Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
11. aug 2009

prali kludne my si ich s alickou rozdelime ... len som zvedava ako ich rozoznas 😀 😀 😀 😀

adenka ... ze jej gratulujeme ... a hlavne vela zdravia jej a malemu, neviem sice o ktoru matu ide uz si tu ziadnu matu nepamatam resp. tu dlho nebola

alicao
11. aug 2009

Bre ranko cakanky🙂
Dnes rano som testla, a hadajte co????

http://www.fertilityfriend.com/home/2911cc

Nic!

wolfskinka
11. aug 2009

alic ... ty testerka .... pockame si radsej na ten stvrtok .... ja ti verim ... este stale to nemas tak este nie je nic stratene ... ja som mala aj krv negativnu a tehotna som bola ...

alicao
11. aug 2009

myslis wolfi? ved tu na koniku babam na 13dpo vzdy ukazal aspon ducha, a mne nic...

wolfskinka
11. aug 2009

ale ukazal ukazal ... mne prd ukazal ani z krvi mi neukazal a bola som tehotna krajko nad tym krutil hlavou nechapal to a potratila som ....

poslala som ti fotky z tatier ... turisti ako hovado 😀 😀 😀

alicao
11. aug 2009

prave ich pozeram🙂, dnes mam na hovno naladu, napisala mi segra, ze ma pride pozriet, a ze dufa, ze nestresujem koli babu, a ze nemam sa bat, ze to sa to urcite raz podari, a podobne zvastny, poznas to...

alicao
11. aug 2009

aj my by sme chceli ist tento vikend, mozno pojdeme na Krivan..alebo zapadne tatry, uvidime podla stavu MS

wolfskinka
11. aug 2009

alic ved presne nebola si s nou 4 roky a teraz sa zrazu chce zastavit ked je tehotna .. nedrbe jej s prepacenim za vyraz

alicao
11. aug 2009

wolfi, 2 roky som ju nevidela, nie 4, ale mas pravdu, myslim, ze keby nebola tehotna tak nepride...
Mozno jej krivdim, ale ved ani na svadbu mi neprisla.
Ja jej to miminko zelam, tiez sa snazila vyse dvoch rokov, ja sa len bojim , ako zaregagujem...

alicao
11. aug 2009

wolfi, to ste isli zo skalnateho plesa magistralou?

wolfskinka
11. aug 2009

alic .. no poviem ti tak budes to musiet zvladnut ....

hej

alicao
11. aug 2009

wolfi, pojdem sa pred tym opit🙂
Prali kde trcis?

wolfskinka
11. aug 2009

alic mam nejake tabletky na nervy co mi zostali ... moj muz to vola tabletka vychadzajuceho slnka slahnes si jednu a 2 dni ti je vsetko sumafuk 😀 😀 😀

a to kde byva tvoja segra ked ani na svadbu sa jej neuracilo ti prist ?

alicao
11. aug 2009

wolfi v anglicku

wolfskinka
11. aug 2009

aha a co tak zavitala na slovensko ? kolko uz nebola doma ?

wolfskinka
11. aug 2009

alic dala som si jednu fotku z tych tvojich na pozadie v pc .... tu krajinku kde je kopec a more ... 😵 😵 😵

alicao
11. aug 2009

Vies co , uz si ani nepamatam, bola tusim okolo vianoc, ale neviem, nestretli sme sa vtedy..
Ona to nemysli v zlom, len teraz je stastna prestastna a chce sa asi podelit o to svoje stasticko, len ja sa teraz tak tesit neviem, keby to bolo pred rokom tak urcite to citim inak

alicao
11. aug 2009

Som zla?

alicao
11. aug 2009

Aj tu v praci si niektori dali moju fotku z norska na pozadie🙂, je to cest🙂

wolfskinka
11. aug 2009

alic tak jej povedz ze nechces teraz ty ... ze mas ine problemy a ze ti teraz pohlad na tehotne nerobi dobre, ak nie je pribrzdena tak to pochopi ...

NIE SI ZLA .............. ak sa ona snazila 2 roky ako hovoris tak to pochopi a ak nepochopi tak na nu nemam slov

wolfskinka
11. aug 2009

ak vedela ze sa snazite a nedari sa vam ... tak to musi pochopit .... ved je to tvoja sestra kurnik

alicao
11. aug 2009

budem jej to musiet nejako vyhovorit, lebo sa mi nechce vysvetlovat co sa u nas deje, co nas caka a tak...to v okoi nevie skoro nikto, len dve kamosky, teda odrem Vas tuto...
Pralinka dnes depkuje?

wolfskinka
11. aug 2009

ja neviem kde je pralinka .... asi ma vela roboty ... tak jej napis email .... to sa lahsie vysvetluje ..... ako niekomu to hovorit priamo do oci a v ktorom tt je ?

alicao
11. aug 2009

wolfi neviem presne tyzden , ale asi konci 4.mesiac

wolfskinka
11. aug 2009

no tak skus jej povedat ze nemas naladu sa pozerat na jej brucho, ze ti to teraz nerobi dobre a ze mas ine starosti ako riesit s nou tehotenske veci

alicao
11. aug 2009

wolfi, to je by bolo krute odomna...nejako to vyriesim, ved sa mozno ani nestretneme, bude doma len dva tyzdne a tusim idu este niekam inam na dovcu...aj by som ju chcela vidiet, ale..ved vies...kasli nato..
Nech uz je pozajtraaaaaaaaaa!!!!!!!!!
Ozi..vysledky krvy volaju oni? Ci ja si musim zavolat?

adenka
11. aug 2009

ahojte,

wolfi myslela som Martinex 😉

wolfskinka
11. aug 2009

adenka aha no tak ta tu nebola odkedy otehotnela preto si ju nepamatam ...

volaju oni ale mozes zavolat aj ty, ale niekedy ich maju o 13.00 a niekedy az o 15.00 ... preto ja som radsej cakala kym zavolaju oni a az po 15.00 som volala ja

alicao
11. aug 2009

wolfi, ok...to budu nervy...
Ty t ms nikde vsak?🙂

wolfskinka
11. aug 2009

nie nikde, ale este je skoro ved vies ako to mne chodi, ten minuly mesiac sa to asi pomylilo 😀 😀 😀 jedine ze by sa ujo jonas trafil 😀 😀 😀

ved ty tiez nemas ms a kedy dostavas presne 28dc ?