Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

susann83
25. feb 2009

kiki, mozno caka, ze sa oplodni sama... to by bol ale unikat, nie?

pralinka25
25. feb 2009

no sak mozno bude dalsia s neposkvrnenym pocatim.

kiki nam zdrhla

susann83
25. feb 2009

baby, predstavte si, keby si ta babenka precitala co sme vcera tu rozoberali... ved by ju slak trafil ;))))))

pralinka25
25. feb 2009

no to by ju urcite trafil a chuda musela by sa prestahovat do spovedelnice aspon na rok 😀

kikina666
25. feb 2009

alicao neruham sa .. ale lutujem jej manzela .. ten si chudak asi moc pri nej neuzije

kikina666
25. feb 2009

pralinka nezdrhla bola som cikat,

nie vraj s nim sexuje, ale ze bez gelu im to nejde ... ze sa musi najskor ponatierat, aby to tam dole nemala suche ... no ked tam nadrbe toho gelu , tak nech sa necuduje ze nemoze otehotniet ...

ona je taka primitivna ze ju to ani nenapadne a v tejto teme nikdy nebola, nerada niekoho odcudzujem ale baba ktora sa nevie navlhcit sama a musi pouzivat gel, tak do riti to nie je v tom ze to ma suche, jasne ked na to nema chut ze to ma suche a istotne ani netusi co je to orgazmus ved po orgazme to poriadne zvlhne, teda neviem ako ste vy na tom, ale mne vzdy

susann83
25. feb 2009

tak sa fakt necudujem ze nevie otehotniet, kto kedy videl s gelom, ked chce otehotniet, ani sliny nie su dobre...
ale kika, mozno ani ten jej muz sa v tom velmi nevyzna a nevie ju ne to dostatocne pripravit. a ked ani na to nema chut, tak sa moze gelovat aj po usi....

kikina666
25. feb 2009

susann presne si to vystihla 😀 😀 😀

pralinka25
25. feb 2009

kiki prave som citala jednu temu ze chilly pri transfere (alebo tak nejak). Pozri si to. Vraj pomaha k udrzaniu embrijka

susann83
25. feb 2009

hej, ja som to chilli tiez citala.
aj to som citala, ze cervene vino tiez pomaha, tak sme si s muzikov vcera dali 🙂))

kikina666
25. feb 2009

susan neviem ako ty, ale ja som nikdy gel nepotrebovala ked som mala na to chut tak som zvlhla a nebol nikdy problem, tak to neni o geli ale o libide a ona ho asi nema, ona sa nageluje od hlavy po paty a potom podrzi ... sa stavim ze ani netusi co je to orgazmus 😀 😀 😀

susann83
25. feb 2009

kika, ja som gel tiez nikdy neskusala, zatial to nepotrebujem, moj sa o to stale postara ;))))
a co sa tyka orgazmu, ten problem ma podla mna viac bab, chudata, nevedia o co prichadzaju 🙂
jaaaaj, a ja tu mam dnes starych rodicov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pralinka25
25. feb 2009

kiki citaj chilly!

susann83
25. feb 2009

jaj, a samozrejme, oragzmus je pre spermijky tiez uzitocny
to by si tiez mala zistit ta kocka

susann83
25. feb 2009

myslim zensky orgazmus, je pre spermijky uzitocny

kikina666
25. feb 2009

susann ja tiez pokusam dovtedy kym nemam orgazmus .. sice moj muz je rychlejsie hotovy ale nikdy ma nenecha tak ... no co by si chcela od pribrzdenej svatuskarky co orgazmus povazuje za hriech ...

pralinka posli mi link kde to mam citat

kikina666
25. feb 2009

idem si precitat

alicao
25. feb 2009

kika, ja by som take zeny uplne neodzudzovala, je ich par takych co nemozu zvlhnut ani keby maly pri sebe breda pitta, je to choroba, a kym nevies detaily tak radsej to nechajt tak...teda nehovorim, ze to nemoze byt tym, ze to ziena je pribrzdene, ale mozno je skutocnost celkom ina a celkom inde...nech si pouziva co chce , nech chodi do kostola kolko chce, raz nato pride....🙂

kikina666
25. feb 2009

alicao ... ked niekto berie orgazmus ako hriech tak nech ide do prdele ... to som potom riadna hriesnica a vy vsetky tiez 😀 😀 😀 😀

baby asi idem kramovat zacinaju ma pobolievat prsia 😠

pralinka25
25. feb 2009

ja som raz citala ze je stale viac zien ktore nemozu dosiahnut orgazmus pri styku a dosiahnu ho len same.
Hm ktovie cim to bude.

kikina666
25. feb 2009

mne je to v podstate jedno ako, ja ho dosiahnem vzdy ... ked vies ako na to, tak to ide

alicao
25. feb 2009

kika..teba bolia prsia ked dostanes MS? Mne presne naopak, prave v tedy konecne prestanu boliet, akoby odieklo aj z nich....
len ci to nie je nieco ine 😝 ?!

alicao
25. feb 2009

orgazmus hriech??? ty kokso..upalte ma! 😀

kikina666
25. feb 2009

alicao .... no mna bolia pred ms a pred ovulkou
a co by to asi tak malo byt ????

no tak to by aj mna muslei upalit 😀 😀 😀 😀

susann83
25. feb 2009

baby, ked je orgazmus hriech, tak sa vsetky stretneme v pekle.
ale tak dobra vec nemoze byt hriesna, ci?

vidite, vas aspon prsia bolia pred mrchou, mna ani to nie, ked tak raz za uhorsky rok. co myslite, moze to byt este z HAK? ale tu som vysadila este v auguste, to je uz dost dlha doba...

kikina666
25. feb 2009

susann .. to su nazory jednej svatuskarky tu z konika .... na to sa nic ine neda povedat, ako krava, ktora nevie o co prichadza

co by som ja za to dala aby ma tie moje melony neboleli, aj tak ich mam dost velke a tazke a este ked sa mi pred mrchou naleju ... no horor 🙄 😠 ☹

susann83
25. feb 2009

aspon ta ma drahy za co chytit 🙂)))
moj stale vravi, keby som nemala vacsie prsia, tak teraz nie sme spolu.... uchyl 🙂))
my sme sa zoznamili v nemocnici, odoberala som mu krv a vraj som sa tak naschval zohla aby mal vyhlad na moj vystrih... ha-ha-ha-ha

kikina666
25. feb 2009

susann no to je sranda a aku velkost mas ja 90E 😠

susann83
25. feb 2009

ja neviem, myslim 80-85 C ale to nikdy neviem...

inak, ked sa vratim k sexu. moja kamoska tvrdi, ze by sa v zivote nikdy nevyspala s chlapom pred svadbou!!!!!!
takze tak...
a poznam babu, co to aj dodrzala, bola s chlapikom vyse 10 rokov a nespali spolu. to je ina kava!