Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
18. mar 2009

ahojte kuriatka. JA sem moc teraz nemozem chodit, tak tiez len na skok.

Pomaly sa tu stensujeme tak aj prispevkov bude menej. Tusim nas tu ostalo uz len 5 netehuliek. Mozno len 4.

kikina666
18. mar 2009

no uz som tu .. po porade, uff nevyhodili ma zatial ... tak je to super, dufam, ze tu zostanem az do materskej

prali nestresuj, aj na nas dojde rada a kto je netehulka ??

prelinka, kikina, alicao, cukruska ?? a ostatne nam tu pekne otehulkovali ...

jerryjanka
autor
18. mar 2009

no pekne si na mna zabudla teda ☹

kikina666
18. mar 2009

jezis jerryyyy sypem si popol na hlavu

takze netehulky ale skore tehulky

prelinka, kikina, alicao, cukruska, jerryjanka

pralinka25
18. mar 2009

a este jankabo (nie?)

No na mna dojde rad tak za 200 rokov pri nasom zdravotnictve.

Jerry my potom zalozime novu temu, ze "zacali sme po lete 2008 a potom sme cakali a pokracujeme v roku .... " (este neviem aky rok tam bude 😀 )

kikina666
18. mar 2009

pralinka ... nezufaj, kukni na mna kolko toho uz mam za sebou a envzdavam to ... nesmies ani ty

jankabo sorry aj teba som zabudla .. ja uz som fakt ako dilino, uz ziadne statistiky nejdem menovat

jankabo
18. mar 2009

Prali vyzerá to tak, že ty, ja a Jerry tu zostaneme ako inventár, lebo aj ostatné baby onedlho otehotnejú uvidíš. 😒

kikina666
18. mar 2009

jankabo a na mna si akosi zabudla ... ja uz som totalny inventar a s tymi mojimi 7.5 rokmi ...

pralinka25
18. mar 2009

kokso kiki to sa tolko snazite?????

Jani a volala si do toho centra????????????????????

kikina666
18. mar 2009

pralinka 4 roky s priatelom potom sme sa rozisli a 3.5 roka s manzelom ... teda v juli budu uz 4 roky ...

jankabo
18. mar 2009

Raz som dostala odvahu, ale nikto mi tam nebral a potom som si povedala ze pojdem najprv k svojemu dokymu možno mi niekoho odporučí lebo on je zlatý.
Volala som mu dnes ráno, takže na budúci týždeň vo štvrtok poobede mám ísť na vyšetrenie.

pralinka25
18. mar 2009

aspon volaco jani.
Tak som zvedava co ti povie gynekolog.
Dufam ze len dobre spravy.

Kiki klobuk dolu.

kikina666
18. mar 2009

prali aj ja hovorim ... klobuk dolu ... to uz je na jednu babu viac ako dost, uz fakt na to nemam nervy, ale co mam robit, keby som bola mala s priatelom dieta nebol by ma opustil lebo by nemal cas na kamaratov ale by sa staral o malicke ... ale skoncilo to tak ako to skoncilo a v juli 2005 sme sa snazili s manzelom .... takze v juli budu 4 roky ... tak asi tak nejak

takze baby trpezlivost sice ruze prinasa ... ale v mojom pripade to akosi stale neplati ☹

alicao
18. mar 2009

Ahojte!!!! teraz som to zapla, idem si vas najprv precitat🙂

pralinka25
18. mar 2009

kiki ale uznaj teraz mas uuuuuzasneho manzela. Takze to malo nejaky zmysel.

kikina666
18. mar 2009

prali malo ... len tomu uzasne manzelovi by som uz aj chcela porodit uzasne zdrave dietatko ...

