Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
11. feb 2009

alicka tak testni aspon ovu test 😉 tam budu mozno //

adi neviem. My sme nebyvali daleko od ROdosu. Asi 15 minut autobusom. Ale da sa tam pozicat auto. Bud na jeden den alebo aj na 3 a platis len pozicovne za 2 dni. My sme mali ALL incluzive a v hoteli bola priamo zabava kazdy vecer. My nie sme dikotekove typy tak nas to nelakalo sa ist bavit do mesta.

adrianka127
11. feb 2009

nemusia to byt vylozene diskoteky, ale chceli by sme ist niekam,kde su aspom nejake pekne bary na promenade... 🙂 ... Nepamatas si nazov hotela? Bola si s nim spokojna?

pralinka25
11. feb 2009

jezis nepamatam.
Jedno z vyhladavanych centier na Rodose je Faliraki To je taka najrusnejsia cast. Je tam pieskova plaz ale hlava na hlave. Tam je vela barov a tam to aj tije. Je to take dovolenkove miesto pre mladych.

My sme boli v casti IXia. Tam bola kamienkova plaz ale nevadila nam. Na Rodose su rozne plaze. Aj pieskove aj kameniste

alicao
11. feb 2009

pralinka testla som, je tam ja druha, ale este slaba...ale aj to je zazrak nato, ze som len 9DC...takze mozno 10 alebo 11DC by som mohla najst na ovu teste // rovnako silne...

jankabo
11. feb 2009

Baby chcem sa spýtať, Alicka ty testuješ ovu, ako to je s tými testami.
Ked sa ovu blíži tak tam je aspoň náznak čiaročky???? A ked tam nie je nič, tak bud je ovu ďaleko alebo už prebehla???
Ja som si včera naschvál urobila ovu test, ale bola tam iba jedna čiarka. Takže neviem ked som mala ovu pred 4 dňami tak by ju ešte bolo vydno alebo už nie??? Alebo ak príde neskôr, tak ju preto nevidno????
SOm mimo

adrianka127
11. feb 2009

Baby, ja som z tych ovu-testov tiez mimo... 😒 Ja som mala stale dve ciarky... akurat ta testovacia tmavla ked sa blizila ovulka a potom zase zbledla ked uz bolo po ovu...
prali - dik, ja som tiez rozmyslala nad tym faliraki... 😉

alicao
11. feb 2009

Janka, ked je ovu daleko pred, alebo daleko po, tak tam je len jedna/. Ale niekto moze mat hladinu LH hormonu vyssiu a je tam ta druha slaba / stale....ovulka nastane do 24 alebo 48 hodin po najdeni rovnako silnych //. Ked si si vcera robila test a graf ti ukazal, ze si mala ovulku uz pre 3 dnami, tak tam uz druha ciarka tam uz nemusela byt

jankabo
11. feb 2009

Jaj, Alicka dakujem,
ja tym testom Adrianka tiež nerozumiem.

pralinka25
11. feb 2009

Adi len sa priprav ze na plazi bude fakt plno.

kikina666
11. feb 2009

alicao ja som ti nehovorila, ze mas testnut ... si si ma pomylila ... xixixixi

adrianka drzim palce, aby tam v piatok 13.teho boli //

adrianka127
11. feb 2009

dakujem kiki, a ked nie... tak aspom budem mat dovod, ze to koli piatku 13. 🙂
prali - ja by som tam chcela ist posledny junovy tyzden a prvy julovy... tak dufam, ze este nebude az tak plno. Ale este si to musim rozmysliet... 🙂

kikina666
11. feb 2009

adrianka ja som mala vzdy piatky 13. stastne dni
a nacasuj si to pekne na ovulku .. dovolenka a sup bude aj bambini

pralinka25
11. feb 2009

adi my chodime presne v tento termin vzdy. Byva to lacnejsie lebo v juni este neni sezona a len vtedy si mozeme zobrat volno. Ale bolo tam husto uz aj vtedy co som sa tiez divila.

alicao
11. feb 2009

kika, viem, ze nie..ale ty si hovorila, ze to vyzera nadejne🙂, ale u mna nic nadejne nevyzera..

adrianka127
11. feb 2009

prali, my tiez chodime vacsinou v juni...jednak je to lacnejsie, menej ludi a ja som aj tak nedockava a nevydrzala by som ist na dovcu az niekedy v auguste... 😀

jankabo
11. feb 2009

Adrinka mne zatiaľ stále 13-stka doniela štastie, tak teraz to bude tiež, pretože ty to tehotenstov odštartuješ a potom hnes Cukruska a my všetky za Vami dvoma.
A ty kde ideš??? V juni??? To už budeš mať ak Pán Boh dá krásne bruško 🙂 🙂 Juj, už sa teším, ked nám to v piatok oznámiš. Dúfam, ze budes testovat ráno, aby si nám tu hned mohla napísať.

