Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
4. feb 2009

oky, baby tak nic, dnes z vás naozaj nič

jankabo
4. feb 2009

Este som vám chcela povedať, aby ste na mna mysleli, lebo moja mamka ma dnes operáciu, nasli jej cystu na vaječníku a musí ísť cysta vonku lebo je veľká.

adrianka127
4. feb 2009

Jani, ja uz som tu, najhorsie za mnou (dufam)... nehnevaj sa, ze som tu dnes tak malo... radsej by som brazdila konika... 😒
Ako sa dnes mas, ktory DC si? U mna je to riadna divocina. Teploty mam stale akesi nizke... kuk graf
http://www.fertilityfriend.com/home/23e1bf
tvojej mamke drzim vsetky pesticky - nech to dobre dopadne...

pralinka25
4. feb 2009

NO ja som tu tiez cely den, len nikto neprispieva tak si nechcem pisat sama zo sebou 😕

Jani drzime jej palceky. Neboj dobre to dopadne, lebo musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

jankabo
4. feb 2009

Adi ahoj,
to nevadí že klesla, mozno je to impantačný pokles 🙂 🙂 to by bolo super, uvidíš ako to bude ísť ďalej.

Ja som dnes ktorý??? Hmmm??? Aha - 7DC. U mna zatial na ovulku skoro. Dúfam, že príde
Baby dnes je taký hrozný deň. Aj vam sa tak nič nechce ako mne aj ked mate veľa práce????

pralinka25
4. feb 2009

mne sa nic nechce od rana. Vecer som nemohla zaspat tak som taka nijaka. Drahy je chory ale nastastie to zatial nevyzera na chripku

adrianka127
4. feb 2009

jani - nezabudni, na na ovulku je este skoro, ale na snazilkovanie nie... 😉
aj ja mam hrozny den... ide mi hlava prasknut a navyse v robote je to hotovy blazinec... co uz....musi nas aspom ta materska z toho zachranit... 🙂
pralinka - tak sa daj aj ty na PN... a uzijete si trochu oddychu spolu s drahym... 😉 co myslis?

pralinka25
4. feb 2009

no to nie. On chodi do prace. Treba zarabat peniazky a PN by nam spravila velikansky skrt cez rozpocet.
Ja sa chystam najblizsie na matersku 🙂

Uz musim ist co najskor, lebo tento rok je vela volieb a my ako zamestnanci sa ich musime povinne ucastnit v komisii. To nenavidiiiiiiiiiiim. Musim utiect na matersku. Alebo by ma este zachranilo tehotenstvo 😅

jankabo
4. feb 2009

No ja si tiež vravím, ze z tohoto bláznica nás dostane jedine materska.
Adi máš pravdu 😉 pozerám na tvoj graf a povedala by som že keby si tam nemala vyznačené že si si robila ovu test, tak by som povedala ze si pred ovuláciou
Pralinka aj mne je tak akosi nijako a vôbec nic sa mi nechce, akosi sa cítim unavená.

kikina666
4. feb 2009

no uz som tu aj ja z porady ... uff tieto porady tyzdenne milujem

pralinka25
4. feb 2009

aj my sme ich mavali ale nastastie sa uz zrusili. A teraz nemavame pre zmenu ziadne a niekedy to robi problemy lebo potom nevie lava ruka co robi prava. Ale je pravda ze sme tie porady tiez neznasali. Bola to otrava 😝

adrianka127
4. feb 2009

ja som si povedala, ze ked otehotniem, tak pojdem na rizikove a v robote ma uz nikto neuvidi... 🙂

pralinka25
4. feb 2009

no ja este neviem. Zalezi ako na tom budem. Najprv budem skusat ziskavat ulavy ako tehotna (dufam ze ma budu setrit 😀 ) a ked ma setrit nebudu tak.... tak ma uvidia az o 3 roky v najlepsom 😎

kikina666
4. feb 2009

baby tieto porady nenavidim, lebo sa ma moc netykaju ale musim tam odsediet ... 😠

adrianka127
4. feb 2009

prali - to je dobry plan... 🙂
kiki - aj ja musim chodievat na porady... dobre to poznam... minule mi sefka vynadala za to, ze som sedela na porade a popri tom som vybavovala firemne maily...neznasam to... 😝

kikina666
4. feb 2009

adrianka ani ja nemusim take porady, hlavne ked k nim nemam co povedat, lebo sa netykaju mna ale programatorov

no a je po lyzovacke zacalo tu prsat ☹

adrianka127
4. feb 2009

kiki - este isto neni po lyzovacke, vy ste mali ist na lyzovacku niekam do zahranicia, ci nie? V horach je este isto sneh...

kikina666
4. feb 2009

adrianka no ved hej ale az v marci ale nemam nic natrenovane aby som vladala vobec lyzovat
hej to je ale dnes tam prsi ☹

pralinka25
4. feb 2009

kiki dovtedy sa moze este 100x ochladit. Neboj. A na kopci do toho rychlo prides.

kikina666
4. feb 2009

no ved hej lenze ja nemam ziadnu kondicku a ani sa do oteplovakov poriadne nezmestim 😀 😀 😀
ale ideme sa okupat do aquaparku do virivky a zaplavat do bazena

adrianka127
4. feb 2009

no vidis - kondicku rychlo naberes... trosku poplavas, doma zopar drepikov.. a bude to... 🙂 (neboj na kopchoch zasnezuju...)

kikina666
4. feb 2009

ale hej este ze aspon to

pralinka25
4. feb 2009

kiki hore hlavu. Myslim ze to nebude az take zle.
Ved prvy den zacnes mierne a postupne budes pridavat.

jankabo
4. feb 2009

Kiki neboj v Rakúsku v Alpách sneh bude, to sa nemusíš báť.
Pralinka máš to presne tak premyslené ako aj ja, tiež sa poteším ked otehotniem, najprv sa nechám troška šetriť vo firme, a ked toho budem mať dosť tak sa hodím na rizikové a bude. 😀
Už len otehotnieť baby, plán už máme 😵 😵

adrianka127
4. feb 2009

tak veru, uz len otehulkoviet... 🙂 Baby uz druhy den mam hroznu bolest hlavy- nezvyknem to mavat. Neviem, co mi je... Uz nech je vikend... lebo ta robota ma znici... 😖

pralinka25
4. feb 2009

adi to moze byt aj tymto debilnym pocasim 🙄
ja by som sa najradsej videla pod perinou.

No hlavne ze mame plan. aj to treba 😀 😀 😀 😀 aspon nas nic nezaskoci 😀 😀 😀 😀

adrianka127
4. feb 2009

joj veru, ked si spomeniem na teply paplonik... uz aby bol vecer... 🙂 (najlepsie piatok vecer... 😀 )

pralinka25
4. feb 2009

ja som za (myslim ten piatok vecer) 🙂

Uz pojdem domov tak sa s vami pomaly lucim.

Majte sa tu fesandicky a zajtra nam to snad pojde v tejto teme lepsie

adrianka127
4. feb 2009

Ahoj prali... pekny vecer... 🙂

jankabo
4. feb 2009

Ahoj Prali,
tak baby aj ja idem domov, dnes som mala dlhý deň, tak už sa tesím domkov.