alicao
18. mar 2009

no, kukam ze statistikujete...je nas este dost,ale do pol roka by sme to mohli stihnut vsetky, nie?
boli sme v tom heliouse, mala som pravdu ovulka bola vcera vecer, ale koktorka poveda, ze este neskoncila tak nas poslala domov a poslala nas sexovat.... 😝
mali ste pocut tu hlasku mojho manzela, dokoktorka, ze: vidim ze je tam este vela plodneho hlienu, zlte teliesko je cerstve, takze dnes urcite majte pohlavny styk...moj manzel nato...TO SOM MNOU???..DILINO..
Doktorka, nevedela, ci to mysli vazne alebo nie, normalne zostala v rozpakoch...sranda, co vam poviem..hehe

pralinka25
18. mar 2009

ja tomu rozumiem. Aj moj velmi tuzi po babatku a velmi ma mrzi ze to nejde. Tak to chapem. Velmi by som ti to uz priala aby sa vam zadarilo krasne zdrave babatko

kikina666
18. mar 2009

poslala vas domov sexovat 😀 😀 😀 som ti hovorila ze oni su tam zlati 😀 😀 😀
alicao doktorka a aj doktor su vsetci strasne zlati a ty jedna heliosacka uz zacni chodit aj do temicky heliosaciek ... a lentak mimo reci, budeme mat v ziline stretko heliosacky zilincanky a ty tam nesmies chybat ale az niekedy v aprili

kikina666
18. mar 2009

alic oni su tam straaaaaaaaaaaaaaasne zlati aj doktor a aj doktorka ... vecne usmiati obidvaja je uplne jedno ku komu ides

tak dnes si to este pekne 2x rozdajte a ani viac nebudes potrebovat 😀 😀 😀 😀

alicao
18. mar 2009

kika uz raz sme ...hehe🙂 a necham ho vydychnut do vecera 😀
mas pravdu su tam zlati, ale tam je dobre natrieskane, tolko ludi ty kokso...
a co sa tyka druhej temy, ved ledva stiham pisat sem 😀 😀 😀

alicao
18. mar 2009

moj grafik...aj graf by to mal vyznacit na vcerajsok, uz stupla teplotka🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/260601

kikina666
18. mar 2009

alicao ... no pekne este vecer podte na to ... teda mu vysvetli ze akoze s tebou 😀 😀 😀
a kedy si tam bola ? rano medzi 7.00-8.00 ??? vtedy je tam naval, lebo beru krv a robia utz, a od 8.00-10.00 operuju a potom si uz objednavaju pacientky na pohovory ... to tam uz neni taky natresk .. len tie rana hlavne pondelky, stredy a piatky ... lebo tie co stimuluju chodia kazde 2-3 dni na krv a na utz

alicao
18. mar 2009

kika praveze o 9.00 tam nebolo nikoho ale o 11 stej ked sme odchadzali tak plna cakaren...
inak ze ma PCO ale zatial ovulujem normalne...ja som si myslela ked ma niekto PCO tak neovuluje....tak teraz survujem na nete a hladam o tom nieco nech som mudrejsia

kikina666
18. mar 2009

alicao o 11.00 bola plna cakaren preto , ze zakroky co robia o 9.00 ... odbery vajicok, tak prepustaju domov a na 11.00 tam zase idu baby co im idu vkladat embryjka ... akurat sa vymienali na posteliach, lebo je jedna izba so 4 postelami .... preto tak vela

alicao
18. mar 2009

kika jaj taaaaaaaaak🙂 ale je dost ludi co im to nejde prirodzene...kam to tento svet speje....zmenime si obcianstvo na romske? 😀

kikina666
18. mar 2009

alicao minule mi dr. povedal ze uz ku nim chodia aj romovia ... ale iba ti civilizovani a jeden roomsky par sme tam uz aj stretli

alicao
18. mar 2009

kika tak potom sa uz svet naozaj zblaaaaaaznil 😀 tak si dam mysie obocianstvom mysi sa mnozia hadam lahko .. 😀 😀

kikina666
18. mar 2009

alica ty si nic nedavaj, ty si este len na zaciatku ... a ked mas ovulku, co mas a bez liekov tak je vsetko pekne v najlepsom poriadku a ak ma aj muzik dobre spermie tak nie je co riesit a ozaj kedy budete mat vysledky spermiogramu ?

pralinka25
18. mar 2009

alic aj ja sa prihlasim k myskam 😀
Mozes ovulovat s PCO v pohode. Aj take formy su.
Skoda ze ja mam zrovna tu neovulovaciu.

Majte sa tu krasne.

A alic tie temy o PCO radsej necitaj. Bude ta to zbytocne strasit. Podstatne je ze ovulujes!!!!!!!!!!!!!