adenka
11. feb 2009

ahojte babulky ako sa mame?

adrianka, cukru veeeeelmi vam drzim palce nech najdete v piatok dve kraaaasne tucnucke ciarocky 😵 😵

adrianka idete na rodos?? booozee tam je tak kraaaaaasne....my sme boli v oblasti kolymbia, je tam super, pomerne klud, ale zato promenada plna barov. farilaki je velmi hlucne, sami anglican... kolymbia, je tak v strede, ak mozem poradit pozicajte si motorku..my sme ju mali na cely pobyt a pobehali sme cely ostrov...uplne najlepsia dovolenka v mojom zivote...mozem ti potom poslat aj nejake fotoze ak chces...

alicao
11. feb 2009

adrianka ale slub nam, ze nas neopustis ked budes tehotna...vsetky baby hovoria, ze neodidu z tejto temy ale oddidu, nakuknu len obcas...lebo by si nam chybala...dobre?

kikina666
11. feb 2009

ja som myslela u adrianky ze to vyzera nadejne ...

no my chceme ist asi do egypta do hurghady, lebo v septembri sa uz ani nikde inde ist neda

adenka
11. feb 2009

kiki v grecku je v septembri super, aj spanielsko a turecko, tunis, su v septembri v pohode...

adrianka127
11. feb 2009

alicka - si zlata... jasne, ze vas neopustim...jednak pravdepodobne tehu nie som, a ak by aj pan Boh dal, a bola by som tehu - slubujem vam, ze neodidem a budem na vas tolko prskat virusi, ze budete z toho az zelene... 😀
adi - dakujem za typ, takze hovoris, ze kolymbia je pekna... tak pozriem nejake pekne hoteliky tam...Budem velmi rada, ak mi posles nejake fotecky... 🙂 A ako sa nam mas ty? Dufam, ze uz brusko poslucha... 🙂 Poslem Ti do IP moj e-mail...

kikina666
11. feb 2009

my sme boli v egypte a sa nam tam pacilo boli sme v sharmelsheikh a znami boli s nami a mame teraz vyhliednuty egypt v hurghade koncom septembra, lebo skor sa nedostaneme, kvoli muzovi z roboty

adrianka127
11. feb 2009

kiki - ja som bola v Egypte minuly rok...nam sa az tak nepacilo... Bola tam sice nadherne, ale dostali sme Salamunovu pomstu... 😀 asi sme sa slabo dezinfikovali a bolo nam zle. Ale inak prostredie bolo nadherne, hotel bol naozaj luxusny a personal bol mily... 🙂

adenka
11. feb 2009

adrianka no je to moj nazor...vies je tam taky trosku klud orpoti farilaki, kde ked vymaknes hotel s anglicanmi tak sa ani nevyspis...my sme tam 2x boli na motorke, raz sme boli vecer v lunaparku a potom na cely den v aquaparku..od kolymbie je to ozaj asi 15 min. cesty...do rhodosu sme sli necelu polhodinku, do lindosu, tam je krasna akropola je to tiez asi 20 min. za motorku sme na cely pobyt zaplatili tusim 80 EUR, ale stalo to za to...urcite chodte na prasonisi a do udolia motylov...zaciatkom jula je ich tam straaasne vela...jaaaaj vedela by som ti o tom hodiny rozpravat... 🙂 🙂

kikina666
11. feb 2009

co je to salamunova pomsta ?

adenka
11. feb 2009

kiki nie nahodou faraonova pomsta?

alicao
11. feb 2009

adrianka...tak sedi vec🙂

Planujte dovolenky, planujte🙂...ja planujem is na Matersku dovolenku..co myslite bude tam dobre? 😀
Pocula som, ze tam byva rusno, ale sa pri tom da aj dobre zabavit 😀 ..hlavne v noci 😀

adenka
11. feb 2009

alicka potom ti poviem refernecie 😀 😀 😀
ja chcem ist tiez k moru....boze teraz som si zaspominala na ten rodos a az som mala chvilu pocit ze som tam...inak tam ma moj muzik poziadal o ruku 😉 😵

adrianka127
11. feb 2009

alic - tak veru.... materska bude asi najrusnejsia dovolenka
adi... no znie tu uzasne... dufam, ze vyberieme nieco dobre a uzijeme si to aspom tak ako vy... 😉 Urcite posli do mailu typ... 🙂
kiki - hej myslela som faraonovu pomstu... 😅 (no to je ked ti je v egypte zle od zaludku a prehana ta...)

kikina666
11. feb 2009

aha my sme boli 2x v tunise a 1x v egypte a nikdy sme problemy nemali