Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

susann83
20. apr 2009

janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii si tu?
no ako bolo u dokyho? co si videla? bude to chlapcek alebo dievcatko???? 😉 😉 😉 😉

susann83
21. apr 2009

Hali - haloooooooooooo

tak sem uz vazne nikto nechodi???????

janka, co bolo u lekara vcera??

kikina666
21. apr 2009

missy dakujem za virus

janka ako utz ?

idem na obed potom vas kuknem

jankabo
21. apr 2009

ahojte je tu niekto, ja sa učím na skúšku, teraz mam pauzu tak som prišla troška pokecať,
ste tu???? 😵 😵 😵

Posielam vám vírusy:
tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵
tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵
tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵
tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵 tpfuj 😵 😵 😵 😵 😵

susann83
21. apr 2009

janka, no konecne.
kasli na skusku a pochval sa co bolo u lekara! 😉 😉

a dakujeme za virusiky 🙂 🙂

jankabo
21. apr 2009

Tak baby,
som v 8 tt, tak ako to ukazuje koník, babo je v poriadku, krásne mu bije srdiečko, tak som šťastná. 😵 😵 😵 😵
A úplne som zabudla opýtať fotku, lebo doktor ma zaskočil otázkou???
"Nemáte v rodine dvojičky? Lebo sa mi vidí že sú tam dvaja"
Ostala som v nemom úžase, raz bolo vidno jedno potom dva, nevedel či sa iba jedno tak prelieva alebo či sú tam naozaj dva bába 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ked pojdem najbližšie na utz. tak vravel že už bude vidno či su tam dve alebo jedno. 😵 😵 😵 😵 😵

susann83
21. apr 2009

wooooooow jani.
a mate v rodine dvojicky?????
lebo moja svokra je z dvojiciek a v rodine zatial nema nikto dvojicky, takze mame sancu na dve miminka

ale hlavne ze ste ok. veeeeeeeeeeeeeeelmi sa tesim 😵 😵 😵 😵 😵

jankabo
21. apr 2009

Susi môj dedko z ocovej strany bol z dvojčat, a moja babka po mamke mala súrodencov dvojičky. V rodine tiež nikto zatiaľ iný dvojičky nemá, tak to vyzerá že šanca tam je 😵 😵 😵 😵
No vidíš, tak aj ty môžeš mať dvojičky.
Ano aj ja som rada, že sme v poriadku. Veľlmi sa teším. Poobede mám volať svojemu lekárovi, že kedy mám prísť na vyšetrenie a na odbery, ale asi ma objedná na pondelok, lebo vtedy aj tak idem na kontrolu. 😉 🙂 🙂

A čo ty??? Čo máš nove????

susann83
21. apr 2009

jani, ja nic.
zacala som merat zas teplotu a v piatok idem na krv a pondelok na sono.
uz som si vcera vyhladala na co su bylinky co mam doma, tak budem pit, lebo sa mi zda, ze ked som pila alchemilku bolo to lepsie. a presne tento mesiac, co som vraj nemala ovulku som alchemilku nepila... ktovie, asi to fakt ma nejaky vplyv

povedz mi to tajomstvo, ako sa vam to tentokrat podarilo? to bolo take zlate, ked si tu pisala, ze tento mesiac to uz vyjde a hotovo 😀 😀

z coho mas skusku?

no to bude sranda, hned dvojicky 😀 😀 a ty mas este väcsiu sancu ako ja...
nooooooo drz sa

jankabo
21. apr 2009

Susi, ja si myslím že to bolo v tom, že som bola doma na 60% a nie v práci.
Uz som tu viac krát písala, aký ja mám v práci stres, tak asi som všetko zahodila za hlavu, to že som na to nemyslela, nie je pravda, myslela som na to, ved aj manzelovi som do práce volala, nech sa domov ponáhla ze mám ovulku 😵 😵 On bol zo mna tie dni hotový. Nedala som mu pokoj. 😀 😀 😀 😀 A v tom máš pravdu, povedala som si, že otehotniem, že určite sa to podarí a basta. Možno je to aj o optimizme. Ktovie,
Ale aj tebe želám veľa stastia nech to výde . Ja som presvedčená že mi pomohli tie kvapky Gynex to na 100%.

