Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
24. feb 2009

inak ked uz hovorite o vystrihovackach...s takym vystrihnutym pipikom by sa asi velke divadlo nedalo robit co???

alicao
24. feb 2009

😀 😀 kika 😀 😀 ideeeeeees 😀

alicao
24. feb 2009

curkrus 😀 😀 😀 😀 nevymyslaj 😀 😀 😀

alicao
24. feb 2009

cukrus bude mat za partnerku moju krasnu igelitovu dcerku 😀 😀 😀 ale budu pri tom trusku sustat 😀 😀
boze uz budem radsej ticho 😀 😀

susann83
24. feb 2009

vy ste teda cisla! 😀
keby sa vystrihnutym pipikom dalo oplodnit, tak by sme boli hned vsetky tehulky 😀 😀 😀
to by bolo suuuuuupis

cukruska1920
24. feb 2009

ali...to je jedno...nasi susedia maju postel z dreva a pocujeme ich v priamom prenose...katastrofa..este aj orgac vieme kedy maju

alicao
24. feb 2009

cukurs... 😀 😀 😀 nezapisujes aj susedin graf BT?

susann83
24. feb 2009

curkus, nasa postel je zelezna a moja strana je uz opotrebovana, tak to menime na mazelovu, aby susedia nepoculi 😀 😀 😀

kikina666
24. feb 2009

cukruska a naco vystrihovat pipika ... ja mam 2 vibratory a jeden dokonca aj s vystupkom na klitoris ... 😀 dobra sranda 😀
no a super susedia ... tak skuste aj vy vtedy kedy oni nech im nezavidite a prehlucte ich, nech viete kto ma silnejsi orgazmus ... tak napr. ako moj muz ... zareve a lahne 😀 😀 😀

alicao
24. feb 2009

😀 Kika, ja s teba dnes nemozem 😀 😀

kikina666
24. feb 2009

susan ,,, praveze nech pocuju nech vedia akych maju dobrych susedov, nech vam ti ostatni zavidia

alicao s cim mas problem, preco zo mna nemozes ? ved ja som tak trochu sem tam aj normalna .. ale ak by si chcela poziciat vibrator som ochotna zapozicat ale tie navliekacie igelity ne ne som uz minula 😀

alicao
24. feb 2009

kika...porozmyslam nad ponukou 😀 😀 😀

cukruska1920
24. feb 2009

ali...ja nezapisujem ani svoju a nieto este susedinu 😀

kikina666
24. feb 2009

ali mozno to je chyba ... ze nezapisujes susedine orgazmy .... a len tak medzi recou ako casto to robia ?? a kto viac krici on alebo ona ???

susann83
24. feb 2009

cukrus, tak musite vy castejsie vrzgat, aby sa zadarilo skor ako tym susedom

adenka
24. feb 2009

cafte, tak ja tu nakuknem a to co za tema??? 😀 😀 😀

alicao
24. feb 2009

kika to cukrus, ja susedu nepocujem, len ich malinku, alebo malinkeho, ma asi tri mesiace, a podla placu viem , ze rastie..meni sa aj jeho, jej , plac🙂

cukruska1920
24. feb 2009

susan.. mi sme pritom neni hlucny.... mi len tak decentne 😀

aden..no tak chapes no...

alicao
24. feb 2009

adenka...no sije nam trosku, mierne..dost 😀 😀 😀

kikina666
24. feb 2009

cukru skuste aj nejaku webkameru prestrcit okolo radiotora a sup s tym na youtube a budeme vsetky pozerat nech mame aspon nejaku srandu

cukruska1920
24. feb 2009

kiki....a co si pipi??? ved keby ich vidim ako to robia tak to by som sa miminka nedockala v zivote..lebo by sa mi sex protivil...vyzeraju strasne...oni sa museli dlho hladat...

adenka
24. feb 2009

hehe nam sa teraz stahuju novi susedia vedla...esteze sme odhlucnovali stenu v lete 😀

alicao
24. feb 2009

cukrsus 😀 😀 😀 😀 aj ty dnes ideeeeeees🙂 😀

susann83
24. feb 2009

kika, ty mas ale napady.
ale co sa nam raz stalo.
ked sme s manzelom este len chodili, raz zapol kameru. a za par mesiacov chcel kamaratke s priatelom ukazat vylet do viedne a namiesto toho zapol nas.
viete si predstavit, ze doteraz si z toho robia srandu, a to bol asi pred 2 rokmi... =))))))

kikina666
24. feb 2009

cukru no sila ta tvoja hlaska teraz som si skoro oplula klavesnicu tonikom

adenka
24. feb 2009

susan tak to je fakt trapas 😀 😀

kikina666
24. feb 2009

susan ... no a moj muz nas raz natocil pri tom polozil fotak na policku a ked som si to pozrela na fotaku a videla svoj velky zadok tak sa mu divim, ze ho este nepresla chut na sex so mnou 😀 😀 😀 uz viem preco zhasina 😀 😀

cukruska1920
24. feb 2009

kiki....ty vypluvas tonik...?? teeeda to sa mi pit nie plut 😎

susann83
24. feb 2009

kika, az tak zle to hadam nebude 🙂
ja som to nase video radsej ani nepozrela...

alicao
24. feb 2009

no baby 😀 😀 😀 ja dnes ziiiiiiiiiiiiraaaaaaaam 😀 😀 😀 , raz sme to urobili aj my,dobre sme sa na sebe pobavili..hruza..hned sme to vymazali 😀 😀 uz nikdy viac..neviem ako to tie herecky robia, ze sa da nato aj pozerat 😀