Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
12. feb 2009

Lucim dakujemeeeeee 😎 😎 😎 😎
Haloo baby, tak čo naobedovaneee?????

adrianka127
12. feb 2009

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem lucim... Ako sa mas?
Jani - hej napapana - bolo to ale akesi cudne... Nejak sa mi potom kruti zaludok. A ty? Co si mala dobre?

lucim
12. feb 2009

adrianka, zajtra sa ma spytaj, dnes som este nervozna, zajtra bude morfologicky ultrazvuk, tak verim ze zajtra vitazne . 😖 😉

jankabo
12. feb 2009

Adi ja mám dnes ovocný deň, a tak som mala na obed jablko - blé.
Ale už sa teším domov lebo som si kúpila kompót Aloe vera - že ho spapkám.

pralinka25
12. feb 2009

jani to mas tu 90 dnovu dietu? To mozes jest iba ovocie? To by som nedokazala

Ja mam dnes chclebovy. Tak som mala cestovinky s kapustovym salatikom

adrianka127
12. feb 2009

fuha jani - to by som umrela od hladu... 😅
lucim - ja sa v tom moc nevyznam - co znamena morfologicky ultrazvuk...? mimochodom aj tak drzim palceky... 🙂

lucim
12. feb 2009

to je taky podrobny, na vsetky organy.

adrianka127
12. feb 2009

neboj - urcite to dopadne dobre... som si ista... 🙂

lucim
12. feb 2009

dik, uffff - este 24 a pol hodiny.

adrianka127
12. feb 2009

lucim... dostanes na zadok... ved nema preco to dopadnut zle... nie? A ozaj, uz babo kope? a chodis este do prace?

jankabo
12. feb 2009

Pralinka a ako ti to ide s tou delenou stravou???
Lucim to čo majú znamenať tie tvoje myšlienky - chces na zadoK???? 😠

lucim
12. feb 2009

jankabo, adrianka vidiiiiiiite , obcas aj uplny pozitivak moze zblbnut . 😉

alicao
12. feb 2009

Ahoj lucim....lucim nam blbne...to suuuuuuu mi veci🙂..bude vsetko ok...ved sa na seba kukni, jedine co sa moze stat, ze babatko bude rast rychlejsie nez normalne, lebo sa nebude vediet dockat takej maminy ako si ty🙂

lucim
12. feb 2009

babo este nekope, tada, k hej, cez moje slaninky to nedoliezlo az hore . 😒 a do prace chodim, mam tu jednu sikovnu laborantku, v podstate vpredu maka aj za mna. tak zarabam na vybavicku.

kompot z aloe vera?????? zavarany kaktus? teda, aloe gel som pila a bol fajn, aj pomohol, ale kompot????

alicao
12. feb 2009

lucim, este ma napadlo, ze mozno na utltrazvuku narazia na prve nenormalne vysmiate miminko v 20 tyzdni, to sa nelakaj...to ma po mamine 😀

alicao
12. feb 2009

no vies lucim..baby teraz delia stravu....budem im do toho kecat...ved ich to prejde 😀

lucim
12. feb 2009

aaale ne holky, to len vcera bolo depkovo u nas v julovkach, lebo jedna isla na amnio a uz nemali co robit, uz to nezilo ... zaslzilo a zadepkovalo vsetko co mohlo ... a kedze ja mam 23 hodin a 50 minut do vysetrenia , tak blbnem tiez, sorrrrryyyyyy - som trosku sa vcera vyplula s rozdavanim pozitivna, asi som toho minula moc ... 😖 😅

alicao
12. feb 2009

lucim, tvoje predsa kope, takze neboj..

adrianka127
12. feb 2009

fuha lucim - to je hrozne... svet ozaj niekedy nie je fer...

lucim
12. feb 2009

ste zlatunke moje kamosky, dik, dnes som potrebovala nakopnut ja 😅
alicka 😀 😀 😀

cukruska1920
12. feb 2009

Ahojte...som tu zas 😀

pralinka25
12. feb 2009

lucim ☹ to je hrozne. Pre tu babu asi najhorsia vec na svee. Ale ty si to nesmies pripustat!!!!!!! Musis sa drzat! Tvoj pripad to nebude.

janka u mna dobre. Uz som si na to aj celkom zvykla a pride mi to uplne normalne jest napriklad masko so zeleninou bez zemiakov.Zatial mi nic nechyba. Citim sa fajn co je podstatne

lucim
12. feb 2009

no a teraz nastupuje stara lucim . ....
kocicky, svet je obcas zly, ale iba OBCAS, NIE VZDY. nie je dovod, aby sa vyvrsoval na nas ... nas si uz niektore do minusovej statistiky pisal, teraz sme v rade na tie plusy a plusy a len plusy. jo? vsetky do jednej. jo? 😉

cukrus co rehnis, si si robila test? 🙂

cukruska1920
12. feb 2009

lucim... nie... ze som tu bola aj rana aj naobed a zas som tu... testovat sa nechystam

alicao
12. feb 2009

lucim aj my by sme potrebovali nakopnut...vacsinou do zadku za fnukanie 😀
Ale snazime sa nie baby?🙂 tento rok sa to kazdej z nas podari..som si ista🙂

adrianka127
12. feb 2009

hej hej.. . obcas si zafnukame, ale inak si myslim, ze sa zlepsujeme... 🙂 😅

adrianka127
12. feb 2009

Cukru a co dnes porabas?

cukruska1920
12. feb 2009

adi...na nic...

lucim
12. feb 2009

alicka heslo na dnes odo mna mas - 14:25 . zadarmo mozes 10x odpisat moje motto a domaca uloha z nakopavania je splnena . 😝 adrianka sa moze pridat. 😝
kto vie kedy sa mi zase nebude chciet intenzivne makat na receptoch? a bude viac casu ? sa dnes tvarim, ze ukladam papiere ...

jankabo
12. feb 2009

Lucim tvoje motto sa mi veľmi páči a myslím že si ho budem často opakovať.
A nezabudni svojého drobca ked sa s ním budeš rozprávať pozdraviť aj od báb z koníka 😀 😀 😀

Adi jasné, že všetky tohto roku otehotnieme - všetky do nohy, bez vínimky 😎