Skusku mam z informačných tehnologii, ale teoria a samé somariny, to ma nebaví. 😎 😎 😎 😎
Ohľadom tých dvojičiek ti poviem, že to ale bude sranda 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
21. apr 2009

jankabo ... no tak to je sila ..... ze dve ... tak drzim palce nech su dve a mas to vs uchu 😀 😀 😀

no baby sa to tu rozbieha s tymi tehulkami ... aj ja chcem ☹

adrianka127
21. apr 2009

Ahojte babulky... 🙂
Jani, uz som blahozelala, ale este raz supeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Moc moc sa s tebou tesim...
A su tu nejake dalsie nadejne tehulky?
a este pre vas special tehu virusik:
TFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
TFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 🙂

kikina666
21. apr 2009

adrianka ahoj ... dik za virusy .... no zatial nie ... bojujeme dalej sice s psychickymi ujmami teda hlavne ja ale ked to inac nejde

susann83
21. apr 2009

jeeeej adrianka ahoooooooooooj
dakujeme za virusiky 😵
aj teba vidiet? este doma oddychujes, ze?

tu zatial nic nove, cukruska vyzerala nadejne, ale zatial som ju nevidela.

kiki, drz sa, uz sa to pomaly u teba rozbieha. verim ze kazda budeme mat malinke zlatunke babatko 😵

jankabo
21. apr 2009

dakujem baby,
Kiki ako ide vypisovanie???? Manzel uz ma potvrdenie z práce???

susann83
21. apr 2009

jani, aj ja som dufala, ze teraz ked som na PN-ke tak dlho sa nam podari, lebo tiez to nemam v praci ruzove a leharo, no ale asi este nie je ten spravny cas....
a tie Gynex kvapky su na co?

jankabo
21. apr 2009

no poslem ti link a prečítaj si to, aj Adrianka ich brala.

Ja som ich brala 4 mesiace presne podla návodu a oplatilo sa, užívali ich aj moje známe a oni tiež vraveli že po čase otehotneli, oni tie kvapky upravujú dráhu počatia.
Mne osobne vrátili mrchu, ovulku a vdaka ním prislo aj bábo, som o tom presvedčená.

Takže tu je link: http://www.energy.sk/SK/menu.asp?id=1135

adrianka127
21. apr 2009

moc na vas vsetky myslim baby, a drzim palceky...nech nas cim skor jedna po druhej nasledujete... 🙂
susan, este som domka - lekar povedal, ze pred 12. tyzdnom ma do roboty nepusti, takze odpocivam. Ale dnes chcem este nieco uvarit a musim aj trosku pracovat... 🙂

jankabo
21. apr 2009

Adrianka len pomaly, a neprehánaj to musís sa opatrovať, 😵 😵 😵 😵

kikina666
21. apr 2009

susann snazim sa akurat zistujem kde sa da urobit priprava lebo to musim napisat do tej ziadosti ... hruza, asi si napisem 2 ziadosti a vytiahnem tu ktora bude lepsia a prijatelnejsia ... no hroza ...

jankabo uz to mame vypisane az na 2 strany, nad tym musime porozmyslat, chyba nam este potvrdenie od lekara manzelove a moje potvrdenie o prijme

jankabo
21. apr 2009

Kedy tie papiere mate odovzdať????
Kedy ti vydhádza vlastne ovu????

susann83
21. apr 2009

kiki, tak uz vam vela nechyba.
horsie to bude s tymi kadejakymi pohovormi a somarinami, co vymyslaju urady.
ale verim, ze to zvladnete a schvalia vam adopciu.
ved uz tebe doktorka vypisala papiere na jednotku a s ostatnym nebude problem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jani, dik, znie to celkom slubne a detoxikacia nikd y neuskodi 😀

kikina666
21. apr 2009

jankabo papiere mame odovzdat prvy majovy tyzden

dnes mam 9dc a vo stvrtok idem na utz a tam mi poevdia kedy ....a o kolkej

susann ze vela nam nechyba ... no papiere mame ... ale tie dalsie veci priprava ... hroza

jankabo
21. apr 2009

Kiki musís sa naladiť pozitívne, ja viem to ti hovorí každý. Ale skús si povedať, teraz to výde a nebude treba žiadnu adopciu.
SOm zvedavá, budem ti držat palčeky, potom nam napíšes čo ti lekár povedal dobre???

kikina666
21. apr 2009

jankabo jasne ze vam dam vediet .... takze optimizmus .... hovoris .... no podla tych jonasovych vypoctov ked sa na to divam optimisticky tak cakam dievcatko 😀 😀 😀 😀 😀

jankabo
21. apr 2009

Nie, to je jedno čo to bude,
tento mesiac to výde a basta. 😵 😵 😵 😵 😵

kikina666
21. apr 2009

jankabo ... ved ti hovorim ze podla jonasa som tehotna a cakam dievcatko 😀 😀 😀 😀

jankabo
21. apr 2009

Aha, takto je 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ale nie, žiadny Jonáš, kašli na to, ty budes mat onedlho ovu a ides za mnou jedna radosť plati????
Nechem počut že možno, otehotnieš a ideš preč dohodnuté????? 😎 😎 😎 😎

kikina666
21. apr 2009

😀 😀 jankabo a nejdem prec a nejdem a nejdem si mozes s tymi dvojickami aj na usicha tancovat a skakat odzemok, aj tek nepojdem prec 😝 😝 😝 😝 ... lebo som tehotna a cakam dievcatko nerozumies po slovensky 😀 😀 😀 .... 😀 😀 to je ina haluz co to tu predvadzam 😀 😀

jankabo
21. apr 2009

Kika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