Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
16. feb 2009

jankabo ... no tak takych nas je viac

vcera v spravach davali o tych 2 babetkach co ich zaziva zozrali potkany a nasli to jedno telicko uz mrtve a to stvormesacne obzrate potkanmi, mi bolo do revu a takyto ludia tie deti maju

adenka
16. feb 2009

janka ale ved si mala prestupit inam....nejdes?

kikina666
16. feb 2009

no hura uz idem domov ... teda nie domov ale zhanat tu prilbu to bude riadna fuska ... tmavu a za dobru cenu a este aby mi aj sedela na hlave ...

jankabo
16. feb 2009

nie Adi predstav si vôbec ma nepreložili, som tu kde som bola a je ešte horšie ☹ ☹ ☹ ☹

adenka
16. feb 2009

a preco nemozes ist na to druhe oddelenie? alebo niekam inam?? ja by som sa dala na tvojom mieste tiez vypisat...toto nema uroven taketo jednanie...

jankabo
16. feb 2009

ja neviem, vôbec nikto nič nepovedal, jednoducho ma tu nechali dalej a hotovo.
ved preto aspon od stredy mám 3 dni dovolenku + výkend lebo je to tu na nevydržanie,
ved ja sa aj v noci budím na to, že musím tu ísť - je to strašné a veľmi to deptá človeka ☹ ☹

adenka
16. feb 2009

janka ved chod za tym preco ta neprelozia, skus nejak zabojovat nech vidia ze s tebou nemozu zametat...

jankabo
16. feb 2009

ale Adi vieš keby som sa neozývala, tak nepoviem, lenže my sme tu dve, vieš a tá moja kolegyna ona im nikdy nepovie nie a je tu niekedy aj do 22.00 hod, lenže myslím že on ma chce odtiaľto vystvať, lebo ja si poviem svoje a stále mu oponujem lenže ona mu stále povie, že ona nemá s ničím problém.
Ale do stredy vydržím a potom sa ho spýtam, že prečo ma napreložia ked už som sa raz sťažovala že ja tu proste nemôžem byť 16 hodín denne.
Lenže vieš to bolo ústne, ja neviem, či by som nemala napísť nejakú žiadosť a dať mu ju roky, ale musím sa tam určite odvolať na niečo. A čo im dám ako vôvod? Vieš keby som aspoň bola tehu tak by som tam to uviedla, že nemôžem byť tak dlho v práci a bla bla, ale teraz takto nič nemôžem robiť. ☹ ☹

adenka
16. feb 2009

janka a keby si sla priamo na personalne a poziadala pisomne o prelozenie? mozno by to pomohlo...

ja uz musim bezat, ale drzim palce nech ti to dnes nejak zleti..vydrz to a zajtra si napis ziadost...toto je uz fakt silna kava....

jankabo
16. feb 2009

dakujem Adi, si zlatá ale na personálnom robí taka svina, horišia ako tu 😠 😠 😠 😠

pralinka25
16. feb 2009

asi by bolo dobre to fakt dat pisomne a na podatelnu. Ako dovod mozes uviest vzdelanie

adrianka127
16. feb 2009

Ach jani - citam si akurat ako ti je tazko... Je mi to luto, ze ta takto v praci trapia... som na tom aj ja rovnako. Ked su uzavierky, tak aj tyzden chodim z roboty o siedmej. A potom som taka vynervovana, ze revem koli kazdej blbosti. Ach jo. Akurat som bola so svagrinou a ta povedala ze: Mali sme krasneho Valentina, no je mozne, ze sme urobili malemu braceka alebo sestricku... Chapes to? Ja sa 7 mesiacov snazim a oni raz za pol roka (kedze maju male dieta) a uz rozmyslaju nad druhym. Aj prve sa im podarilo na prvy pokus. No povedzte, je toto fer???

adrianka127
16. feb 2009

Inak aj ja uz pojdem pomaly domkov... nech ti to jani rychlo ubehne..Vydrz to nejak... 😒 Pekny vecer. papa

jankabo
16. feb 2009

baby, tak príjemný zvyšok večera a dakujem že ste tu boli pri mne, Adi nie, nie je to fér, ale čo narobíme nič iné ako čakať a dúfať nam nezostáva 😉

lenisko1
16. feb 2009

haloo je tu niekto??

