Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
22. máj 2009

Baby to nie je pre mna, ja som ani v zivote nejedla ani to nikdy jest nebudem, ale manzel to ma rad, tak by som ho chcela potešit.
To nemôzem teraz ju ani varit????? teda dusiť????

pralinka25
22. máj 2009

mozes ju varit aj dusit, len jest by si ju nemala. Ja to teda robit neviem. Viem len tolko ze pocas varenia sa nesmie solit inak by stvrdla. Soli sa az na taniery. Tot vse co o pecienke viem 😀

jankabo
22. máj 2009

Prali to si píš ze ju jest nebudem, lebo nikdy som to nejedla a ani nebudem.

Halo baby neviete ako sa to robí??????

adrianka127
22. máj 2009

jani, nakrajaj si cibulku na drobno a na oleji ju osmaz ale len velmi kratucko. Potom zvys teplotu a pridaj nakrajanu pecienku. Okoren podla chuti. Ja davam korenie a kmin. Po cca.10-12 minutách dusenia a obcasneho premiesania, pridaj trochu kecupu, za lyzicku horcice. Pecienka sa ma robit zhruba 15 minut dohromady, lebo potom ti stvrdne. Odstav zo sporaka a az ked je vypnuta tak osol podla chuti. Idealne podavat so zemiackami a tatarkou... 🙂

pralinka25
22. máj 2009

skus pozriet do odseku recepty.

Alebo pozri na nete nieco. Ja som tak minule pozerala ako sa robi spargla a nasla som.

Inak ja pecienku celkom lubim ale musi byt dobre spravena. Ale aj to len raz za 5 uhorskych rokov 😅 Ale nikdy ju nerobim, to sa len prizivime ked ju robia nasi alebo svokrovci

jankabo
22. máj 2009

Adrianka a podlievas ju na začiatku aj troška vodou???? Vies aby bolo troška štavičky.
A este, ked po 10 minutach tam pridam kecup aj horcicu tak potom iba 5 minút a ju mám uz odstaviť????
Mozem použiť aj koreniny ako je vegeta alebo nie, lebo tam je asi aj sol, a to by stvrdla.
Po koľkých minútach od odstavenia ju môžem posoliť alebo povegetovat???
A este to sa za tak krátky čas pečienka urobi?????

adrianka127
22. máj 2009

podliat ju vodickou kludne mozes. Bude viac stavicky... 🙂 a ano pridas kecup horcicu ono sa ti to povari cca. 5-7 minutiek a odstavis. Pecienka (ked je cerstva) ti makne a po nejakych 15-20 minutach zacne opat tvrdnut a to uz by si ju potom nerozzuvala 🙂 Takze ja si to tak planujem aby najneskor po 20 minutach bola vypnuta. No a v podstate hned ako ju odstavis mozes solit a vegetit. Nezabudni vsak, ze aj kecup obsahuje trochu soli, tak aby sa ti nepresolila... 🙂
Niekto pecienku aj restuje, len tak na prirodno a na prudkom oleji, ale ja mam rada prave tu cibulkovu stavicku... 😉

jankabo
22. máj 2009

OK Adi.
Ja som to este nikdy nerobila, ale chcela by som vyskúšať. Takze zajtra vam napíšem či to bolo jedlé, alebo to skončilo vo WC.

jankabo
23. máj 2009

Ahojte baby, želám vám pekný výkend 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alicao
24. máj 2009

Cukruska ty si tehulka???? Ja odpadnem!!!! Gratulujeeeeeeeeeeem!!!!🙂 KONECNE!
Ja zacinam od znovu: www.fertilityfriend.com/home/27416e

cukruska1920
24. máj 2009

alic...nooo..vyzera to tak 😵 😵

alicao
24. máj 2009

cukruska, tak zastuplovat aby tento krat nevypadlo!!!! 😀 Drzim palce nech to dopadne dobre az do konca, teda az do zaciatku 😀
Aj ja chceeeeeeeeeeeeeem...ach jo...

cukruska1920
24. máj 2009

alic...to nebolo vtipne 😠

alicao
24. máj 2009

cukrus, co ma nepoznas?! bolo to myslene len a len v dobrom...

susann83
24. máj 2009

cukruska gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
to je super spravicka, ze si tehulka 🙂
ako sa vam to podarilo? ty si tiez prestala merat, ze?

