Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
17. feb 2009

inak jani - teploty vyzeraju dobre - ovulka bola a to je hlavne...Teraz uz len cakat... drzim palceky vsetky aj na nohach... 😀

cukruska1920
17. feb 2009

adi.. tak zahajme proces proti meraniu 😀 v kazdom pripade ked nie novembrovky tak decembrovky su nase 😉

adrianka127
17. feb 2009

no cukru. som za 🙂

adenka
17. feb 2009

janka tak tam daj ze ti nevyhovuje pracovna doba, alebo ze chces prestupit lebo tato prac. pozicia ti uz neposkytuje ziadne nove vedomosti a chces si rozsirit prehlad...

kikina666
17. feb 2009

hej .. no ja radsej uz ziadne grafy nerobim, lebo by ma svihlo, vcera sme zase zbierali body 😀

cukruska1920
17. feb 2009

adi...ja kaslem nato...ovulaciu viem kedy mavam a to mi staci...nebudem sa stresovat a zbytocne tesit ked budem mat hore teploty ..tak ako tento cyklus.. a mozno to vyjde.... ani v auguste som nemerala lebo sme boli na dovolenke a vyslo to... tak vyskusam tu strategiu

adrianka127
17. feb 2009

dobre cukru - tak skusme jeden mesiac bez merania a sledovania a budeme len cakat, ci mrcha dojde a ci nie a akurat si povieme DC... kto sa prida??? 🙂

cukruska1920
17. feb 2009

adi.. ak budem aj to vediet 😀 jedine ked kuknem do kalendara

adrianka127
17. feb 2009

dobre cukruska... tak uvidime, ci to zaberie... 🙂

kikina666
17. feb 2009

adrianka .. ja nemeram a ani nesledujem ... a ani netusim kedy to mam dostat ... som dobra ze ???

adrianka127
17. feb 2009

tak to je dobre kiki - dufam, ze nasa strategia bude uspesna... 😉

kikina666
17. feb 2009

adrianka snad ano, ja sa vytesujem na lyze ... ako male decko , huraaaaaaaaaaaaaa sniezik sa nam chumeli 😵 😵 😵 😵

adrianka127
17. feb 2009

no ja mam draheho na sluzobke zas cely tyzden, tak sa ani z snieziku moc netesim... ale keby je doma, tak isto ideme stavat dakeho snehulaka... 🙂

jankabo
17. feb 2009

baby aj ja sa k vám pridávam, Ahoj Adi - ked tento cyklus príde mrcha tak ani ja nebudem ani merať ani sa sledovať nič. Plati 🙂
Adenka fakt neviem čo mám robiť, Adi ty si z personálneho prosím skús sa s niekým poradiť čo mám robiť - dakujem.
Vieš čo Aden ešte som rozmýšľala že vieš ja som už raz žiadala písomne o zvýšenie platobnej triedy ked som skončila bakalára alebo o preloženie na adekvátne miesto ešte starého riaditeľa - vravel že s tým niečo urobí a nič neurobil, teraz prišiel nový, tiež mi sľúbil že ma preloží na miesto kedže mám už VS a o rok končím a mi nevyhovuje pracovná doba a tiež prt z toho tak neviem či nepôjdem ešte za majiteľom firmy, je to síce blbé ale ked oni majú tak priblbú politiku firmy - tak on k nám chodí 2x v týždni tak možno sa pojdem s ním poradiť. Len on je dosť arogantný a drzí tak troška mám strach 😠 😠

soni1
17. feb 2009

ahojte baby, poraďte mi, dnes mi už 5 deň mešká menzes, keby že si urobím test už by mi mohol vyjsť výsledok? a nevadí, že by test nebol robený ráno, ale v priebehu dňa?

alicao
17. feb 2009

Dobre ranko🙂
Je tu fakt krasne v ziline, aj na chodnikoch kopec snehu...rozpravka🙂
Janka, ako som hovorila ja som dnes nasla //ciarky na ovu teste a to som 16DC, takze ovulka bude asi zajtra teda 17DC...Takze na rovnako ako ty, aj ked o par dni po tebe🙂
Dnes budeme snazit o sto sest, a zajtra tiez. Ty si ty akurat trafila, takze je tam veeeeeeeelka sanca🙂
Cukrus..sakra..a taky krasny graf si mala...svinucha!

alicao
17. feb 2009

ahoj soni, jasne uz by to mal ukazat aj vecer keby si si robila🙂 drzim palce🙂

adenka
17. feb 2009

janka urcite to tak nenechaj...chod za kym len mozes, a hlavne ries vsetko pisomne...

soni1
17. feb 2009

Ďakujem, no veľmi sa bojím, že budem opäť sklamaná!

kikina666
17. feb 2009

soni nevadi to ...
drzim palce nech su tam //

soni1
17. feb 2009

Ďakujem

alicao
17. feb 2009

baby, keby to tento mesiac vyslo tak by som to zistila na manzelove narodky , to by bol darcek...aaaach jo🙂
6.marca

jankabo
17. feb 2009

Soni na tvojom mieste skúsim zajtra ráno, je to najviac pravdepodobné, ráno je moč čistejší ako cez den, ale ako chceš, dnes sú na trhu kvalitné testy,
Alicka praveže netrafila, lebo sme sa snažilkovali deň pred aj deň po. takže uvidíme, ale prisahám že je to posledný cyklus v ktorom merám BT.
Aden jasné dakujem

kikina666
17. feb 2009

alicao no tak to by bolo super tak to drzim palce

jankabo no top dufam, ze ta to nenapadne merat

alicao
17. feb 2009

janka pozerala som si vitazne grafy niektorych baby na vacsine z nich bolo oznacene tutu-mutu presne ako mas ty, pred a po...nie pocas🙂 takze...moooooooooooc ti to zelam nech je vitazny aj ten tvoj🙂

kikina666
17. feb 2009

jankabo presne nech je vitazny ale ked nebude tak uz ziadne dalsie meranie ... dohoda je buduci cyklus sa nemeria

jankabo
17. feb 2009

Jasne Kiki dávam ti svoje slovo, ale bola by som radšej keby som nemusela merať preto, že budem tehu, ale čo už všetko je vo hviezdach ale ja cítim vo vzduchu že raz a onedlho sa nám to určite podaťí. Už sa na to teším.
Alicka jej, tak to by bol určite nádherný darček - no tak ti držím palce aby to fakt vyšlo

kikina666
17. feb 2009

jankabo ... ja uz tiez niekedy neverim, ale potom zase chvilu ano a stale dookola
ako na hojdacke

pralinka25
17. feb 2009

ahojte slniecka 🙂
Ja tiez nemeram. Sledujem si len kolky den dostanem MS kvoli tomu aby som vedela gynekologovi povedat ako som na tom.
Alicka tvoj manzel ma narodky 6.3. a moj 3.3, Ale ja to do jeho narodenin nestihem. Ale mohla by som do menin. Tie ma v july

kikina666
17. feb 2009

pralinka no tak to si na tom dobre, ja ani netusim kedy to mam dostat 😀 😀 😀