Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
20. feb 2009

inak tu v blave zacina opat snezit... kiki-sa vyzivas, co? 🙂

pralinka25
20. feb 2009

my ziadne. ale asi pojdeme ako obvykle na klzisko.
A mam sluzbu vo vchode tak budem makat. Neznasam to. Este aj snezit zacalo

kikina666
20. feb 2009

adrianka no to hej huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sniezik huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

uz sa neviem dockat za 2 hodiny sa budem rvat do lyziarook, jeziso baby ja som taka stastna ... , este keby aj nejake mimi tam bolo v kociku, tak to uz by som nevedela co od stastia

pralinka25
20. feb 2009

kiki aj mimi bude na rok 😉

adrianka127
20. feb 2009

tak si to poriadne uzi - tu kopu snieziku... 🙂 aj ja by som si uz veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi
priala mat svoje babo...
prali - klzisko je super, a sluzbu trosku odflakni a hotovo... 🙂

kikina666
20. feb 2009

no len aby ...

adrianka127
20. feb 2009

babulky, ja uz o chvilu koncim, takze prajem krasny vikendik... vela snazilkovania a oddychu. papa

pralinka25
20. feb 2009

adrianka aj tebe pekny vikendik.

kikina666
20. feb 2009

aj ja uz idem domov balit ... pekny vikend vsetkym a ovulkam plodny vikend

pralinka25
20. feb 2009

ahoj kiki a peknu lyzovacku bez urazu

jankabo
20. feb 2009

ahojte,
prišla som vás pozdraviť, lebo dnes som mala veľa behačiek. Zajtra ideme kamoške na svadbu, tak som ešte na poslednú chvíľu zháňala topánky.
Pekný výkend baby a užite si ho.
CMUK 😉 😉 😉 😉 😉

jankabo
22. feb 2009

ahojte baby,
vidím že tu nikoho niet ale asi každý snažilkuje, tak sa nenechajte rušiť 😎 😎 😎

uankab
22. feb 2009

ahojte, posielam vam k tomu snazikovaniu zopar virusikov 😉
tfuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pekny vikendik, idem si spravit asi albumik 😉

susann83
22. feb 2009

ahojte kocky.
v tejto teme cez vikend nik nie je, aj ked mi je k srdcu najblizsia, lebo aj my sme zacali po lete 08, konkretne v septembri.
tak vam prajem krasnu nedelu a uspesny start do noveho tyzdna.
hor sa na snazilkovanie 😀 😀 😀

adrianka127
23. feb 2009

Dobre ranecko,
uanka dakujeme za virusiky.... 🙂 pozeram albumik - velmi peke... 😉
susan - hej cez vikend sem chodi malokto - minule som si zobrala pocitac domov, s tym ze budem pisat, ale nikoho tu nebolo...
jani, takze ty si svadbovala tento vikend? a ako bolo???

kikina666
23. feb 2009

Dobre ranko

lyzovacka bola skvela, som si to uzila naplno, aj ked dnes krivam, ale co uz.

jani aka bola svadba ?

a ozaj aka nova tehulka tu pribudla po vikende ??? kto mal plodne dni ???

jankabo
23. feb 2009

ahojte,
ja tu tiež chodím cez výkend, ale baby sú tu málo tak je tu ticho, Susan ked nabudúce prídeš cez výkend na net, tak daj o sebe vedieť aspon krátkým textom na koníka a určite sa niekto pridá, ked vidí že si tu.
Adrianka bolo celkom v pohode, ale poviem pravdu bola som aj na lepšiej svadbe, ale nie oky.
A ty sa máš ako??? Už si domrchovala???? Meráš si BT alebo nie????

adrianka127
23. feb 2009

Ahoj kiki - takze si sa vysantila - mala si aj pekne pocasie... 🙂 Inak tu stale snezi aj vcera aj dnes... 🙂
Ja este nemam plodne (asi). Dnes som 8 DC - ale tento mesiac na snazilkovanie kaslem... Nic si neznacim... 😉
A ty si snazilkovala cez vikend, ci vsetka energia isla do lyzovania? 🙂

kikina666
23. feb 2009

adrianka ... no bolo super, lyzovacka uzasna a vcera aj pocasie a v piatok bolo aj snazilkovanie

jankabo ... ja nic nemeriam a ani netusim ktory den cyklu mam 😀 😀 😀 😀

adrianka127
23. feb 2009

kiki, a mavala si pravidelne cykli?

kikina666
23. feb 2009

adrianka po tom cisteni po potrate to bol horor, ale od decembra sa to ustalilo tak cca na 31-33 dnoch, tak sa to hadam unormalnilo a mam aj ovulku a snad budem moct otehu aj sama

jankabo
23. feb 2009

To máte super prístup, ja ked sa to tento mesiac nepodarilo, tak od nového cyklu žiadne meranie ani sledovanie, nič - už ma to prestáva baviť.
Aj u nás stále sneží - to je paráda, ja mám rada zimu.
Adrinka tekže onedlho máš ovu, lebo ty máš stále tak skôr však????
Kiki - správny prístup - teším ma to.
Ja som dnes 26DC a 9DPO, ale kedže sa mi urobili na tvári vyrážky tak je jasné že mrcha do týždńa príde.

adenka
23. feb 2009

dobre ranko babulky 🙂 🙂

kikina666
23. feb 2009

jankabo neviem ci spravny ale teraz som sa na to vykaslala, aj tak chcem ist lyzovat v marci ... tak ma to teraz netrapi

jankabo to ma mrzi, ze sa ti to spusti lepsie by bolo keby nie

ja MILUJEM ZIMU, SNIEZIK

adrianka127
23. feb 2009

Ahoj adi, dlhsie si tu nebola, ako sa nam mas? A co drahy, suhlasil este s tou dovolenkou??? 🙂
Kiki, drzim Ti palce, aby vase neplanovane snazilkovanie malo uspech...a uzivaj si sniezik... 🙂
Ahoj Jani, este nie je nic stratene, uvidis do tyzdna...Drzim palceky, aby mrcha neprisla... 🙂

adrianka127
23. feb 2009

a ozaj jani, ukaz grafik ak mozes...

adenka
23. feb 2009

ahoj adrianka, no aj som ho zlomila na egypt, ale dnes pozeral v telerane ze tam vybuchla bomba tak povedal ze nikam nejdeme ☹ ...no nic, uvidim co mi povie doky a podla toho sa zariadime. v pondelok mam poradnu tak sa jej spytam do kedy by som este mohla ist..
ako ste vikendovali?

kikina666
23. feb 2009

adrianka .. no ci uz bude uspesne alebo nie, je to jedno ... tesim sa na lyzovacku

adrianka127
23. feb 2009

adi, zas tam vybuchla bomba? o tom som nepocula, v poslednej dobe su v TV same katastroficke spravy... ☹
No mozno by ste mali rozmyslat nad nejakou inou destinaciou. Ja som vikendovala v pohode. V piatok som bola na oslave a vcera posediet s kamoskou. V sobotu sme sa boli kupat... 🙂
kiki - tak je to asi najlepsie. Ked to bude mat prist, tak to pride... 😉

kikina666
23. feb 2009

adrianka ... ja na to momentalne kaslem, buduci tyzden idem podat dalsiu ziadost na IVF