alicka, tento mesiac to uz vyjde, blizi sa ti dovolenka, bude pohoda 😉 😉

prajem krasny zvysok vikendu, ja idem umyvat okna...

alicao
24. máj 2009

susan dik, ale mne sa dovolenka este neblizi🙂

alicao
25. máj 2009

HAPPY BIRTHDAY PRALINKA!!!! 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
Vies co ti najviac zelam takze to nemusim ani pisat aby to nevyzeralo otrepane, ale zelam ti velmi , prevelice MOC!!!!!! 😀 🤐
Zla sprava- u mna mrcha presne na cas
dobra sprava - tento mesiac som nemynula ani korunu na test

wolfskinka
25. máj 2009

pralinka vsetko najlepsie a hlavne cim skor zdrave babetko ...

alic no to nie je bohvieco

takze bola som si dat predpisat lieky antibiotika na tu boreliozu ..a povedala ze ked ich vyuzivam tak o 2 tyzdne na kontrolny odber krvi a vraj ak bude neg mozem ist hned na umele .... tak idem volat do heliku ked krajko dooperuje aby ma nevyskrtol zo zonamu a mi to iba posunulo o mesiac

jankabo
25. máj 2009

Ahojte,
ja som len tak prisla nakuknut, lebo o pol hodky idem na kontrolu k dokymu.

Alicka do frasa ☹ ☹ ☹ ☹ to ma mrzí. Tak som dúfala, ze to tento krát výde.

Cukruska to vázne???? A to si nám tu vôbec nechcela oznámiť, keby na to nepišla Alicka????
Z celéh srdiečka blahoželám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Robila si test??? Uz ti meška?????? 😵 😵 😵

Baby chcem vám oznámiť, ze v sobotu som urobila poslednú skúšku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Uz som piatačka. 😵 😵 😵

wolfskinka
25. máj 2009

jankabo no super .... tak to je spica ... ale ten posledny rocnik budes mat dobry zaberak

jankabo
25. máj 2009

Wolfi tak to áno, ale dúfam, ze s pomocou manzela a svojich blízkych to zvládneme 😵 😵 😵

Tak ja idem baby, poobede sa ozvem.
CMUK 😵

cukruska1920
25. máj 2009

Ahojte babulky 😵

alicao
25. máj 2009

janka, dakajem a gratulujem k postupu🙂 vydis ako sa ti zivot zrazu otocil, vo vsetkom sa ti zrazu dari🙂

wolfskinka
25. máj 2009

cukruska ... no parada dalsia tehulka

prali, alic uz sme tu zostali len my netehulky ... no do prdele, mali by sme s tym nieco zacat robit

levuscik
25. máj 2009

ahojte baby... my sa s manzelom snazime o babo cca od 8 mesiacov...zatial stale nic ☹ kazdy mesiac si namyslam ze uz... a mrcha pride... aj dnes mam nutkanie kupit si tehu test.. som ale len 21 DC, myslite, ze by uz test mohol ukazat ci som tehu??????
Uz mi z toho fakt presibava 😒

alicao
25. máj 2009

luvuscik, sme tu na tom podobne, a niektore dokonca horise..21 dc je skoro..vydrzat!
Wolfi, no co mam robit s captavymi spermiami? Mozem sexovat aj 3 krat za den a aj tak z toho bude NIC...
sorry , dnes neviem rozdavat rady ani usmevy...

levuscik
25. máj 2009

alicao, myslis ze skoro? aj citlivost 10? no 8 mesiacov sa snazime aktivne 🙂 ale 5 rokov sme mavali sex bez ochrany "nie na ostro" ale uz sa fakt bojim... kamoska ma z takeho sexu bez ochrany "nie na ostro" uz dve deticky... a my aj tak, aj tak a nic.... alicao ako dklh sa snazite vy?

jerryjanka
autor
25. máj 2009

wolfi - na mna si zabudla 😀

wolfskinka
25. máj 2009

alic kup im ortopedicke vlozky a nebudu captat

jezis jerry

takze opravujem pralinka, jerry, alic a ja najstarsia raketa

jerryjanka
autor
25. máj 2009

levuscik - z vlasntej skusenosti viem že ani citlivosť 10 ti nič neukaže na 21 DC
najskôr tak 26 DC aj to v pripade že maš teda 28 dnovy cyklus a ovulku na 14 DC