jankabo
17. feb 2009

dobré ránko, tak kde ste spachtošky?????
Ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7
Nechápem, do včera som mala vykreslenú ovu na 10 DC a ked som zadala dnešnú teplotu tak mi hodilo ovulku na 17DC, lenže neviem čo z toho ked presne v ten 17DC sme nesnažilkovali iba 16DC a potom 18DC 🤐 🤐

cukruska1920
17. feb 2009

Ahoj jani...to staci.... nemusite presne v den ovu 😉

jankabo
17. feb 2009

ahoj cukrus, vidíš tak predsa si mala pravdu lebo myslím že ty si vravela že asi ten 10-ty deň nie, tak uvidíme teraz sa už len budem modliť aby sa to podarilo a aby krivka neklesala dole, ty si na tom ako,?????

cukruska1920
17. feb 2009

jani... ja mrchujem o 106..vcera sa mi spustili 😠

adenka
17. feb 2009

ahojte babulky,
cukru co to citam?? ☹

cukruska1920
17. feb 2009

aden...ahoj..no...prisla... hnusoba hnusna....som si vcera aj poplakala ale bol to len 2 cyklus co sme sa snazili tak hadam sa do pol roka podari... a ked mi skonci pojdem na kontrolu ci som ok a pripravena na mimi

jankabo
17. feb 2009

Do kelu tak 😉 😉 😉 to ma fakt mrzí, boze baby no ja neviem ale akosi sa nám nedarí vôbec tohto roku ešte ani jedna tehulka 🤐 🤐
Aden ahoj, tak nakoniec som bola v práci ani nie tak dlho predstav si a chlapec bol zlatý no čo už.
Takže Adenka pozri môj graf a pošli mi zopár tehu vírusov. PRosssssiiimmmm

kikina666
17. feb 2009

dobre ranko ...

cukruska1920
17. feb 2009

jani...este ty to mozes tento mesiac zachranit... ja som sa rozhodla ze tento mesiac kaslem na meranie ...necham to tak

adenka
17. feb 2009

janka a ides to dnes riesit? napisala si si uz tu ziadost na prelozenie??

chytajteeee
TTTTTTTTT****** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT******* 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT******* 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTT****** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT******* 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT******* 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTT****** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT******* 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT******* 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTT****** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT******* 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT******* 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTT****** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT******* 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT******* 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTT****** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT******* 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTT******* 😵 😵 😵 😵

kikina666
17. feb 2009

cukru vitaj v klube co sa vykaslali na meranie ... ja ani neviem ktory den cyklu mam 😀 😀 😀 😀

adenka dik

to je dnes naaaaaaaaaaaaaaaaaaadherne pocasie, vsade bielucko a stale snezi a snezi a snezi ... ja mam taku radost 😵 😵 😵 😵 bude na com lyzovat

cukruska1920
17. feb 2009

kiki... cauko.... no ja zatial viem kedze som vcera dostala ale tiez to nebudem registrovat ked mi skonci 😀 kaslem nato...merala som, aj sme sa trafili do ovu a prd z toho...tak sa nato vykakam

kikina666
17. feb 2009

cukru to chce nohy v teple a kludnu hlavu

adrianka127
17. feb 2009

Dobre ranko... 🙂
Dik adi - to je teda riadna davka vyrusov... 🙂 Tak snad sa uz prebije cez ten monitor... 😉
Ja tiez cukru rozmyslam, ze sa vykaslem na meranie. Tiez som sa milovala kazdy den pocas plodnych a nic z toho... Uz to nechapem...

jankabo
17. feb 2009

jej Adi dakujem,
Kiki ahoj, ja som na to tiež kašla dokedy som teploty nehodila do grafu a neukázalo mi ovu, videla si dnes môj graf ako mi posunulo ovulku???
Dúfam,že naozaj bola to je už jedno kedy len nech som tehu. Adi neviem čo mám robiť, lebo najprv to musím aj tak dať svojemu šéfovi a čo tam napíšem na aký paragraf sa odvolať????