Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
24. mar 2009

Ahoj leni... 🙂 a ty sa ako mas?

kikina666
24. mar 2009

adenka uvidime ... ak sa stastie unavi tak mozno to vyjde

lenisko dakujem ... no snad uz konecne ano

adenka
24. mar 2009

adrianka mne to zacalo v 6-7tt...a trvalo do 13tt 😝

adrianka127
24. mar 2009

no som zvedava adi, ci aj u mna to bude take zle... teraz mi byvava tazko od jedla. To mam vzdy taku dilemu, lebo zle mi je ked som hladna a ked sa najem, je mi tiez zle a niekedy aj horsie... 😀 Ale este som negrckala... 🙂

adrianka127
24. mar 2009

kiki - unavi, len tomu musis verit... 🙂

lenisko1
24. mar 2009

Adrianka dakujem celkom dobre. Dnes konečne idem po výsledky na endokrinologiu tak sa neviem dočkať. Konečne sa to začne hýbať tým správnym smerom. Manžel ma dobre výsledky tak uvidime.

jankabo
24. mar 2009

ahoj Leni,
ty sa máš ako???? Čo máš nové????

kikina666
24. mar 2009

adrianka no ja uz neviem comu mam verit

lenisko1
24. mar 2009

Ahoj jankabo no predbelha som ťa 🙂) akurat som napísala že dnes letim o 15,50hod po výsledky. Som zvedava čo mi nasadia na ten môj PCO syndrom 🙂

adrianka127
24. mar 2009

leni - tak dnes drzime silno palce...daj vediet, ako si dopadla
kiki - ver a dufaj v to najlepsie ale treba ratat aj so zlym. Ja sa podla tohto vzdy drzim... 🙂

adenka
24. mar 2009

adi nejedz vela...jedz castejsie a male porcie...ja to sice neviem, ale ini radia ze to pomaha 😀 ...ja sa vzdy napcham akoby som nemala dna a potom si nadavam aka som sprosta.... 🙂

lenisko1
24. mar 2009

kikina hlavne musis verit. Ja tiež verím že cez leto otehotnieme 🙂) hlavne myslieť pozitívne 🙂

alicao
24. mar 2009

ahojte bruchane polobruchane a snazilky 😀
kika, tak poprve ty si ma nazvala tehuleou potrestenou 😀 a ked si ma pozvala na stretko, tak som ti pisala, ze nemozem lebo som na PN, takze preto ta raketa stara, lebo zabuuuuuudas 😀 😀 😀 juuuuuuuuj uz sa tesim ako mi das na rit 😀 😀 !
bola smo na kontrole, vo stvtok idem do prace, konecne...teda nieze by mi nebolo doma dobre, ze ano...
OPAKUJEM PRE KIKU...som na PN a vo stvtok idem do prace!!! 😀 😀 😀
zajtra drzte palce idem do heliosu znova na sono a krv...teda asi nie je k comu drzat palce, lebo vlastne len vysetruju a vysledky kto vie kedy budu...ale aj tak drzte🙂

pralinka25
24. mar 2009

baby sak nestiham.
Asi som uz tiez postarsia

adrianka127
24. mar 2009

ahoj alicka vidim, ze mas opat dobru naladu... 😀 Drzime palce neboj sa... 🙂 A teplota dnes ako vyzera u teba... ? 🙂

lenisko1
24. mar 2009

no dnes sa to tu akosi rozbehlo nestiham čitať 🙂))

adrianka127
24. mar 2009

adi - ja som tiez nenazranec nenazrany... 😀 Hlavne vecer, ked pridem z roboty som hrozne hladna, len mam teraz pocit, ze mam nejake pomalsie travenie, lebo ked nieco zjem, tak je mi zle aj 5 hodin. A to som inokedy bola po 3 hodinach hladna... 🙂

kikina666
24. mar 2009

alicao .... no uz sa tesim na to nase stretko .... a nechces prist na stretko heliosaciek zilincaniek v stredu o 17.00 na marianskom namesti ... prvy krat sa ideme stretnut to bude sranda ... v stredu uz mozes, uz si vypisana z PN

alicao
24. mar 2009
jankabo
24. mar 2009

Alicka kedy budete mat vysledky čo ste boli minule na vyšetrenie???
Zajtra ideš 2x a potom ešte raz????
Prali ani si nám neukázala svoj graf, ako to vyzerá s tebou.

pralinka25
24. mar 2009

jani so mnou to vyzera na ho... a neviem to sem zas vlozit. Uz som zabudla ako 😅 🙄

adenka
24. mar 2009

adi prave preto by sa malo jest po menej...mne velmi pomahala na zaciatku taka sumienka - bystrinka...je to na travenie a aj stahuje kyselinu tak si ich nakup a ked ti bude tazko daj si...

ali krasny grafik, uplne tehulkovsky 😉 🙂

adrianka127
24. mar 2009

alic - no teplotka sa pekne drzi, takze zatial super... ze nudny... 😝 😀
prali uz som to tu niekomu vysvetlovala, treba ist na home page setup a tam uplne hore je v ramiku ta adresa grafu... 🙂

alicao
24. mar 2009

kika no neviem, lebo konecne mozme vypadnut z domu a drahy ma pozval do kina..vadi? 😒

janka, zajtra druhy krat, ano, potom este raz ked dostanem MS, co akoze nedostanem samozrejme 😝 no a potom zalezi od celkovych vysledkov...neviem ci budu uz zajtra vysledky spg, je to len 7 dni ze vraj byvaju az po 10 ved uvidime...

kikina666
24. mar 2009

alic az na ten jeden ulet v tom tvojom grafe to vyzera zatial velmi dobre

alicao
24. mar 2009

adenka, dik, ale ja mam vysoke tepltoy od zaciatku takze, ked budem tehotna budem mam 40tky 😀 😀

alicao
24. mar 2009

kika ten ulet som urobila naschval, aby nebol taky nudny 😀 😀

kikina666
24. mar 2009

alicao ... neboj sa ved ona ti klesne

adrianka127
24. mar 2009

adi - zatial to este zvladam ale mas pravdu, ze mavam aj kyselinu. Inak toto som nepripisovala tehu, ale hroznu kyselinu som zacala mavat uz asi 4 dni od ovulky... 🙂 Mozno to bol priznak a ani som o tom nevedela... 🙂 Ale nakupim si pre istotu... 🙂
Adi prosim Ta akemu gynekologovi teraz chodis?

alicao
24. mar 2009

kika radsej budem mat 40tky ale budem tehu....neklesne!!!!! 😝