Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
20. mar 2009

Jerry ja ked som brala Dupahston, tak mi lekár povedal, že najlepšie je brať 2x denne a to spravidla ráno a večer po 12- hodinách.

jerryjanka
autor
20. mar 2009

takže rano jednu večer jednu? a kikina a čo clostyl?

kikina666
20. mar 2009

presne tak isto jednu rano a jednu vecer

jerryjanka
autor
20. mar 2009

baby dik
v nedelu začinam duphastonom
😖
ach jo

pralinka25
20. mar 2009

jerry a ty si mu povedala ze sa teraz snazite?

jerryjanka
autor
20. mar 2009

nie to som s nim neriešila

jankabo
20. mar 2009

baby neviem prečo ale mam pichavé bolesti v podbrušku a myslím ze na mrchu je ešte skoro.

kikina666
20. mar 2009

jerry ja si oddychnem na chvilu mozno na tyzden od liekov .... a potom zase ... hrozne

alicao
20. mar 2009

janka, nesleduj sa...picha te, preto, lebo proste lebo🙂))) uvidis o par dni...

pralinka pipinka, ideme lakovat nechtiky co povies? Ruzovuckeeeee, joooooooooj som takaaaa rada, a kupim si takeho kabelkoveho havinka, ktoremu ustrikujem vesticku, a skocime niekde na didzinu, lebo tam je to dost plodne, najlepsie nejake techno party, co povies cicuska???
😀 😀 😀 citim ako mi klesa............aj mojmu manzelovi by klesal, keby ma pocul..... 😀 😀

jerryjanka
autor
20. mar 2009

kikina - jj - teraz budeš mať ovulku a potom začneš dufik že?
ježin - no bude sranda eče

alicao
20. mar 2009

baby, na druhej strane, usetrime na strave, na ranajky misku liekov, na obed dve misky liekov a na veceru len lyzicku liekov aby sme nepriblrali...

jerryjanka
autor
20. mar 2009

alica 😀 😀
lenže na tychto je napisane že sa z nich priberá
a medzi nežiaducimi učinkami je aj že hrozí viacnásobné tehotenstvo 😀

alicao
20. mar 2009

jerry tak len lyzicku na ranajky aj na obed 😀 😀

adrianka127
20. mar 2009

Ahojte bambulky, takze dnes som bola u doktorky a na sone mi babo este nevidela... 😒 Zobrala mi krvicku a pred chvilkou mi volala, ze mam HCG 1200 a ze to zodpoveda 5. tyzdnu (21 dni od oplodnenia)... Takze som trosku rada a trosku aj smutna. Buduci tyzden v piatok ma objednala opat na sono. Myslite, ze je normalne, ze tam este nic nevidela???

alicao
20. mar 2009

ako citam tak citam a vychadza mi ze je z nas najzdravia kikinka🙂 a predsa ziadny mrnous, co uz toto? ako to? oneee....to nie je s kostolnym poriadkom 😀 😀

alicao
20. mar 2009

adrianka...laska je slepa...tvoja doktorka proste miluje deti a preto nic nevidela...ale vazne, to sa stava, o tyzden by uz mala viediet...je to bezne..urcite🙂

kikina666
20. mar 2009

jerry presne tak

adrianka vidno az od 6 tyzdna ... a hcg 1200 je super ... ty nasa tehullka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmm a drzkajte sa obaja

alicao tak tak .... kikina je smoliarka na pohladanie .... a k tomu sa uz nic ine neda dodat

adrianka127
20. mar 2009

dik alicka... 🙂 Snad mas pravdu, buduci tyzden vam dam vediet... 🙂 A ako sa mi inak dnes mate?

alicao
20. mar 2009

adrianka...som ti v patach 😀 😀 mam sa tak ako ty pred troma tyzdnami 😀

adrianka127
20. mar 2009

dakujem kiki... 😉 Takze posielam virusik.
tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTehu viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirus

alicao
20. mar 2009

kika, ked si to budes stale hovorit, tak to tak aj bude....je to neuveritelne ale je to tak...nic v zlom, myslim to len a len v dobrom...

pralinka25
20. mar 2009

jeeeeeej adi to je dobre cislo. A mrnus sa asi len schoval. Neboj tentokrat to vyjde.

Alic no ja som si uz nalakovala v praci nechty. Zacala som priesvitnym lakom 😀 😀 😀 😀 😀

No tak aj ja si kupim kabelkoveho havinka a ustrikujes mi prosim pre neho svetrik? Ale prosim si jedine ruuuzovyyyyyy 😀

Jerry opytaj sa na to ci ta to vylieci alebo len stimuluje na oplodnenie. V tom druhom pripade by bolo zbytocne aby si to brala a zatazovala pecen ked nechces este otehotniet.

kikina666
20. mar 2009

adrianka dakujem za moje sukromne virusiky ... tento tyzden ich musis na mna poriadne naplut aby nam to na tej dovolenke vyslo

alicao .. ja si to nehovorim ... je to len sproste konstatovanie

pralinka25
20. mar 2009

kika nezabudni na serioznost stranky a laskavo sa vrat z dovolenky tehotna. V opacnom pripade na tej dovolenke zostanes dokial neotehotnies!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alicao
20. mar 2009

kika dostanes na holu!!!!!!!

alicao
20. mar 2009

kika je to sproste konstatovanie...nie proste.... 😠

kikina666
20. mar 2009

prali .... to berieeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmm 😵 ale za vysledok nerucim ☹

baby vybavujem tu vsetko mozne sukromne veci a si predstavte ani som nevedela co vsetko sa da vybavit od stola, ked mas mobil, internet ...

jankabo
20. mar 2009

Adi to je super,
ale to ze doktorka bábo nevidela je úplne normálne, neboj o týžde ho už uvidíš. Adi to môžeš byť už v 5.týždni????

pralinka25
20. mar 2009

kika no musis sa snazit a ziadne ze za vysledok nerucis!!!!!!!!!!!!!!
Nebudes si tu z tohoto robit holubnik 😎

martinex
20. mar 2009

adrianka parada.... neboj,je to ok..ani u mna dr. nic nevidel..a potom ked uvidel tak mi povedal,ze o dva dni znova na sono,lebo ze mi hrozi mimomaternicove...ale davidko si to rozmyslel a pekne sa zviezol do maternice,tam kde mal 😀
este raz gratulujeeeeeeeeeeeeeem 🙂