Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
3. feb 2009

kika...supre chlap 😀 a to nemyslim ironicky, aspon sa nenudis 😀

kikina666
3. feb 2009

no to hej to sa teda fakt nenudim, niekedy by som sa radsej ... lebo nad tymi somariny sa kazdy rozumny clovek pozastavi a myslim ze cele konzilium psychiatrov by ho uznalo za beznadejny pripad ...

pralinka25
3. feb 2009

nahodou kiki je super. My sme tiez taky trafeny 😉

Ja mam takeho "trafeneho" aj otca. Ten tiez dokaze niekedy stvarat take somariny ze sme si zopar krat s mamou aj cvrkli 😀 😀 😀

nahodou je potom zivot krajsi

kikina666
3. feb 2009

no ved hej je to sranda pokial sa iba prizeras a pokial nie si priama obet jeho vtipkov, to ti uz potom do smiechu niekedy neni

alicao
3. feb 2009

kika nie je to moj brat??

kikina666
3. feb 2009

no ak sa vola roman tak je .....

jankabo
3. feb 2009

Pralinka my obidvaja s manželom mame po 25 rokov, vlastne tohto roku budeme mat aj ja aj on 26.
Dúfam, že dovtedy uz budem dávno tehu.
Co sa týka bláznovstva - tak môj manzel je to isté, ale ja som rada, nikdy sa pri nom nenudím a stále ma rozosmeje.
Pralinka ty mas kolko rokov???

pralinka25
4. feb 2009

Dobre ranko dievcata 🙂

Teeeeeeeeeda ale to tu zanedbavame 😕 😲

Jani no my mame 27 a tento rok budeme mat obidvaja 28 😖
Uz mame najvyssi cas. Ja by som totiz rada 2 deticky al este aj s 5 rocnym rozdielom A to preto lebo by som medzi materskymi chcela ist na chvilku do prace

jankabo
4. feb 2009

ahoj Pralinka,
vidím že zatiaľ tu nikto nie je iba my dve. Ja by som tiež chcela 2 detičky a tiež s rozdielom minimálne 3-4 roky, tak tiež už by bolo načase aby sa to podarilo.
Takže som zvedavá čo ti budú robiť na vyšetrení - ja sa chystám v marci, tak ma potom budeš informovať že čo a ako.

pralinka25
4. feb 2009

no ja neviem. Asi mi zoberu krv a nasadia nejake lieky na znizenie hormonov.

Ty si uz bola na preventivnej odkedy sa snazite?

Mne totiz tam lekar zistil a povedal ze mam to PCO.

jankabo
4. feb 2009

Ja som bola na preventívke minulého roku vo februári, ale snažiť sme sa začali až v marci, takže také podrobné vyšetrenie som neabsolvovala iba klasické ako na preventívke. Takže tohoto roku sa chystám na preventívku až v apríli a aj na podrobnejšie vyšetrenie a uvidíme čo bude.

pralinka25
4. feb 2009

no neviem ci mne robil nejake podrobnejsie vysetrenie, ale my uz sme sa zacali vtedy snazit, a ja som sa mu stazovala ze mi nechodi MS a ze mi to robi starosti lebo sa snazime o babo. Na to mi pozeral vajecniky a zistil mi hento. (ono asi som to mala aj predtym, len ked sme sa o babo nesnazili zvolil formu liecby s HAK - som nasla na nete ze lekari predpisuju urcite druhy HAK na tieto problemy co mam) Spravil mi hormonalny profil a po tom co prisli vysledky mi povedal aby som isla este na endokrinologiu.

kikina666
4. feb 2009

ahojte dobre ranko

pralinka25
4. feb 2009

ahoj kiki. Ako?

jankabo
4. feb 2009

ahoj Kiki tak ako ????

Pralinka ja som vysadila HAK v novembri 2007 potom mi mrcha prisla v decembri s veľkým meškaním a potom som ju nemala okolo 70 dní, tak som bola u dokiho že sa chceme snažiť o bábo ale že mi nechodí mrcha. Takže od marca mi nasadil Duphaston, ale cykly boli anovulačné jasne to ukazovali aj grafy, v lete som začala už ovulovať, ale teraz od nového roku som vysadila lieky, lebo neskutočne som z nich pribrala a tak používam iba Gynex a predstav si 1x bola aj ovu aj mrcha prišla sama bez liekov. Takže ja sa teším aj z toho. 😉

kikina666
4. feb 2009

dik za opytanie, som v pohode ... akurat tu okolo nasich okien kruzil bocian ... kolega ze mam vystrict hlavu mozno sa na mna prilepi, a mozno ano, lebo to teraz neriesim to tehotenstvo, lebo sa tesim na lyzovacku a pritom nemyslim na to, ci to vyslo alebo nie a neratam ziadne plodne a neplodne dni a ani teplotu nemeram, vykaslala som sa na to

pralinka25
4. feb 2009

kiki dobry pristum.
A ako to vyzera s tvojim bodovym stavom? Mas za vcera stale cierny bod? Alebo si si to napravila? 🙂

