009

prosim ta nestras.
Vzdy som jedla aj za dvoch hlavne sladke a nehybala som sa skoro vobec a bola som tenucka. Odkedy som zacala s HAK som zacala aj priberat. Myslela som ze po vysadeni schudnem spat ale hovby. Po tych injekciach som pribrala este a to ani moc nejem a hlavne zacala som asi 2 roky dozadu sportovat. Som uz zo seba nestastna, lebo si vobec neviem zvyknut na svoje telo 😠 😠 😠 😠

Diety boli pre mna vzdy neznamy pojem ale teraz uz musim prikrocit aj k takemuto kroku lebo som sa pristihla ze svoje telo fakt neznasam.

Musim to aspon skusit. Toto mi pride este taka najschopnejsia dieta. Lebo take pri ktorych by som musela jest presne potraviny a hladovat to by som nevydrzala.

kikina666
29. jan 2009

pralinka kaslina telo ved zachvilu budes tehotna a budes sa kotulat

pralinka25
29. jan 2009

to to by som na to gulanie aspon mala dovod ale takto sa ani nemam na co vyhovorit. Potom budem tlsta pre vyssie dobro 😀 😉 tak to sa bude dat odpustit 😅 a potom pri babatku to vybeham 😵

adrianka127
29. jan 2009

prali - neboj ja som sa tiez riadne zagulatila... ale tvarim sa, ze to pripravujem telo na tehotenstvo... 😀

kikina666
29. jan 2009

ja som teraz schudla 4 kila z tych stresov, ale velmi rychlo ich mozem nabrat spat

adrianka127
29. jan 2009

dnes sa mi ani nechce ist na ten squash - tak by som si len lahla k telke a pozerala nejake telenoveli... 🙂

kikina666
29. jan 2009

tak si lahni a pozeraj a kasli na vsteko, ja to tiez idem tak poriesit ... veget a veget a veget a ovocny salatik

adrianka127
29. jan 2009

ked drahy sa na to tak tesi... je mi luto ho zrusit... 😒

kikina666
29. jan 2009

no ved musi pochopit ze nevladzes ...

pralinka25
29. jan 2009

adi a mozno sa ani jemu nechce a chce ist len kvoli tomu ze si mysli ze ty sa tesis.

My tak chodime na klzisko a niekedy sa obetujeme jeden kvoli druhemu a potom zistime ze ani jednemu sa nam nechcelo. Ale v konecnom dosledku sa tesime ze sme boli 😀

adrianka127
29. jan 2009

ved to - mne sa sice nechce, ale ked uz tam budeme, tak budem rada...(dufam...)... Ale dnes mam vylozene nechut... 😀

kikina666
29. jan 2009

no baby idem ja do postele ...

adrianka127
29. jan 2009

papa kiki - oddychuj

kikina666
29. jan 2009

ok dik a pekny zbytok dna

pralinka25
29. jan 2009

ahoj kiki.

My pojdeme zajtra na klzisko trosku spalovat tuky 🙂

adrianka127
29. jan 2009

v trnave je normalne verejne klzisko?

pralinka25
29. jan 2009

ano. Ale len v stredu piatok sobotu a nedelu

adrianka127
29. jan 2009

aj tak super - tiez by som sa sla trosku pokorculkovat... 🙂 To je nahodou mile, ze takto s drahym chodite... 😉

adenka
29. jan 2009

cafte babulky... 🙂

adrianka127
29. jan 2009

uz cupkam domkov... tak sa majte pekne... paaaaaa