• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

31. augusta 2009 
ahojte dievcata...

tak ako to ide?? ktora ma najblizsie k tomu byt maminou?? :slight_smile:
11. feb 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marti ahoj, ako sa mávate vy dvaja???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Najbližšie v piatok testuje Adrianka a po nej Cukruska, no a potom neviem, možno ja.
Na predchádzajúcej strany sú grafy tak sa mrkni.
Pošli nám kopec vírusov, lebo akosi sa nevieme nakopnúť na tehotenstvo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. feb 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mati..kuk moj graf str. 67 :dizzy_face:
11. feb 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Marti, no ako to vyzera so svadbou? Vsetko uz pripravene? :slight_smile:
11. feb 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte moje zlate...bola som na kontrole...
Adrianka...co to trepes?? :grinning: ved ty by si mala dostat MS zajtra...ale nevyzerato, ze pride..ved is uz 13den po ovulacii...haloooooooooooo! :grinning:
11. feb 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrianka...testni zajtra..pleaaaaaase...a odstartuj to....potom cukrus..jasne??!!! :grinning: A my ostatne za nimi...
11. feb 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja si tie grafy mozem pozriet ale vobec im nerozumiem :grinning:

janka my sa mame dobre,dnes idem na kontrolu,tak dufam ze je vsetko ok..

adrianka,cukru, jani tak to vam budem mooooc drzat palce aby ste mali // :dizzy_face:

adri vcera som bola na skuske siat,tak sa do nich zmestim uplne akurat..cize sa mozem vydavat..
inak uz mame vsetko nachystane,zajtra mame rozlucky, v piatok uz len doladovacky...

tfuuuuuuj tfuuuuuuj tfuuuuuuj len pre vas.. :sunglasses:
11. feb 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marti dakujeme za vírusiky, dúfam, že sa teraz poriadne nakazíme,
tak si to uži lebo onedlho už budeš pani :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Adrianka Alicka má pravdu, ty už más dostať mrchu, ale teplotka sa krásne drží takže v piatok testuješ jasne????

Alicka videla si môj graf???
11. feb 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka...zeby sme vsetky tento mesiac ovulovali skor?:slight_smile:))...a zeby skora ovulacia znamenala skore tehotenstvo??? :grinning: bodaj by!!!!!
11. feb 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kuriatka.
Mne nesiel dnes internet od rana.
Tak ako tak citam uz je to jasne. Minimalne to ze adrianka a cukruska su tehu. A je mozne ze aj janka. Tusim tu fakt ostanem sama, lebo hned za vami pojde alicka a potom kikinka.
11. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee za virusi... :slight_smile:
Tak si zajtrajsiu rozlucku poriadne uzi... :slight_smile: je to na posledy... V sobotu budem na teba moc mysliet... nech je vsetko tak, ako si si to vysnivala... :slight_smile:
Babulky, testnem az v piatok. OK? :wink:
alicao, jankabo no vyzera to nadejne, drzim palce ... a adrianka a samozrejme aj tebe

ja ani netusim ktory den cyklu mam takze ani netusim kedy mam ovulku a ani sa nejdem tym zaoberat, tesim sa na tu lyzovacku koncom marca a neriesim teraz ziadne ratanie a ani nic podobne potrebujem si oddychnut od toho vsetkeho
a inak este som len 12 DPO... :slight_smile: -moje stastne cislo... :wink:
11. feb 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi dobre ale v piatok fakt musiiiiiiiiiiis lebo to cez vikend nevydrzim :slight_smile:
11. feb 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kiki , inak si myslim, ze dobre robis - potom vsetkom potrebujes pauzu....
11. feb 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka tak testuj... co nas tu natahujes.... :grinning:
11. feb 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre pralinka.... testnem v piatok. Dufam, ze to pre mna nebude piatok 13. ...
11. feb 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som adrianka... uz ani neviem co pisem :grinning:
11. feb 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kik ani ja som nepočítala, ani som sa nesledovala, jednine čo som roibila, že som si ráno odmerala teplotu a zapisla ju do mobilu, včera som sa nudila, tak som vsetko nahadzala do grafu a zistila som ze mi vykreslilo ovu aže dnes som 14DC, takže snažilkujeme ďalej.

Pralinka to že Adrianka a Cukruska odídu do inej témy to je jasné, ale neboj ja som ešte tu zatiaľ nikde neodchádzam.
11. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem to nechat na 14 DPO... to uz by mal byt vysledok jasny. Ak bude / tak si aspom nebudem nahovarat, ze som testovala prilis skoro a este je nadej...
11. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nechcem to zarieknut... do piatku isto nie som tehu a potom uvidime... OK? :slight_smile:
Cukruska a ty budes kedy testovat? V pondelok?
11. feb 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj adi 13 pan boh pri nas :wink: Bude to dobra sprava

Jani aj ty coskoro odides. Uvidis a mozno to uz bude aj v tomto cykle
11. feb 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vsetky budeme v tomto cykle... Pozitivna tehu vlna... :wink: :sweat_smile:
11. feb 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsetky asi nie. Ja urcite nie. Ale co uz. Aspon budem moct ist v lete k moru. Budem sa tesit, lebo more zboznujem. Kludne by som sa hned prestahovala do teplych krajin.

Adi dobre (ale my aj tak vieme svoje)
11. feb 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V tom s tebou suhlasm... ak bude testik negativny, tak v sobotu pojdeme s drahym zarezervovat dovolenku v Grecku... :slight_smile:
11. feb 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam sa chystate do Grecka? My sme boli uz na Kose, Rodose a Krete. Bolo tam fantasticky. Grecko je fajn. Aj ked ja mam utkvelu predstavu ist raz aj do nejakej fakt exotiky. Ale to az casom. Na to su teraz neni peniazteky :rolling_eyes:

Ale musim ta sklamat. Ty toto leto do ziadneho Grecka nepojdes. Mozno tak na rok :wink:
11. feb 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti.. kika....co mam testnut??? Co vyzera nadejne??? ste dnes nejake popletene.. :grinning: :grinning: ..ved ja este nemam ani ovulku...len sa blizi..a dufam, ze bude tak skoro ako mala adrianka a janka....ja som dnes len 9DC
crn, crrrrrrrrrrn...budicek :grinning: :grinning: !
11. feb 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka ale mozno uz baby vedia nieco co ty nie a vedia predpovedat buducnost :grinning: :grinning: :grinning: aj ked neplanovane
11. feb 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pralinka...no ved ja testnem ked chcete :grinning: :grinning: :grinning: uz som na negativne testy zvyknuta :grinning: :grinning: :grinning: !
11. feb 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali - no ja som chcela ist na Rodos - mas nejaky typ na dobry hotel? My hladame nieco, kde je blizko more a kde sa da ist aj do mesta zabavit... :slight_smile:
11. feb 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok