Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
16. feb 2009

no hod tie fotky do albumiku

martinex
16. feb 2009

uz na nich pracujem... trpezlivost dievcata 🙂

jankabo
16. feb 2009

Adi tak aspoň na tom nie som tak blbo sama, ale novú prácu tu na východe neviem či si nájdem,
ale práve som sa rozhodla že si vypíšem dovolenku od stredy do konca týždna - len som zvedavá či mi ju šéf podpíše , potom vám dám vedieť čo mi povedal.

kikina666
16. feb 2009

no jankabo .. je to strasne s tou robotu, aj u nas v ziline , vsetci len prepustaju

lenisko1
16. feb 2009

ahojte baby dufam že ste si užili valentína 🙂)) aspon tie ktore ho uznávaju 🙂))

lenisko1
16. feb 2009

vidim že kecate o práci no my dnes tiež cakame sefa lebo sa ma vyjadrit k platom chce nam ich znízit že kríza ale nepocitujeme ju iba ju pocitime na plate mam nervy z toho.

jankabo
16. feb 2009

Môj názor je taký, že teraz sa aspoň majú firmy na čo vyhovoriť. 😠 😒

kikina666
16. feb 2009

lenisko ... no my tiez mame veselo, roboty neni, nemci nam stiahli objednavku, tak vsetci cakame co bude ... a dnes asi bude porada poobede, lebo sefstvo bolo minuly tyzden v nemecku na dohadovani kontratktov a ak sa nedohodli, tak tiez sa bude u nas prepustat a kedze som sluzobne najmladsia tak poletim ja ako spinave pradlo

adrianka127
16. feb 2009

ach baby... toto je hrozne. ani tehu ani poriadna robota. Keby uz aspom bolo leto. Uz sa akosi ani netesim, ked snezi...

alicao
16. feb 2009

baby viete co ma stve najviac , ze je to len koli par, mozno par stovak ...koko....viete co....slusne slovo na nich nenajdem...prepacte zato hrube slovo

kikina666
16. feb 2009

adrianka ... leto brrrrrrrrr, ja nemusim teplo, pre mna je toto idealne pocasie a krasne a cim viac snehu tym som radsej ... mne slnko nerobi dobre tak pre mna je teplo utrpenim

adrianka127
16. feb 2009

ved to - normalnym ludom znizia plat o par stovak a manazeri, co zarabaju pomaly stvrt miliona mesacne si ani zo slusnosti neznizia odmeny...

adrianka127
16. feb 2009

ja mam rada zimu... ale tento rok uz sa mi zda akasi dlha. Ale slniecko mam o mnoho radsej. More, teplucko to je pre mna... 😉

alicao
16. feb 2009

adrianka ja som skor narazala na ameriku...tam to zacalo koli par idiotom, ktory nemaju logicke rozmyslanie a poziciavali a poziciavali a zaruky, ze sa im to vrati nemali...a na tych par idiotov doplatil cely svet...

lenisko1
16. feb 2009

ved to asi maju vsetci pocit ze zarabame nenormalne penize

lenisko1
16. feb 2009

podla mna je to cele umelo vyvolane toteraz bol vsade aj dopyt aj ponuka a teraz zrazu nikto nic nepotrebuje????? nerozumiem tomu no a na slovensku to len a len vyuziju Podnikatelia a len natom zarobia vlastne na nas

jankabo
16. feb 2009

lenže na Slovensku sa kríza dotkla iba obyčajných ľudí a je zaujímavé že tých ktorí zarabajú milióny sa kríza netýky - nie je to celé čudne???? 😠 😠

lenisko1
16. feb 2009

no ved to hovorim oni este aj zarobia na tej krize znizia ti plat a este aj dostanu od statu prispevok to je hrozne a ked pocujem v telke ze nesuhlaste s nizenim platu a zaroven ked nebudete suhlasit tak vam maju pravo dat vypoved to je hrozne som zvedava co s nami bude

pralinka25
16. feb 2009

no cela kriza vznikla uz po 2 krat v amerike. Komunisti mali pravdu ze odtial nic dobre nepride. Ale to bola jedina pravda ktoru mali.

Hlavne ze sa vsetky krajiny velmi chcu podobat na ameriku. A kam nas to dostalo. Chybou je zit na dlh. A to v amerike dotiahli upne do dokonalosti. Zili na dlh aj v nepotrebnych veciach. Aj ja mam dlh - hypoteku ale snazim sa ju co najskor splatit a hlavne nerobit si dalsie dlhy. Ked na nieco nemam a vysleovene to nepotrebujem na prezite tak si to nekupim, ale v amerike su ludia vychovany tak ze len brat, pozicavat a uzivat. A postupne to prichadza aj sem.

kikina666
16. feb 2009

jankabo je to cudne, my teraz stojime a nemame robotu cele oddelenie, lebo nemci stiahli zakazku a kym sa nieco nenajde tak budeme fungovat takto, ale ci nas nebudu prepustat to je tazko povedat a ak ano tak som prva na rane, lebo som tu len 4 mesiace

lenisko1
16. feb 2009

ta uvidime co s nami bude ale nic dobre to asi nebude.

martinex
16. feb 2009
alicao
16. feb 2009

leni suhladim s tebou..cele sa mi to nezda...hlavne ze ich volby boli najdrahsie v historii...mohli zato zachranit vsetky podniky a nic by sa nerozsirovalo...

lenisko1
16. feb 2009

veeeelmi pekneee 🙂))

adrianka127
16. feb 2009

marti - si hrozne zlatucka... moc vam to pristane spolu. Predpokladam, ze babo budete mat tiez pekne tmavovlase... 🙂

martinex
16. feb 2009

adri dakujem... tak ma najvasciu pravdepodobnost 🙂

kikina666
16. feb 2009

martiinex pekne ... pristalo ti to a uz aj brusko trcalo 😵

martinex
16. feb 2009

kiki vdaka... no brusko teda viac ako trcalo...ale hlavne ze som sa zmestila do siat 🙂

kikina666
16. feb 2009

no a co ze trcalo, ved uz je to dost vysoke stadium .. 😀

jankabo
16. feb 2009

Marti nnnnnnnnnnaaaaaaaaaddddddddddddhhhhhhhhhheeeeeeeeerrrrrrrrrrnnnnnnnnnnneeeee 🙂 🙂 🙂