Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
19. jan 2009

jani drzim nebojkaj. nechcem Ti robit marne nadeje ani tvrdit, ze isto si tehotna. ale vyzera to nadejne. Budem na teba mooc mysliet. 🙂

jankabo
19. jan 2009

dakujem moja, ja sa tym snazim tiez ukludnit, aby som potom nebola sklamana ze to nevyslo.
Len ma znepokojuje to, ze mam tlaky v podbrušku ako pred mrchou, tak neviem. Ale aj na mrchu je to skoro či nie?

adrianka127
19. jan 2009

no na mrchu je este skoro. to este nemoze byt ona. Ale aj na priznaky tehotenstva je dost skoro. Tak sa na to skus nesustredit a tak za tyzdnik uvidis, ako sa budu vyvijat teplotky. ak budu stale hore, tak je to skvele... 🙂

jankabo
19. jan 2009

To ano, tak dúfam, ze to dobre dopadne, aj ked-....., no ved uvidíme.

Baby kde ste vlastne vtetky, to dnes nikto nie je na konikovi???

adrianka127
19. jan 2009

no vyzera, ze sme tu dnes len my dve...

cukruska1920
19. jan 2009

Ahojbe babulky 😵

jankabo
19. jan 2009

ahoj Cukrus
ako sa mas?

adrianka127
19. jan 2009

no ahoj cukru, mas dnes nejaku dobru naladku... 🙂

jankabo
19. jan 2009

a kde su nase tehulky???
A co Alicka ta je este furt na svadobnej noci 😀 😀 😀

cukruska1920
19. jan 2009

no ja treti den mrchujem takze tehu sa nekonaaaa...ale som rada... dodrzala som 3 cykly pauzu a teraz uz pojdeme bez vycitiek dotoho.... od 1DC uzivam femik tak som zvedava

adrianka127
19. jan 2009

co je femik??? 🙂 Ja tiez chcem zacat brat gynex a macu, ale chcem pockat kym sa mrcha rozbehne... 🙂

cukruska1920
19. jan 2009

adi...to je femigard...brala som ho aj predtym a po mesiaci som otehotnela ale neviem ci vdaka nemu.... ja mam tiez doma gynex ale ten skusim neskor

pralinka25
19. jan 2009

ja som tu tiez. Len sa mi akosi nedalo prihlasit na kona.

Ja som posledne 3 dni neni vo svojej kozi. Akoby mi niekto totalne vybil baterky. Najradsej by som cely den sedela a pozerala do blba. Nechce sa mi nic ani fyzicky ani psychycky. 🙄

cukruska1920
19. jan 2009

prali...preco?

pralinka25
19. jan 2009

neviem. Nemam na to ziadny objektivny dovod. Nic take unavujuce som neprezila. Najhorsie je ze ani neviem obsediet. Uz odvcera mam problem obsediet na stolicke. Nechce sa mi ani lezat ani sediet ani chodit.

Dufam ze ma to coskoro prejde

kikina666
19. jan 2009

ahojte na chvilku som vstala z postielky, idem sa dat bezkofeinovu kavicku ....

cukruska1920
19. jan 2009

prali... a necitis sa choro? mozno na teba nieco lezie

pralinka25
19. jan 2009

ani nie. Dufam ze ani nebudem. Bola som minuly tyzden chora. Tak snad nebudem zas.
Nic ale take chorobne nepocitujem az na tu unavu. Asi mam uz jar 😀 😀 😀

Kiki veru bezkofeinovu. Lebo uz si tehulka. 😵

martinex
19. jan 2009

ahojte dievcata.. nachvilku k vam zavitam.. ako sa mate??
vonku je take pocko,ze spinkat,uz sa tesim domov ako si lazkam do postielky 😀

cukruska1920
19. jan 2009

kik..tak tak.... opatruj sa

adrianka127
19. jan 2009

marti - snazilkovsky - aspom ja... 😀 Hned by som si to s tebou vymenila, keby sa da... 😉 Kedy ides na dalsiu poradnu???

martinex
19. jan 2009

v stredu mam,tak sa tesim..aj tehu knizku dostanem.. a drahy chce ist so mnou,ze ked mi bude robit utz,aby si aj on vypocul srdiecko 😀

adrianka127
19. jan 2009

Marti to je od neho hrozne zlate... 🙂 Potom nam sem nezabudni dat dalsiu fotecku... Uz sa tesim... 🙂

martinex
19. jan 2009

jasne dam,ak dostanem nejaku 🙂

bol naposledy smutny,ze len ja som pocula srdieck,tak ze aj on chce pocut... 🙂

adrianka127
19. jan 2009

No musi sa to aj nam skoro podarit, som sa rozhodla, ze dalsi mesiac otehotniem a hotovo.. 😀

adrianka127
19. jan 2009

No babulky vidim, ze dnes tu skoro nikoho nie je... tak pekny vecer vsetkym. papapapa

kikina666
19. jan 2009

baby strasne ma zacala boliet hlava .... ☹

alicao
19. jan 2009

Ahojte moje🙂!

Mala som dnes v este volno, boli sme pozriet znamych a rodinu, ktori neboli na svadbe, rozdat zakusky a tak...
Pred chvilou sme sa vratili z tour de Slovakia 😀 ..som unavena z tolkeho cestvania...
Svadba bola taka, aku som chcela, takze pohodicka🙂
Dakujem, ze ste na mna mysleli🙂!
Kikinka, to su vsetko hormony, oddychuj, spinkaj..nech sa pekne bodky uhniezdia:🙂, a nech 2.2 je Tvoj a mozno aj moje den D 🙂!
Zajtra Vam napisem Viac, idem sa venovat MANZELOVI 😀 ! Konecne sme spolu sami🙂!
Zatial papa

kikina666
19. jan 2009

alicao a ja mam zakusky kde ??? ved byvam v ziline a nemam kolacik 😠 😠 😠 z tvojej svadby .. no ty si tomu dala ...

a co svadobna noc ...??? uz ste traja ako ste planovali ???

adrianka127
20. jan 2009

Dobre ranko... 🙂