Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
5. feb 2009

Adi už som späť ale vidím že je tu veľká debata,
Marti vitaj bože ty už si 14 tt?? Ani sa mi nechce veriť, len nedávno si testovala a už si v 14 týždni.
Pralinka takže teraz upierame pozornosť na teba aby si to odštartovala.
Baby neviete do ktorého mesiaca tohoto roku by to malo výjsť aby sa stihol pôrod do koca roka???

adrianka127
5. feb 2009

takze domcek...on je svetovy - ten tvoj drahy...len chapes, ja si sama pusu na brusko nedam... a keby to chcem po drahom, tak si mysli, ze som debil, ked este nie som tehu... 😀

pralinka25
5. feb 2009

no baby nechcem vam kazit nadeje ale vidim to na mrchu. Myslim ze sa pomalicky spusta aj ked nejako skoro. ☹ Bola som si dat vlozku 🙄

Takze adrianka ides ty. Uz musis lebo inac sa odtialto nepohneme.

jankabo
5. feb 2009

adrianka 😀 😀 😀
NEboj onedlho aj nam budu naši manželia dávať pusu na bruško. Už sa na to strašne tesím

adrianka127
5. feb 2009

áj ja jani... 🙂
pralinka... ☹ nemozes nam pokazit tehu vlnu...nemoze nam nasa strategia zlihat hned na zaciatku.... ved mame plat... mozno to este nie je mrsisko...

adrianka127
5. feb 2009

chcela som napisat, ze mame plan... nie plat... 😒

pralinka25
5. feb 2009

ja mam aj plan aj plat 🙂

No tak takto zacneme teda tebou tento mesiac. Potom janka cukruska a potom my s kiki. Zabudla som na niekoho???

kikina666
5. feb 2009

pralinka ... jakto ze ja az neskor, ved ja sa chystam ist na lyzovacku uz tehotna,

citala som teraz ten novy zakon o CP ... kokso riadna haluz, take nezmyselne veci su tam, ze az rozum sa nad tym zastavuje

jankabo
5. feb 2009

Pralinka neskúsiš test???
Adrinka no je to potom už len na tebe.

kikina666
5. feb 2009

pralinka ktory den si ??? ked sa tu ide testovat ???

pralinka25
5. feb 2009

nie neskor ale spolu so mnou. A ja zas nemienim cakat. Myslim ze by sme potom isli do rovnakeho mesiaca bud oktobrovky alebo novembrovky 2009

kikina666
5. feb 2009

pralinka ktory den si ? uz ti to meska ??? kedy chces testovat ?

pralinka25
5. feb 2009

ale nie nemeska. Prave naopak. dnes som 26 DC a zda sa mi ze sa mi spusta mrcha. Co je haluz lebo ja mavam viac ako 30 dnove cykly.

kikina666
5. feb 2009

jezis no to snad nie to nesmie .. a BT je ako na tom, aky mas graf ?

pralinka25
5. feb 2009

ja nemeram ak sa pytas mna

adrianka127
5. feb 2009

prali ako som povedala, uvidis... ak to bude silne krvacanie... tak je to mrcha. Ak to vsak prestane, moze to byt tehu... Uvidis zajtra... Drzim palceky, aby si to zacala prave ty... a my ta budeme pekne nasledovat... 🙂

pralinka25
5. feb 2009

no moc tomu neverim.
Ale nevadi. Aj to ze mam mrchu je uspech.

kikina666
5. feb 2009

pralinka ja tiez nemeram a ani nebudem akosi nemam na to trpezlivost, ako sa poznam flakala by som to

martinex
5. feb 2009

kocky co ste na facebooku,hodte mi vase mena do ip,nech si vas tam najdem a pridam do priatelov 🙂

kikina666
5. feb 2009

co je facebook ??

martinex
5. feb 2009

nieco ako booom,len lepsie a zadara 🙂

adrianka127
5. feb 2009

Baby, zacinam rozmyslat, co pre draheho vymysliet na Valentina... mate nejake napady???

pralinka25
5. feb 2009

no ja som navrhla aby sme sli na varenu cokoladu. Tu u nas maju jednu fantasticku.
Asi mu kupim pohladnicu a viac neviem. Sladkosti kupovat nebudem lebo mame plnu skrinu doma a nema to kto jest ked drzime dietu.
Tak sup sem s napadmi 🙂

adrianka127
5. feb 2009

No ja by som sa sla niekam okupat, alebo do nejakeho welness centra. Poznate niekto daco dobre v okoli Bratislavy????

kikina666
5. feb 2009

neviem ani co je boooooooooommm

no ja asi iba cokoladu, my sme si dali druhu svadobnu cestu do talianska, a treba nam kupit ruksak, tak si asi kupime spolocny ruksak taky lepsi

pralinka25
5. feb 2009

ja viem co bude na valentina.
Predsa sexiiiiiik. 🙂 😉 😀 😎 😵 Treba plodit

adrianka127
5. feb 2009

no ak nahodou nebudem tehu, tak na valentina budem akurat dostavat mrchu... 😖

kikina666
5. feb 2009

pralinka mas pravdu, lenze ja s tym bodovacim systemom mojho manzela budem mat do valentina tolko ciernych bodov ze az no

pralinka25
5. feb 2009

neboj. Na Valentina to dobehnes 😀 Mozete sexovat od rana do vecera (je sobota)

kikina666
5. feb 2009

pralinka no dik , ja sexujem kazdy den a ten moj cvok chce aj 2x do dna ... si zobral do hlavy ze tento mesiac otehotniem a co mam robit aj s tymi jeho bodmi ...