Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
15. jan 2009

alicao dakujem ... ze mi drzis palce

adrianka127
15. jan 2009

jani - moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php 😒 nic moc - na to, ze beriem duphaston su nizke, ale nevadi... cakam kedy dojde mrska a buduci mesiac ho asi brat nebudem. nemam pocit, ze by mi nejak pomohol, akurat sa po nom citim cudne...

adrianka127
15. jan 2009

sa mi to nejak nepodarilo - toto by mal byt spravny link...http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?re...

alicao
15. jan 2009

Janka, len v sobotu nebudem mat pristup k internetu, inak mam stale, len nebudem sediet pri pocitaci, ale chodit po znamych, co nebudu na svadbe a rozdavat zakusky. Vecer si Vas vzdy precitam a pozdravim🙂! Okrem soboty🙂

kikina666
15. jan 2009

adrianka ten graf neda s ami tam dostat

jankabo
15. jan 2009

Adrinka akos ten grag nemozem otovoriť.
skús isť do Home setting a tam hore v kolonke sa ti objavi stranka - teda odkaz na stranku a to skopiruj a daj to sem.

pralinka25
15. jan 2009

ahojte slniecka 🙂

Teeeeda cukruuuuuuuus ty si v tom!!!!!!!!! A ja sa nezvyknem mylit!!!!!!!

Kiki drziiiim silno palceeeeeeee!

Ale drzim silno palce vsetkym co su tu Tehulkam aby vsetko islo dobre a netehulkam aby boli rychlo tehulky 😉

Ale teda aj ja sa uz chcem dostat na radu s tym tehulkovanim.

adrianka127
15. jan 2009

http://www.fertilityfriend.com/m/chart.php teraz to ide? ci stale nie?

jankabo
15. jan 2009

Adrianka stále to nemôžem otvoriť.
Ty kopirujes iba stranku, ale my chceme vidieť graf. Takže ked pojde na svoju stranku, tak hore nad grafom mas take kolonky je tam 5 rámčekov, klikni na ten druhý ramček kde píše Home page setup a potom úplne hore ti bude písať toto:Your Charting Home Page Web Address:
a pod tým textom je rámček s adresou na konci ktorej je čislo - tak ten odkaz skopiruj nie ten čo je nižšie.
Tak skus

kikina666
15. jan 2009

pralinka ahoj ... dakujem za drzkanie palcov, uz som z toho zajtrajska dobre nervozna, sa nedokazem na nic sustredit 😠

jankabo
15. jan 2009

Pralinka tak to dúfam, že aj mne budeš vedieť odhadnúť či sa to tento mesiac podarilo 😎
Moj odhad je že Cukrus bude tehu a aj Kikina 🙂

adrianka127
15. jan 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/23e1bf tak ako to nie je toto, tak to zvladam, ja som ale lava... 🙂

adrianka127
15. jan 2009

chcela som napisat, ze vzdavam... nie zvladam... 😀

jankabo
15. jan 2009

Adrinka no zatiaľ to vyzerá sľubne, teplotka sa drží. To nevadí že nie je veľmi vysoká, videla som tehotenské grafy aj s takými teplotami. Takže ty teoritecky kedy cakas mrchu???

adrianka127
15. jan 2009

ja viem, ale nerobim si ziadne nadeje, uz som sa tak velmi sklamala, ze uz radsej budem verit, ze nie som, a ak by to nahodou vyslo, budem sa o to viac tesit. Testovat by som chcela az toho 24.1. ak nedorazi mrcha...

jankabo
15. jan 2009

ja si tiež myslím že tehu nie som, lebo aj ked ovu bola teploty su nizke, ked som mala ovu predvčerom tak myslíš že by som už s tebou mohla testnúť alebo budem musieť ešte počkať???

kikina666
15. jan 2009

baby kuknite moj albumik, pridala som tam fotecku ako vyzeraju moje embryjka dnes 😵 😵 😵

alicao
15. jan 2009

kika, stvorlistok stastia🙂!

kikina666
15. jan 2009

no uvidime ci su teraz stvorlistkove 😀 😀 😀 dufajme ze ano 😵 😵 😵

adrianka127
15. jan 2009

jani, no to uz bude 11 DPO, to uz by si podla mna mohla testnut... 🙂

adrianka127
15. jan 2009

kiki jasne, ze uz su to stastne stvorlistocky... 🙂

kikina666
15. jan 2009

no dufajme

jankabo
15. jan 2009

Adrianka ked sa mi teplota bude držať hore, tak testnem spolu s tebou toho 24.1. alebo až v pondelok 25.1.
Uvidíme zatiaľ o tom nechcem rozmýšľať kedže sa cítim že tehu nie som.
Kiki to je ale krásne, kedy ti ich vložia nedelu alebo pondelok??

martinex
15. jan 2009

ahojte zlaticka.. tak ja mam uz jednu skusku za sebou a o 12tej ma caka dalsia..tak nam drzte palce,potom dam vediet ako sme dopadli...

tfuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuj a cmuk 😀

adrianka127
15. jan 2009

Dobre dohodnute. Ja tiez este neviem, ci do 24 nedojde mrcha... to uz by som totiz bola 32 DC

kikina666
15. jan 2009

no este neviem, stale neviem ako sa vyvijaju viac budem vediet zajtra rano o 8.00 ... tie fotky som nasla na nete v jednej studii o vyvoji embrya

baby ja som po tom utrogestane tak otapena a by som len spala ☹

adrianka127
15. jan 2009

marti dakujem a drzim mooooooooooooooooooooooooooooooc palceky 🙂

kikina666
15. jan 2009

martin drzim palce, viac hlav viac rozumu, ste sikulky obidvaja, ty budes mat ale mudre dietatko 😵

a dik za virusiky a ja ti plujem pre stastie tfuj tfuj tfuj

jankabo
15. jan 2009

Marti tak ty si ale šikulka.
Ja ešte len idem, ja mám skúšku o 14.OO hod. s takou riadnou kravou, že až.
Takže zatiaľ sa majte a držte mi palčeky, aby to dobre dopadlo.
Alicka kedze zajtra tu už asi nebudeš, tak ti želám krásny štart do nového života. Cmuk,

Adrianka takže myslíme pozitívne, a ak bude teplota hore a mrcha nikde tak testneme, ak nie tak smola, potom o mesiac, nič iné nam nezostáva iba čakať. 😉

kikina666
15. jan 2009

jankabo aj tebe tfuj tfuj tfuj .... vyjde neboj