Jani ja mam asi tiez anovulacne cykly. Usudzujem to podla toho ze nemavam ten typicky vytok pocas plodnych dni co ma byt.
Mne Mrcha po vysadeni neprisla 60 dni tak som isla na gyndu. Tam mi supol agolutin. Po nom mrcha prisla. Dalsi cyklus som zacala pit alchemilku a prisla sama presne na 28 den. Potom zas nic a musela som na dalsiu injekciu.
Teraz pijem Gynex, aj alchemilku a este mam nejake caje od bylinkarky.
Mrcha mi tento mesiac prisla sama od seba ale ovulka asi stale nie 😠 potvora

jankabo
4. feb 2009

Kiki ja sa na to tiež vykašlem, teplotu si síce merám, ale už tak nepočítam dni a snažím si zabiť čas niečím iný. Vravím si , že plodné dni môžu byť hoci kedy a aj nemusia byť vôbec takže ked to má výjsť tak to výjde a že ak to budem síliť tak to neprivolám, iba sa to oddiali, takže nech sa už deje čo chce. Zamerala som sa na to, ze v apríli pojdem na preventívku aj podrobné vyšetrenie, dovtedy to nechávam tak. Potom mi možno nasadia nejaké lieky a sa to podarí.

lucim
4. feb 2009

ahojte TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
prisla som vas pozdravit , a povedat, ze sa mame fajn. vy dufam tiez.
🙂

kikina666
4. feb 2009

pralinka napravila mam 2 cervene body a 1 cierny ... este nech mi zavedie slovnicek a bude mi tam davat peciatky ako prvacikom ..

ja som kalendar odlozila nepozeram do neho a to je najlepsie

pralinka25
4. feb 2009

ahooooooooj lucim 🙂

to je super bze ste v poriadku. Tak to ma byt.
Pracues?

Kiki super. Si v pluse 😀

kikina666
4. feb 2009

no zatial hej ... uvidime ci dnes nebude cierny bod ... xixi

pralinka25
4. feb 2009

to kedy si stihla preboha tie dva cervene body 😅

kikina666
4. feb 2009

no v pondelok a v utorok, ved som vam hovorila, ze tomu mojmu chlapovi strelilo v bedni a furt otravuje .... on si to robenie babetka po nevydarenom umelom zobral akosi k srdcu a povedal si dost a ze ked to nejde umelo tak to pojde klasicky ... no co vam budem hovorti, ja som sa na to vykaslala a kapitulovala som a on blazon zacina saliet

jankabo
4. feb 2009

Kiki to si musíš urobiť náskok s tými červenými bodmi.
Lucim to je zlaté, že si na nás nezabudla, len mi tu nemáme nič nové, akosi sa nevieme rozbehnúť s tým tehulkovaním.
Baby už by to mohla niektorá z nas odštartovať čo poviete???

pralinka25
4. feb 2009

no sak viem ze si pisala. Ale teda ber to tak ze si aj zasportujes aj pre svoju postavu nieco spravis aj pre imunitny system, aj chlapovi urobis radost a aj babo mozno bude 😉

Ale pre dostatocnu tvorbu spermii sa vraj odporuca kazdy druhy den. To som niekde citala

jankabo
4. feb 2009

Ano Pralinka aj ja som to čítala.
A mám pocit že Lucim tiež snažilkovali každý druhý deň a pozri sa ....
Dnes je tu akosi ticho, kde su všetky baby????

adrianka127
4. feb 2009

Ahojte - dnes mam opat raz veeela robotky... pobede sa vam ale ozvem... zatial pekny dnik - myslim na vas... 🙂

pralinka25
4. feb 2009

teda veru dnes je tu mrtvo 😒

kikina666
4. feb 2009

jankabo ... ja mu kaslem na jeho cervene body , hlavne aby som z toho nieco mala, nie je dolezita kvantita ale kvalita

ja som tu len na skok, idem na poradu ......... 😠 😠 😠 😠 😠