Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
12. feb 2009

dakujem vam...ale este to je skoro...este moze klesnut a prave toho sa bojim

jankabo
12. feb 2009

Adrianka tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7
Cukruska jejjjjje, ani si nevieš predstaviť ako sa teším. 🙂 🙂 🙂 Kedy testuješ, koľko si DPO?????
Alicka to je fakt divné, tak ako ti vravím, ja už ničomu nerozumiem a možno je to len znamenie že sa máme prestať sledovať a myslieť na niečo iné čo ty na to. Vyzerá to tak, že cez Valentína snažilkujeme však???? 😎 😎
Kiki neboj, raz sa slniečko usmeje aj na teba aj na všetky snažilky.
🙂

cukruska1920
12. feb 2009

jani....testovat budem az ked bude meskat..a dnes som 8DPO

baby neviete co znamena toto: ked sa mi otvori stranka konika tak sa mi hore na liste objavi ze:
Tato webova lokalita chce nainstalovat nasledovny doplnok: ,,Adobe Flash Player Installer,, z ,,Adobe Systems Incororated,, . Aj tuto webovu lokalitu a doplnok povazujete za doveryhodny a chcete doplnok nainstalovat kliknite sem...

nechapem co to vypisuje a potom sa mi aj strasne tazko otvara stranka...neviete co to je? a ako to dat nech sa to nezobrazuje?

martinex
12. feb 2009

ahojte dievcata...

chcem vam zapriat na vikend vela vela vela snazilkovania,aby potom z neho boli krasne vonavucke deticky 🙂

najblizsie tu budem az v pondelok,tak vas chcem pred vikendom pozdravit 🙂

jankabo
12. feb 2009

Marti aj my ti želáme krásny výkend a veľa šťastia v sobotu a nie že nepovieš áno 😀 😀 😀

pralinka25
12. feb 2009

marti v sobotu mas svadbu co?

Tak sa drz, pekne si to vychutnaj a uzi co najlepsie 🙂

adrianka127
12. feb 2009

Marti... kedze v sobotu mas svoj velky dnik... tak veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela vela stastia ti prajem a laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasky... 🙂 nech ste spolu stastny cely zivot, aspom tak ako teraz.... 🙂 Drz sa a hlavne si to uzi... 🙂
A ozaj dnes mas tu rozlucku?

cukruska1920
12. feb 2009

mati.... tak ti zelam aby si si ten velky den D pekne uzila... lebo taky sa uz nezvykne opakovat 😀

martinex
12. feb 2009

dakujem dievcata 🙂

adrianka mam,ale kedze som tehu,tak som nechcela ziadnu zurku,takze iba kino a potom dobra papanica 😀

adrianka127
12. feb 2009

cukru - ozaj neviem, co to moze znamenat... skus sa poradit s kiki - ta robi v IT - mozno poradi.... 🙂

adrianka127
12. feb 2009

a na co dobreho pojdete do kina?

cukruska1920
12. feb 2009

adi..uz mi to zmizlo..som to nainstalovala...

martinex
12. feb 2009

ideme na Nestydu... machacka mam velmi rada 🙂

adrianka127
12. feb 2009

no super... 🙂 Tak si uzite babsku zurku a dobre sa napapkajte... 🙂

martinex
12. feb 2009

dakujem adri 🙂 urcite uzijeme

jankabo
12. feb 2009

Marti tak si uži babskú jazdu a v sobotu veľa štastia a hlavne veľa, veľa lllllllllllllaaaaaaaaaaaaasssssssssskkkkkkkyyyy 😎 😎
Baby mne sa dnes nič nechce, najradšej by som išla domov do postele

adrianka127
12. feb 2009

jani - ja uz mam taketo pocity cely tyzden... 🙂

cukruska1920
12. feb 2009

ja som doma ..ale asi niekam pojdem vedla si kupili byt a prerabaju ho a same buchoty, vrtanie a ide mi to uz nanervy.. len neviem kam pojdem 😅

alicao
12. feb 2009

Janka asi mas pravdu..proste sa budeme milovat kazdy druhy den a snad sa trafime🙂

Marti...zelam ti kraaaaaaaaasny svadobny den, a noc...a sto rokov potom to iste🙂!

jankabo
12. feb 2009

Alicka platí tak dohodnuté, možno budeme mať ovulku naraz 😀 😀 a to by bolo super keby sme aj naraz otehotneli čo????
Cukruska jak ti super, aj ja by som chcela byť doma. 🙂 🙂
Adi tak to aspoň nie si sama. Ja sa dnes necítim dobre a chcem ísť domov - poooomoooocccc 😠 😠

cukruska1920
12. feb 2009

jani..tak sa vymenme...ja pojdem za teba do prace a ty budes doma

pralinka25
12. feb 2009

jaaaaaaaaj baby ale som sa nas......

Niekedy ma moja praca tak serie. Som tu tri aj nieco rokov. Stale mam ten isty plat. Pred rokom prisla nova kolegyna ktorej po pol roku dali vysse osobne ako mne co som tu uz tri roky a ked som sa pytala ci by aj mne nemohli povedali ze som tu kratko (no uznajte ja som 3 roky ona pol roka a ona do stane a ja som tu kratko) Ale prekusla dnes som sa dozvedela ze dalsej kolegyne ktora tu je este menej ako pol roka zdvihli osobne a mne zas nic. A to som obidve zaucala ja. Musela som stihat svoju a aj ich robotu. Seruuuuuu ma

cukruska1920
12. feb 2009

prali....tak vies...mozno ani si to niecim zarobili 😀

adrianka127
12. feb 2009

prali - verim, ze ta to stve.... som na tom podobne. Nastupili sme naraz dve kolegyne a jednej uz zvysili plat a mne este nie. Pritom mi sefka hovori, ako je somnou spokojna - ale plat nezvysili...

pralinka25
12. feb 2009

no hovorim jedna nastupila 2 roky po mne a druha 2,5 roka po mne a oni uz maju platy jedna rovnaky ako ja a druha dokonca vyssi.
ja sa na to mozem fakt vy.... Navyse kto ste niekedy zaucali niekoho dobre viete ake to je narocne a mna to stihlo 2x za rok.
Tak a uz sa ani nebudem citi previnilo ze travim cas na konovi. Tusim tu budem cas travit este dlhsie. Aka placa taka praca. Budem robit do vysky svojho platu a kolegynky ktore sa ma nonstom pnieco pytaju nech si poradia same ked su take super.

Citim sa jak spinka za nechtom 😠 ☹ 😖 😠

jankabo
12. feb 2009

Prali viem o čom hovoríš, ale ja si stále hovorím, že už kašlem na všetko a nejako tie mesiace do materskej vydržím. 😀 😀
No, už len otehotnieť.
Cukruska ty si prečo doma????

cukruska1920
12. feb 2009

jani...lebo sa mi nedari najst pracu 😔

jankabo
12. feb 2009

Jaj, tak ešte troška počkaj a onedlho pojdeš na matersku - tak si užívaj voľný čas 🙂

cukruska1920
12. feb 2009

jani..no tak to duuuufam 😵 😵

lucim
12. feb 2009

Ttttttttttttttttt Ttttttttttttttttt Ttttttttttttttttttttttttttt
ahojte 🙂
drzim palceky vsetkym .