Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
11. mar 2009

Ahoj Jerry,
do splnu som akosi nevolala, asi ma treba nakopnúť - veľmi sa bojím a ani neviem čoho.

ALicka pozývaš ma na obed??? Počula som, že si varila super polievočku 😎

pralinka25
11. mar 2009

jani prosim ta uz to neodkladaj. Zavolaj tam alebo chod, lebo 12 mesiacov uz je dlha doba. Nech sa na to pozru. Mozno ste obaja ok a vydychnes si alebo ak by aj nieco nebolo ok je najvyssi cas zacat to riesit.

Kolko mate s manzelikom rokov?
Vies vsetky vysetrenia trvaju dost dlho tak aby ste nestracali zbytocne cas

kikina666
11. mar 2009

alicao dakujem a paprika co kupila si ??? aby to nedopadlo ako s tym mojim segedinom 😀

susann83
11. mar 2009

uz aj ja som tu, len vy za chvilu pojdete vsetky na obed....

tiez by som prijala jar, teplucko a kolieskove korcule, uz sa na to tesiiiiiiiiiim. a na bicykel 🙂 🙂

ja som este vcera robila hraskovu polievocku, ale najlepsia je z novej zeleninky, dobra sladka 😵 😵 😵 😵

kikina666
11. mar 2009

no babenky hlados sa dockal obeda .. uz idem ... mnam mnam

jerryjanka
autor
11. mar 2009

janka aj by som ťa nakopla nebyť tak daleko od teba
neistota je horšia
na čo čakáš? na zázrak? možno je problem niekde a vy čakate a zbytočne
rok je dost dlhá doba
nehovoriac o tom že kym ťa objednaju to trva - nas objednali až o mesiac po telefonate
dalšia vec další mesiac budu trvať prvé výsledky
to chceš čakať ešte další rok?

alicao
11. mar 2009

janka baby maju pravdu..ved o nic nejde!!!! odvahu!!! A ked jej mas dostatok, prid aj na obed budes pokusny kralik 😀 😀 😀
kika kupila som ,mala som este zvysnu kapustu tak som to robila od znova, len zemieky som odtial vytiahla a umyla..fakt show🙂 😀

adrianka127
11. mar 2009

Ahojte babulky... 🙂
Dnes som si dala nacas, ale uz som tu. Mala som rano nejake stretka... 🙂 Uz som aj po obede. Mala som paprikas... 🙂
Vcera na stretnuti bolo super. Baby maju krasne bruska a su z nich nadherne maminy. Uz len aby sme aj my take mali... 🙂

susann83
11. mar 2009

ahoj adkaaaaaa.
no uz som bola zvedava, ako bolo 😵
vam je hej, mozte sa stretnut, tu v at, co su tu baby, uz maju vsetky deti, tak sa k nim nechcem velmi miesat

adrianka127
11. mar 2009

susan, ak sa mozem spytat, tak z akeho dovodu byvas v AT?

jankabo
11. mar 2009

Dobre baby,
tak ja tam dnes poobede zavolám a objednám sa. Máte v podstate pravdu, Prali my budeme mať obidvaja tohoto roku po 26.
Susi ani ja sa nemôžem s nimi stretávať lebo som ďaleko až na východe Slovenska. 😒

susann83
11. mar 2009

adka, sem som isla po skole, najprv ako opatrovatelka a potom som si nasla pracu v domove dochodcov, tam som bola 2 roky. minuly rok v aprili som ale dala vypoved a od juna som uz v nemocnici na ortopedicke operacke.
ani vo sne by nenapadlo, ze niekedy budem na operacke na sk, nie to v at. ale da sa, kolektiv je dobry, len sefke som povedala, ze ked budem chciet babo, musim si vybrat mesiac dovolenky....u nas je totiz zhon, non stop 😝
ale vikendy mame volne, zatial
no a teraz som uz druhy mesiac doma, mozno dovolenku ani nebudem potrebovat 🙂

susann83
11. mar 2009

jani, tak to si dost daleko =)
a pekne sa veru objednaj, vidis ja som po 7 mesiacoch manzela prinutila ist na spg. ja by som rok nevydrzala, a nikto sa nas nepytal, kolko sa snazime
aj ja mam 26, mazel 28

kikina666
11. mar 2009

alica nic si z toho nerob ... ja som tiez antitalent do kuchyne ... a je to sa na mna nechyta niekedy

alicao
11. mar 2009

mladuchy jedny!!!! 😝 😝 😀

kikina666
11. mar 2009

alicao ze .. kde sa ja mozem strcit s tymi 34 rokmi ☹

alicao
11. mar 2009

kika, ale zase spravame sa na 16 to je hlavne 😀 😝

alicao
11. mar 2009

idem si lahnut na hodinku dve....varenie ma znicilo 😀 ! Makajte aj za mna🙂!

susann83
11. mar 2009

to je zdrave, ze ste ako 16-ky. mala som kolegynu, u ma 38 a je ako pubertacka 😀 😀 😀 😀
len tak dalej kocky 🙂

kikina666
11. mar 2009

alicao no to hej to mas pravdu .... jezis alic ja potrebujem surne postel ☹

jankabo
11. mar 2009

Alicka dakujeme ti veľmi pekne, teraz si nás nakazila s tým spánkom aj ja chcem ísť do postele 🙂 🙂 🙂 🙂
Ešte hodku a pol a idem domkov, dnes som akási unavená ani neviem prečo.
Kiki mrcha sa nehlási????

kikina666
11. mar 2009

jankabo zial zatial nic

susann83
11. mar 2009

kiki, vydrz, ona pride.
chod este raz do sauny a pi alchemilku, ten kamoske rychlo pomohol

kikina666
11. mar 2009

susann nemozem ist zase do sauny ved by som sa tam roztopila ... 😀
a ani nestiham

adrianka127
11. mar 2009

susan - tak znie to vsetko dobre. nemocnice v AT maju asi o dost lepsiu uroven ako tu, vsak? Aj rodit by si chcela v AT?

jankabo
11. mar 2009

Kiki daj si kvalitný sexík, aby si sa poriadne uvoľnila k tomu červené vínko a uvidíš že ona príde,
ja ti posielam tú svoju - kedže som až na východe tak dorazí cca. v piatok. 😝

susann83
11. mar 2009

adka, su aj lepsie aj horsie, zistila som ze vsde je to rovnake, aj tu vela ludia nadavju na politikov, na cudzincov (turkov, je ich tu tolko ako u nas romov) a je tu vela sukromnych nemocnic, kde musis vsetko cvakat a je to o velmi vela viac ako na sk. napr, v nemocnici by urobili spg. za 100 e....
budem tu rodit, lebo na sk si nic neplatim, ale netusim kde.

alicao
11. mar 2009

dobre raaaaaaanko🙂
vstavat a cvicit 😀 !

alicao
11. mar 2009

susan, mne 10 rokov v zahranici stacilo...vy tam chcete zoztat na stalo? lebo si neviem predstavit vychovavat dieta v anglicku, ved to tam je ako u debilou, este aj kohutiky na vodu maju rozdelene, lebo neprisli nato, ze to mozu spojit a nemusia sa palit kazdy den 😀 😀 😀 !

alicao
11. mar 2009

susan..teraz ma napadlo, ze ty si vo viedni, vsak? ja myslela ze v anglicku, tak potom nic...ale zase musis uznat, co rakusan to uchylak, staci pozriet spravy...