Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
23. mar 2009

Susi ano asi bude lepšie ked počkám, aby som potom neľutovala.
Dúfam, že o týžden už začnem kupovať iné vitamínky a to pre tehulky čo povieš????

susann83
23. mar 2009

no, jani, presne to som ti pisala, ze o tyzden aj nieco uz budes tehulkovsky napoj pit 😵 😵 😵

jaaaj, idem dat macikov do albumu, nasla som takyyyyyyyyych kraaaaaaaaaaaaasnych 😵 😵 😵 😵

pralinka25
24. mar 2009

no baby ale som sa nahladala kym som temu nasly. Bola az na 3 strane.

Susan ja so na slonisko z maca pu. Ty na oslika. Ten je tiez fajn. Me to you je super ale straaaaaaasne drahy.
Kedysi boli pohladnice tak tie som kupovala ale u nas uz ani tie nemaju

kikina666
24. mar 2009

dobre ranko ....

alicao ty dostanes odo mna na rit ked ta stretnem ... to co ze som stara raketa

jankabo
24. mar 2009

ahojte baby,
tak ako sa dnes máte???? U nás na východe prší

kikina666
24. mar 2009

jankabo v ziline svieti slniecko 😀

adrianka127
24. mar 2009

dobre ranko baby... 🙂
v bratislave hlasim poloblacno... 😀

kikina666
24. mar 2009

adrianka ako krpcek ?

adrianka127
24. mar 2009

no kiki , snad dobre. brusko ma boli len velmi malicko a mrcha zatial neprisla. Takze snad dobre. Uvidime v piatok 😉 A ty ako? Este stimulujes?

jankabo
24. mar 2009

ahoj Adi,
ja som taká šťastná že čakáš bábo ani si to nevieš predstaviť. 😎 😎 😎 😎 😎 😖

adrianka127
24. mar 2009

jani, dakujem si zlata. Len sa obavam toho piatku. Velmi si zelam vidiet svojho mimiska a vediet, ze je OK...A ty si dnes ako na tom s teplotkou???

adenka
24. mar 2009

ahojte babulky,
co je nove? ja mam dnes taky utlm...uplne sa mi zatvaraju oci.... 🙄

kikina666
24. mar 2009

adi lieky uz neberiem, uz len cakam ako rastu foliky, vo stvrtok idem na utz a povedia ked pichnut pregnyl a naplanuju mi presne na hodinu kedy mame sexovat .... takze cakam ako sa tie moje 2 foliky vyvinu a ci v nihc budu zrele vajicka

jankabo
24. mar 2009

Adenka chodíš do práce????
Adi neboj všetko dobre dopadne uvidíš, myslím že aj Marti ked bola 1x u lekára tak bábo nevidela až potom neskôr. Takže kliďanko.

adenka
24. mar 2009

kiki takze namiesto lyzovania budete na dovolenke sexovat? 😉

kikina666
24. mar 2009

adenka tak si niekde lahni a pospi si tehulkam sa to toleruje

adenka
24. mar 2009

jankabo no jasne, chodim, a ani nechcem ostavat doma, lebo sa citim dobre, len dnes som extremne unavena....

kiki no neviem co by mi povedal sef keby ma nasiel niekde chrniet.... 😀

adrianka127
24. mar 2009

ahoj adi, ja som mala taky utlm vcera v praci som skoro nic neurobila. Ale dnes musim, mam toho dost a pobede by som chcela ist aj na anglinu... 🙂
kiki tak aj ty sa teraz pekne setri nech foliky dozrievaju ako maju... 🙂
jani ved aj ja dufam, ze to bolo len skoro na to nieco vidiet...ale hrozne uz chcem aby bol piatok

kikina666
24. mar 2009

adi no snazim sa .... uvidime ake budu vo stvrtok a ci este k nim nejaky nepribudne

adenka
24. mar 2009

adrianka no teba to caka teraz take 2-3 mesiace...takze sa setri a setri sily 🙂 . neboj, v piatok tam uz urcite nieco bude...ani ja ani matka sme tiez nevideli drobceka...mna dokonca objednala na utz az o 2 tyzdne neskor tak to boli uplne muky....ale neboj, vsetko bude ok 😉
kedy sa vidime?

kiki budeme drzat palce...tuto metodu ste uz skusali ci este nie?

jankabo
24. mar 2009

Kiki takže vo štvrtok ideš k dokimu???
Adenka už môžeš všetko papať???? A ešte som sa ťa chcela spýtať, či si náhodou nemala nejaké príznaky že si tehu skôr ako ti to ukázal test, ale možno že si to nepripisovala tehotenstvu.

adenka
24. mar 2009

janka no jem uz vsetko...az viac ako by som mala a potom mi je tak zle ako vcera 😠 😝
priznaky som nemala, teda iba to ze som mala taky kremovy vytok, ktory mi zostal az doteraz...ale vtedy som to za priznak vobec nepovazovala....

kikina666
24. mar 2009

adenka skusali pred 3 rokmi a nic

hej vo stvrtok idem na utz a podla velkosti folikulov mi povie kedy pichnut pregnyl

lenisko1
24. mar 2009

Ahojte baby 🙂

adenka blahoželam 🙂)) konečne to niekto začal 🙂)

kikina666
24. mar 2009

ahoj lenisko

lenisko1
24. mar 2009

juuj pomýlila som sa adrianka nam je tehulka tak blahoželam ale aj adenke samozrejme 🙂))

adenka
24. mar 2009

kiki tak snad tentoraz.....

aho leni, no ja som zacala uz davno, ale dakujem 😉 🙂

lenisko1
24. mar 2009

dlho som tu nebola tak ani neviem čo ma kto nove 🙂

okrem adrianky nam este niekto otehotnel ???? 🙂))

adrianka127
24. mar 2009

jani k tym priznakom... mam nieco podobne ako adenka tiez taky obcas biely, obcas kremovy vytok..., vyhadzana som v tvari ako dikobraz - ale uz sa to zacina zlepsovat a v brusku pocitujem miestami trochu pichanie, obcas tam nieco zaboli, ale len trosku a ked si lazkam vzdy to ustane... 🙂

adi este sa chcem spytat, kedy ti zacalo byvat zle od zaludku, myslim v ktorom tyzdni?

lenisko1
24. mar 2009

KIKI držím silno palceky. Tentoraz to musi výjsť 🙂