Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
5. mar 2009

Dakujem susan. Ked tak vsetky zacali zrazu menit, tak som sa aj ja rozhodla... snad prinesie viac stastia... 😉

susann83
5. mar 2009

no dnes tu nikto nie je? co sa deje?
alebo mate vela prace a nestihate?
tak pekne pracujte 🙂 🙂 🙂

cukruska1920
5. mar 2009

Ahojte...som bola vonku...vonku je hrozne 😒 ale ale...ake svadobne forum tu mame 😀

adrianka127
5. mar 2009

noooo, vonku je fakt hnusne. Uz nech je jar. Moc by som chcela slniecko... 🙂
Cukru a susann ako ste vlastne na tom s cyklami? Ktory DC ste?

kikina666
5. mar 2009

jasne baby ze do tejto ... ved vy mi drzite najviac palce ... no uz som aj ja z obeda tu ... no kurca bolo dobre ale ryza mala taku divnu chut akokeby maslovu

baby hysacim ... a o 13.00 mame poradu ☹

susann83
5. mar 2009

adrianka, ja som 25 den, podla FF 5 den po ovulacii
uz som pozerala toko grafov a porovnavala s mojim, ze az, ale som zistila ze vsetky su rozdielne, ale zas vacsina ma na 5-7 den pokles a potom zas vzostup. u mna zatial nic

adka a ty ako si na tom?

adrianka127
5. mar 2009

ja som este len 2 den po ovulacii, takze este mam cas sa sledovat... 🙂 Ak mozes tak nam sem daj grafik...Inak ten pokles vobec nemusis mat...

babulka123
5. mar 2009

kiki co to tu citam??? no drzim palce..

cukruska1920
5. mar 2009

adi...ja som 18DC...som kukla kedy mi zacala mrcha.....inak by som nevedela 😀

susann83
5. mar 2009

adrianaka, takto to vyzera, nic slavne, podla mna sme ovulku prepasli

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

a na FF je to o den posunut, teda tam mi na dnes vyznacil 5 DPO

kikina666
5. mar 2009

babulka no drz, lebo to strasne potrebujem ... vraj sa zazraky stavaju, ale vcera to bol pre mna sok a teraz ten vysledok krvi ... to bude dalsi sok, uz sa stresujem a cakam na ten telefonat ...

babulka123
5. mar 2009

milacik nestresuj.. ja viem ze sa to lahko pise.. ale vies ako to myslim.. cmuuuk
a test si si nerobila|??

adrianka127
5. mar 2009

susann, ale mas ukazkovy cyklus. Pekny pokles pred ovulkou a narast po. Takze aspom vies, ze si zdrava... Mozno ste ovulku prepasli, ale nic nie je stratene. Uvidis ako sa to vivinie. A ak pride MS, tak dalsi cyklus je uz isty... 🙂
cukru ale ty mavas ovu neskor, vsak? Takze snazilkujete o sto sest?

kikina666
5. mar 2009

babulka nie nerobila, my sme isli vcera vypisat ziadost na IVF a urobil mi sono a hned mi nasadil utrogestan, ze sliznica je velmi pekna a navyse mi to uz meska 10 dni, ja som to prippisovala tym hormonom po iVF ale s tymto som absolutne neratala .... tak mi zobral krv na hcg a aj na cely hormonalny profil .... a teraz kazdu minutu cakam na vysledok a sokujem uz od vecera ☹

cukruska1920
5. mar 2009

adi...ja mam ovu teraz... 😅 ma bolia vajecniky jak svina a hlien mam tiez

babulka123
5. mar 2009

nooo tak cakam s tebou .. budem kukat hned piiiiis.. a zopar vyrusikov... 😀 t 😀 t 😀 t 😀 😀 t 😀 t 😀 t 😀 😀 t 😀 t 😀 t 😀 😀 t 😀 t 😀 t 😀 😀 t 😀 t 😀 t 😀 😀 t 😀 t 😀 t 😀 😀 t 😀 t 😀 t 😀 😀 t 😀 t 😀 t 😀 😀 t 😀 t 😀 t 😀 😀 t 😀 t 😀 t 😀 😀 t 😀 t 😀 t 😀 😀 t 😀 t 😀 t 😀 😀 t 😀 t 😀 t 😀

pralinka25
5. mar 2009

baby nebojte on to vobec nemyslel zle. Navyse ma pravdu. On sa vsemozne snazi priniest mi stastie. Obcas sa mu to podari. Hrame vojnu koho sila je silnejsia. Ci moja smola alebo jeho stastie 😀 😀 😀 😀 😀

Uz som aj ja z obedika. Mala som salatik ladovy maskom a dresingom. Je vinikajuci mnam 😵

kikina666
5. mar 2009

cukru tak co robis na koniku sup sup do postielky znasilnit muzicka

susann83
5. mar 2009

adka, drzim palce, aby vam to vyslo. ty si uz nemerias teplotu?

a to nie je problem, ze mam tiez posunutu ovulku? lebo minuly mesiac som mala tak isto a mrcha mi prisla na 29.den, ako keby som mala ovu v strede cyklu

adrianka127
5. mar 2009

no vidis, ani merat nemusis... 😉 Tak pekne snazilkuj. Ja som (zda sa mi) tiez 18 DC ale ja uz som po ovulke... 🙂 Tak teraz uz len cakam...

cukruska1920
5. mar 2009

kiki....a co si ho nakreslim??? 😀 😀 😀 je v robote... ale ked pride tak a jeeeeeje 😀

babulka123
5. mar 2009

cukru toto som raz preberala so svojim gyndosom ci mam ovu vtedy ked najviac bolia alebo potom.. a povedal mi ze sexikovat treba teraz a hlavne akonahle citis ze bolest povolila.. lebo teraz ked to tak boli tak su vajecniky na vrchole a coskoro prasknu.. no a ked praskne vtedy je ovu ako vieme.. takze najblizsie dni sexiiiikuj o 106

susann83
5. mar 2009

cukru, kasli na robtu, utekaj domkov, to terba vyuzit!!!!
pekne sa nahod, aby to nebolo velmi okate, ze kvoli ovulke a ides na vec 😀 😵 😀 😵 😀 😵

adrianka127
5. mar 2009

dakujem susan... si zlata. Teplotu meriam len obcas. Ked som citila, ze mam ovu, tak som zmerala a potvrdilo sa mi to. Takze uvidim, ako sa to vyvinie...
Ale teraz sa sustredme na kiki - ta je tu najnadejnejsia - potom nas opluje a bude to... 🙂

kikina666
5. mar 2009

cukru spravny pristup

baby idem na tu poradu

susann83
5. mar 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adrianka127
5. mar 2009

kiki drz sa zatial. Ked skoncite, ohlas sa... 🙂
cukru - veru veru - poriadne ho zved... 😉

pralinka25
5. mar 2009

baby aky byva hlien ked su plodne dni????

susann83
5. mar 2009

prali, uuuuuuuuuuuuuuplne tahavy a lepkavy

cukruska1920
5. mar 2009

babul... hej to viem.. 😀 uvidime...pri mojom stasti .....no neviem neviem

susan..ja som doma....muz je v robote....niekto musi predsa zarabat...

prali.... tahavy a taky priesvitny....