Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adenka
11. feb 2009

adrianka no fakt rhodos ma len plusy....a v kolymbii v jednom stanku predava jeden prekrasny grek tie najlepsie palacinky s nutelou na svete 😀 😀 ...mnaaaam....bozeeeee aj ja tam chcem iiiiist 😵 😵 😵

pralinka25
11. feb 2009

no ja hovorim ze faliraki je divocina. Aj ta Ixia je fajn. Tiez su tam bary na posedenie aj obchody - taka promenada. Jedina mozno nevyhoda je kamienkova plaz. Ale topanky do vody to spravia a more bolo cistucke.

Veru tam kde su anglicania tam je aj katastrofa. Lokalitam s nimi sa treba vyhnut

kikina666
11. feb 2009

no adenka, skratka nemozes mat vsetko ... mas to najkrajsie co zena moze mat babetko pod srdcom, tak musis dovolenku ozeliet, ja by som tiez ten egypt ozelela, keby som bola tehulka

pralinka25
11. feb 2009

inak to s tou materskou je fajn ale ja uz do leta na matersku "dovolenku" ist nestihnem. Takze ja planujem letnu. Mozno sa zadari tam a budeme mat dovolenkoveho mimisa 😵

adrianka127
11. feb 2009

myslim, ze vsetky by sme volili mimiska namiesto dovce, nemam pravdu...? 🙂 😀 Ale ako bolestne to beriem... 😉

adenka
11. feb 2009

ja sa nevzdavam...chcem ist v aprili na kanarske ostrovy 😉 😀 ...to budem na prelome 4-5 mesiaca, tak by to este nemal byt problem

kikina666
11. feb 2009

pralinka prajem ti to velmi, no len aby si nebola zaskocena ze na tu dovolenku nepojdes ... xixi

adrianka presne, ja mam bolestne za ot nevydarene umele oplodnenie lyzovacku v alpach a dalsie umele bude v maji/juni a ak nevyjde tak dalsie bolestne bude egypt a ked vyjde tak dovca nebude

adenka
11. feb 2009

babulky vsetky budete pekne do leta tehulky, takze ziadna nostalgia, jasneeee???!!! 😵 😵

kikina666
11. feb 2009

adenka tebe sa to hovori ty si tehulka, ale sama vies ze to nie je take jednoduche

adenka
11. feb 2009

ja viem...snazim sa vas len trosku povzbudit....

pralinka25
11. feb 2009

no keby som aj naaaaaaaaaaaaahodou bola tehu do leta tak v juni to este nebude asi ani vidiet, tak pojdem tak ci tak 😵

Adi aj ja chcem ist na kanarske. Nezmestim sa ti do kufra??????

kikina666
11. feb 2009

pralinka no to uz bude vidiet ked otehu tento mesiac tak budes v 3.mesiaci a to uz je cosi vidiet 😀

adenka
11. feb 2009

pralinka no jasne, len ci ti v batozinovom priesotre nebude tych 5 hodin zima 😀 😀

adrianka127
11. feb 2009

adi - to znie uzasne...drahy ta ale rozmaznava...to je zlate... a uz vies aj presne kde?

jankabo
11. feb 2009

Kiki má pravdu, vôbec to nie je také jednoduché ako sa to hovorí.
Prali ale ved sme sa dohodli, že ak otehotnieme a v práci sa necháme troška rozmanávať a ak nás naštvú tak pojdeme na rizikové a basta. To bude krásne - celé leto doma. Paráda.
ALe nie najradšnej by som chodila s bruškom do práce a potom po lete na materskú. My tohoto roku nejdeme nikam, lebo pred pol rokom sme platili moju školu jednorazovo naraz 40 tis, a o 5 mesiacov mi treba opäť uhradiť za posledný ročník ďalších 40 litrov, takže nehrosí dovolenka v zahraničí.
Mozno pojdeme potúlať sa po Slovensku, ale to už budem určite tehulka. 🙂

kikina666
11. feb 2009

no to ti asi bude zima ... xixi

jezis mne sa tak nechce a tak ma zapichalo v hlave ze az no, strasna bolest ...

este presne 3 hodiny tu musim trcat ☹ 😠 😠

pralinka25
11. feb 2009

denka dam si sveter 😀 😀 😀

Kiki asi tento mesiac neotehotniem, aj ked rada by som

kikina666
11. feb 2009

pralinka a preco nie, a preco nie tento mesiac ?

pralinka25
11. feb 2009

jani no ale moc na rizikove v lete nechcem, lebo ake ja mam stastie mne by urcite prisla kontrola. To by som musela stale trcat doma a to by sa mi v lete nechcelo

adenka
11. feb 2009

adrianka praveze drahemu sa nechce ale ja chcem velmi ist este na poslednu dovolenku vo dvojici...planujem ist na tennerife, tam je krasne teplucko cely rok....

pralinka oukej, tak idem kuknut velky kufor.... 😀 😀

kikina666
11. feb 2009

adenka a kedy chces ist ved ty koncom augusta uz budes dovolenkovat v porodnici

jankabo
11. feb 2009

Baby práve rozmýšľam, že na Valentína budú 2 roky čo ma môj manžel požiadal o ruku. Bolo to presne na Valentína.
Dúfam, že to je posledný Valentín vo dvojici. 🙂 🙂 Pretože o rok nielen ja, ale aj vy všetky už budeme mať detičky. Tak si baby toho Valentína vychutnajte ešte kým ste dvaja. 🙂 🙂

kikina666
11. feb 2009

jankabo dik, my si vychutname rano vstaneme, hodime bodove cvicenie a pojdeme lyzovat, mojho muza to bodovanie stale nepreslo 😀

adenka
11. feb 2009

kiki ja chcem ist v aprili...

adrianka127
11. feb 2009

adi - no veru, tak si to poriadne uzi este vo dvojke (aj ked nie celkom... 😉 )
jani - paci sa mi tvoj pristup, takze buduci valentin v trojici je nove heslo tejto temy... 🙂

kikina666
11. feb 2009

aha tak no tak to este stihas ...

ja uz chcem ist domov do postele, vylezat tu hnusnu chorobu, musi mi to prejst do piatku, nech som na vikend fit

pralinka25
11. feb 2009

adenka a kup nejaky pohodlny aby mi v nom bolo tych 5 hodin dobre 😀 😀 ked nepojde drahy dam si ostrihat vlasy a pojdem miesto neho 😉

Kikinka myslim ze pokial nezacnem s liecbou tak je to u mna nerealne. A to zacnem neviem kedy. To zalezi od lekarov.

adrianka127
11. feb 2009

prali - nikdy nevies... a dovolenka je podla mna najlepsia liecba... 🙂

pralinka25
11. feb 2009

no sak tiez si myslim adi. kazdopadne teplo slniecko a slany nalev (more) mi urobia dobre

Len este neviem kam pojdeme lebo my vzdy chodime na last minute

kikina666
11. feb 2009

no to hej, treba aj oddychovat ... s tym uplne suhlasim