Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
23. jan 2009

PRE VAS VSETKY ZNAZILKY:

Skúsim spraviť zázrak malý
touto krátkou básničkou,
aby každá snažilka
stala sa skoro mamičkou.
či uz snažíme sa roky,
či len mesiačikov pár,
nech ku každej bocian príde
a vyčarí jej v srdci jar.
Nech s príjemneho tutu mutu,
plody lasky začnu pučať,
aby sme o par týždňov mohli,
na ten zázrak v náručí čučať 😀

kikina666
23. jan 2009

baby ja som taka krava ... zase som si urobila test a je neg ... uz nesmiem ziadne testy lebo ma porazi .. ale ako mam to sialenstvo vydrzat este tyzden

alicao
23. jan 2009

kika priviazem ta ku stolovej nohe 😠

adrianka127
23. jan 2009

Ahojte mojenka,
dakujem alicka za basnicku. Dnes potrebujem podporu. V robote je to uz druhy den hrozne. Som tu stale az do noci... Dnes som si aj poplakala. Uz to nezvladam. nevladzem............................... 😔

kikina666
23. jan 2009

ja viem som hlupa ... ale uz fakt nesmiem lebo ma fakt porazi, ale viete co to pre mna znamena kolko penazi sme za to dali, kolko bolesti ma to stalo, operacia a nema to vyjst ... to sa asi zblaznim

alicao
23. jan 2009

kika.....slusne povedane.....SER NATO!

adrianka127
23. jan 2009

kiki - a nie je to este skoro? musis im dat cas - vydrz - trpezlivost babatka prinasa... 🙂

kikina666
23. jan 2009

a ty by si na to srala ... ved uz sme za to vsetko vyhodili viac ako 100000 a vysledok ... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 kaslat na peniaze ked si nemam co dat do detskej izby ale z tohto neviem ako sa budem liecit asi na psychiatrii

alicao
23. jan 2009

Adrianka, aj ty kasli nato....praca je druhorada...
a..nemas zaco..ja sa tu snazim Vas stale rozveselovat ale....dat mi zabrat 😀

alicao
23. jan 2009

kika preco predbiehas? ma to zmysel?

kikina666
23. jan 2009

nema ale som z toho vysokovana ved kto by nebol, ako som bola v pohode tak teraz zacinam hysacit

alicao
23. jan 2009

do 2.2 je este daleko...len sama sebe a dvojickam ublizujes...urcite sa teraz na teba hnevaju

kikina666
23. jan 2009

len aby sa mal kto hnevat

alicao
23. jan 2009

tvoj pristup sa mi nepaci... ☹ , nefnukaj, si uz velka, a dieta potrebuje silnu mamu, nie babo..jasne?
Prepac, ze som to tak tvrdo napisala...nemyslim to v zlom, ale....pre boha..vschop sa!
musim ist domov

adrianka127
23. jan 2009

kiki a doktori Ti nepovedali, kedy uz by to malo byt vidiet? a na tom teste nebol ani naznak druhej ciarocky? a aky test si pouzila???
alicka - viem, ze sa snazis a viem, ze praca je druhorada, len mam teraz zle obdobie...

adrianka127
23. jan 2009

Ahoj Alicka ... pekny vikend. papa

lul
23. jan 2009

ahojte,

neviem, ku komu sa mam pridat, mozem k vam? priznam sa, ze casto sem nechodim. pisala som este do temy po lete zaciname. my sme zacali az teraz v januari, co vlastne spada do toho "po lete 2008", nie? 😀

adrianka127
23. jan 2009

ahoj lul - jasne, ze sa mozes pridat - vitaj medzi nami

lul
23. jan 2009

dakujem adrianka 🙂 vy sa uz kolko snazite?

adrianka127
23. jan 2009

zacali sme v septembri...zatial sa nam moc nedarilo... ale nevzdavam sa. Raz to pride... 🙂 A ty si na tom ako? mozes napisat nieco o sebe...

lul
23. jan 2009

mozem 🙂 len neviem, co by ta/vas zaujimalo 🙂
mam 25, MM 34, manzelia sme vyse 2 rokov 🙂

kikina666
23. jan 2009

alicao mas pravdu ... mlati to so mnou statocne

ahoj lul

adi idem si lahnut, som z toho cela na nervy a znechutena, ale snad sa to ukludni drzte mi palce

adrianka127
23. jan 2009

cau kiki - oddychuj...
lul, a preco ste sa zacali snazit az teraz...?

lul
23. jan 2009

adri - necitili sme sa 🙂 chceli sme si este uzit a staviame domcek 🙂

adrianka127
23. jan 2009

jaj - tak nech vam vyde vsetko ako si prajete. Ja uz asi ide domkov... tak prajem vsetkym pekny vikend. paaa

lul
23. jan 2009

ahojky 🙂

jankabo
23. jan 2009

AHojte babenky je tu niekto???

Kiki presne viem ako sa cítiš a aká si na nervy lebo aj ja som dnes testovala. Ale uz nie, dosť už na to ani nechcem myslieť, ked mi je súdené tak to bude a ak nie tak to nebude.

Adrianka u teba by materska tiež vela vyriesila vsak???

Alicka tá basnička je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎 😎 😎

Lul vitaj medzi nami. Dúfam, ze budes prispevatelkou. Držím ti palce aby sa bábo podarilo 🙂

kikina666
24. jan 2009

ahojte baby, takze s testovanim som nadobro skoncila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dnes mam 29.den cyklu ak nedostanem kramy tak je rozhodnute, kazdym dnom meskania kramov sa sanca zvysuje

vcera som bola s kamoskou vonku a ona si na mna vylozila ciganske karty a ze jej vyslo 2x dieta , a ze na 90 percent jej to vychadza .... a tie bociany v sne zo stvrtku na piatok a mi povedala, ze sny zo stvrtku na piatok sa plnia, tak uvidime .... co nadprirodzene sily

a dnes mi je akosi zle

cukruska1920
24. jan 2009

kiki....ved vcera som ti pisala aj ja ze sny so stvtka na piatok sa plnia tak sa neboj 😉

kikina666
24. jan 2009

cukru no snad mas pravdu .. 😵