Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
24. apr 2009

aduliak ... 1.5.??? to je na buduci tyzden no som zvedava ako budes pokracovat a merias si teplotu alebo zistujes nejako kedy mas ovulku alebo ovu testy alebo ci len tak sa triafas cca ?

lebu tu su baby maniacky na grafy ... jedina vynimka som tu ja ... ja nemeriam

jankabo
24. apr 2009

Ahoj Aduliak, tak ta teda vítame medzi nami aj ked ja som taka polovičná.

Susi Gynex som začala užívať najprv 1DC, t.z. ked prisla mrcha, celých 21 dní, potom som mala týžden pauzu a po týždni znova bez ohladu na to, či mrcha prišla alebo nie. 🙂 🙂

adrianka127
24. apr 2009

Ahojte srdiecka...
uz tu asi niktora nebudete, ale teraz mam cas chvilku pisat... 🙂 Vitam novu snazilku...nech sa skoro zadari...
A ako sa mate vy ostatne?
Jani, ako sa citis?
Ja sa mam celkom dobre. Krvacanie sa mi uz 5 dni neobjavilo, ale nechcem to zakriknut...Vraciam stale, chudnem stale... ale to patri k tomu... 🙂
Vsetkym prajem krasny vikendik... 🙂

kikina666
24. apr 2009

ahojte, tak som sa vratila z bicyklovania .... a stavili sme sa na poste .,.. takze uz mam schvalenu ziadost na 3.IVF s liekmi decapeptyl a menopur ... takze jun/jul/august .... to isti...

ale najlepsie by bolo keby to vyslo etraz na IUI .... stretla som svojho gynekologa a sa ma pytal ako tak som mu povedala, ze idem na to IUI v stredu tak mi zazelal vela stastia ... tak snad to uz konecne vyjde

kolienko
25. apr 2009

ahoj Kiki, ty si snád v kazdej téme 😀 bambulka moja, to je dobre, ze si tak dobre naladená... nebojkaj, raz to uz musí výjsť.... budem na teba myslieť a potom nám daj vedieť, ako si dopadla.... ok????

inak ahojte snažilky..... aj my sa snažíme od júla 2008 a zatial nič......

kikina666
26. apr 2009

ahojte ...

takze foliky mam 20mm a 22mm, sliznica 7mm, dnes vecer o 21,00 picham pregnyl a v utorok o 9,00 IUI ...
tak tehulky nase plut plut plut plut a este raz plut na mna poriadne vela virusov

no teh hokej riadne dodrbali s prepacenim za vyraz .... 😠

pralinka25
27. apr 2009

🙂 ahojte

pralinka25
27. apr 2009

konecne mi to odoslalo nieco. Uz som napisala tolko krat prispevok a vzdy mi to neodoslalo 😠 som sa napisala a nic.

Ako sa mate.

Kiki este raz pisem ze budem drzat silno palce a mysliet na teba.
Co sa tyka hokeja skoda reci, iba co sme si hanbu urobili.

Kolienko mohla by si aj nasu temu navstevovat 😉 aspon by tu bolo veselsie

kikina666
27. apr 2009

prali dik

jankabo
27. apr 2009

ahojte tak uz som sa vrátila od dokyho.

Takže Kiki to je extra pre teba:
TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵
TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵
TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ 😵 😵 😵 😵 😵 TPFUJ

martinex
27. apr 2009

ahojte dievcata...

kiki tfuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuj tfuuuuuuuuj len pre teba...mooooc silno drzim palce,nech sa podari 🙂

adrianka opatruj sa moja a straz si mimiska v brusku 🙂 a to grckanie,no co kvoli babatku neurobis 🙂

janka ty zu si 9tt,ako to bezi.... davaj na seba a brusko pozor...

inak sa tu ako mate?

snazilky,ktora budete najskor tehu?

my sa mame dobre,vsetko je ok, uz len mesiac v praci a nastupujem na matersku tak sa moooc tesim 🙂

kikina666
27. apr 2009

baby dakujem extra pre mna ... keby to len pomohlo ... som urobila taku p....u ze az a som z toho psychicky na dne ...

martinex
27. apr 2009

kiki co sa stalo??

pralinka25
27. apr 2009

kiki mas novu fotecku 🙂

co si urobila?

kikina666
27. apr 2009

neni mi najlepsie ...mam strach zo zajtrajska

martinex
27. apr 2009

kiki neboj,vsetko dobre dopadne.... len treba verit 🙂

pralinka25
27. apr 2009

kiki a psychicky alebo fyzicky ti neni dobre? Ci aj aj?

susann83
27. apr 2009

ahojte kocky 🙂 🙂 🙂

kiki, drz sa zajtra 😵 😵 😵 bude to dobre
a co sa stalo, ze ti je tak mizerne??

jani, a kde mas fotku????

ja za hodinku idem k dr., aj vysledky z krvi uz mam, som zvedava, co mi povie, ale podla teploty ovulka nikde, a podla krvi tiez nie...
kamoska mi kupi ten Gynex, lebo ma v lekarni -22% na vsetko, tak aspon to budem mat za menej.
ked uz ta ovulka nechodi, lepsie Gynex ako hormony, na zaciatok, a uvidime co to spravi

kikina666
27. apr 2009

prali aj aj .... som z toho zajtrajska nervozna, musim sa nejako ukludnit a to brucho boli a boli a picha az krce mam dufam, ze mi to do zajtra nepopraska

susann vsetko ma serie ....

susann83
27. apr 2009

kikina, ale ta fotka je velmi pekna, daj do albumu viac 😉
ked ti tie folikuly same prasknu, to bude zle? resp. ked ti skor prasknu, ze? neda sa to nejak oddialit, kym si pichnes injekciu? 😕

kikina666
27. apr 2009

susann no nesmu prasknut az zajtra o 9.00 rano ....

susann83
27. apr 2009

pralinka a tebe sa ako dari? este mrchujes?
budes potom zase merat teplotu? aspon tu nebudem sama, co meria, sice velmi ma to nebavi, lebo sa stale budi, ze kedy bude uz rano a to ma znervoznuje...to tiez nie je najlepsie.

idem sa pomaly chystat k lekarovi, drzte palce, aby tam nieco dobre videl, nie len ciernotu 😀

kikina666
27. apr 2009

susann drzim palce a verim ze tam bude vidiet ... daj potom vediet

pralinka25
27. apr 2009

ano susi bude merat teplotu dalej. Tiez ma to nebavi ale chcem vediet ci byva ovulka a podla toho to riesit s lekarom.
A mrcha uz konci.

kikina666
27. apr 2009

susannn daj vediet ked dorazis zo sona

aduliak
27. apr 2009

ahojte....piatok ma vyrusil sef a uz som sa sem nedostala a dnes neviem, co skor, tak vas len idem pozdravit 🙂 Kiki, drzim palce!

kikina666
27. apr 2009

aduliak dakujem moc

aduliak
27. apr 2009

inak som sa rozhodla,ze ked teraz mrcha dorazi, zacinam asi merat telou aj ja...🙂baby, ten Gynex sa da kupit normalne v lekarni,som myslela,ze len cez net...

kikina666
27. apr 2009

aduliak no tak vitaj v klube meraciek ... ja nemeriam, iba ma to zbytocne rozculovalo

aduliak
27. apr 2009

ani mne sa moc do toho nechce,ale uz vyskusam cokolvek 😎