Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
16. feb 2009

jankabo dufam, ze ste sexovali pocas celej ovulky ... ja som na to dobre, ja ani neviem ktory den cyklu som ... 😀 😀 😀 som sa na to uplne vydlabla

adenka
16. feb 2009

ahojte babule, dnes mam toho zas vela, ale aspon na chvilku...aky ste mali vikend??

kikina666
16. feb 2009

ahoj adenka,

no ja super, lyzovala som cely vikend, trenovala na alpy, a stale snezilo a ja sniezik milujem tak som bola stastna a moj 7rocny milacik / kamaratkin syn, ma zase vypusinkoval, som ho kupala a aj mu citala rozpravku na noc a povedal mi ze som pekna a ze som doba ako maminka ... totalne vyznanie lasky ... nie je nic krajsie a hlavne od deniska, lebo on si drzi odstup od ostatnych ludi ... to bolo krasne zakoncenie vikendu

cukruska1920
16. feb 2009

ahoj aden.. ja klasika..boli sme u nasich tak som sa nechala vykrmovat.. nieje nic lepsie ako ked nemusim varit ja 😀

jankabo
16. feb 2009

Kiki to jasne, každý druhý deň, ale či z toho niečo bude to neviem.
Snád to výjde tohoto roku určite.
Cukrus je mi ľúto, že aj tebe prichádza mrcha ☹

cukruska1920
16. feb 2009

jani... no vlastne neviem co si mam o tom mysliet..kuk graf http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... 😕

adenka
16. feb 2009

kiki tak to je super...ja mam tiez vzdy kopu energie ked pridem od 3 rocneho synovca a on mi povie taaaaaak tak luuuuuubim 😀 😀 ...

cukru to poznam...ja varenie nemusim 🙂 🙂 ...ako graf??

kikina666
16. feb 2009

adenka no presne tak ... ja ho strasne lubim .. a vcera nam jeho otec povedal, ze sme zalubenci

adenka
16. feb 2009

tie deti su strasne super....ja som so synovcom malo kedze byva v ke, tak vzdy ked tam idem tak si ho uzivam aspon jedno popoludnie 🙂

alicao
16. feb 2009

Ahojte kocky🙂

LUCIM pekny pindiiiiiiiik 😀 , nech rastie do plnej krasy🙂!!!
JANKA vidim, ze mas ovulku taku neistu ako ja...alebo ak uz bola tak teplota je paraaaaaaaadna, skoro az na chriiiiipku 😀
Cukruska...dobre, dobreeee...ukazkovy grafik🙂
Aj my sme sa boli lyzovat, preto som tu v piatok nebola..

Marti je uz pani...lalalalalalalala 😀

adenka
16. feb 2009

jeeej cukru ani som si nevsimla ze si dala graf...no vyzera to stale super...len nech sa pekne drzi do piatku 😵 😵

cukruska1920
16. feb 2009

adi...ale kde..to je uz v prdeli 🙄

adrianka127
16. feb 2009

Cukruska, no vyzera to zatial dobre...36,9 moze byt kludne tehu-teplotka... 🙂 Nechces zajtra rano testnut? Uz by to mohlo byt vidiet... 😉
Ahoj Adi - sa ti divim, ze ked si tehu, tak stale tolko pracujes...ja by som sa na to vy... 😀
ahoj alicka - no veru, nasa marti uz je pani. som zvedava, ci sem zavita a trosku sa pochvali ako bolo.
Jani no uvidis ako dojde mrcha... 🙂

adrianka127
16. feb 2009

jani, chcela som povedat nedojde mrcha a kedy uz bude vidno, ze si tehu... 😉

jankabo
16. feb 2009

Cukrus podla mna ešte stále nie je nič stratené, uvidíš či ku koncu týždňa príde mrcha alebo nie,
ak nepríde a teploty sa budú držať tak v piatok by si mohla testnúť čo povieš????

Ahoj Alicka tak super aspoň ste si oddýchli.

Baby ja sa som na lyžiach nestala asi 12 rokov, no rozhodla som sa že sa pojdem učiť lyžovať, aby som sa nejako odreagovala len si musím zohnať lyže, lyžiarky atď. Juj už sa teším

adenka
16. feb 2009

adrianka no v mojej praci si nemozem dovolit na na to vykaslat...uz sice robim menej, ale teraz mame uzavierku, tak je to kus hekticke

martinex
16. feb 2009

dobre ranko 🙂

som vydataaaaa 😀

pralinka25
16. feb 2009

ahoj marti ako bolo

martinex
16. feb 2009

bolo vyborne, plne sme si to uzili ale raz nam stacilo..taka som unavena a rada ze je to za nami,ze by som si to uz zopakovat nechcela 😀

adrianka127
16. feb 2009

ahooooooooooooj marti - blahozelam, no ako bolo??? 🙂
adi - ja to chapem, ja som tiez taky sprosty poctivy typ...ale ak raz budem tehu, tak isto pojdem na PN 🙂
jani - dobre robis 🙂 len sa nam nedolam... 🙂

adenka
16. feb 2009

adrianka ja by som sa doma zblaznila od nudy...tu v robote je vzdy nejaka sranda 🙂

martinex
16. feb 2009

adrianka uuuzasne 🙂

alicao
16. feb 2009

janka, ja sa ucim len druhy rok, doteraz som sa nelyzovala, maly trojrocny cloviecikovia lyzuju lepsie nez ja 😀 😀
Marti, sme na tom podobne...aj mne stacila ta svadbicka...nemam rada ceremnonie..bitka nebola? 😀

martinex
16. feb 2009

alica nebola... vdaka bohu..bolo to fakt super... aj dary sme dostali take,co sme presne potom chceli kupit z penazi co dostaneme... aj vecer bola sqela zabava 🙂

alicao
16. feb 2009

marti ..supis🙂....nech vam dalej vsetko vychadza ako doteraz🙂

kikina666
16. feb 2009

martinex ... gratulujem, tak si si to nerozmyslela 😀 😀 😀

adrianka127
16. feb 2009

marti a kedy budes mat nejake fotecky???

jankabo
16. feb 2009

Marti gratulujem, a želám v novom živote veľa, veľa lásky 😎 😎
Pošli nám nejaké foto, aby sme videli aká si bola peknučká nevesta.
Baby ja to už nerieším, ak budem tehu tak to bude moje vykúpnie lebo už sa tu v tejto robote nedá vydržať, aj by som si poplakala ale nemôžem. ☹

martinex
16. feb 2009

dakujem dievcata 🙂

adrianka davam fotky teraz na FB a potom ich dam na mojasvadba a poslem link 🙂

adrianka127
16. feb 2009

jani - prezivam nieco podobne... vlastne rovnake. Ale teraz, ked si uvedomujem, ze neotehotniem tak rychlo, zacinam sa zamyslat nad zmenou zamestnania. Keby aspom ta financna kriza nebola...Aj mne je do placu uz takmer z kazdej malickosti...nemozem si pomoct... 😒

Marti - tesim sa na tvoje fotecky, ale isto si bola nadherna... 🙂