Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
12. máj 2009

babulky pojdem ja uz domov.

Wolfi drzim palce silnoooooooo.

Pekny dnik vam zelam

wolfskinka
12. máj 2009

prali dik ..... hned sa ozvem ked pridem zo sona a potom ma budete celyyyyyyyyyyyyyyyyy den ukludnovat az do 15.00 dokedy bude krvicka

alicao
12. máj 2009

prali zatim papa
wolfi, to zase jak minule??? zas porodim pri tom cakani....co si myslia tam v heliose, ved nie len tebe ale aj nam ostatnym tym robia stresy!!!

wolfskinka
12. máj 2009

alicao ... no zase ...

alic uvidime mozno uz rano budem vediet ze nie .. ak bude sliznica mensia ako 10mm tak je to jasne ze nie ... tak ked pojdem z heliku budem cosi vediet ale sliznica moze byt vysoka aj ked nie je tehu .... ale ak bude nad tych 10 tak sanca bude .. minule mi napr. doktor povedal hned na utz ze mu je to luto, ale ze to nevyslo to vidi podla tej sliznice

alicao
12. máj 2009

wolfi...aha...sa pri tebe toho naucim...tak dufam, ze budes mat sliznicu aspon metrovu 😀 😀 kecam...

wolfskinka
12. máj 2009

alic tak ja idem ... hned ako pridem z heliku dam vediet velkost sliznice ....

drzte mi palceky rano o 7.00 na sliznicu ...

no ufff to je asi vsetko ... to budu nervy citim sa horsie ako pred statnicami ☹

alicao
12. máj 2009

Wofli...usmev a tes sa na zajtra...nie boj sa..ok?
papa

wolfskinka
12. máj 2009

alic kto sa ma v tebe vyznat .... hahaha hihihi hohoho hehehe ... a som zvedava ci mit o bude zajtra na nieco platne

adrianka127
13. máj 2009

No dobre ranko snazilecky... ci uz tehulky??? 🙂

pralinka25
13. máj 2009

ahoj adi.

No baby z mojho testovania nic asi nebude. Zas mi klesla teplota a dnes je moj vytok cervensi tak mam podozrenie ze prisla mrcha. Je to sice dost skoro. Este je len 21 DC. No ale co uz.

Wolfi dufam ze aspon tebe to vyjde. Silno drzim palce.

adrianka127
13. máj 2009

prali hod sem grafik...

wolfskinka
13. máj 2009

ahojte nevyslo .... ... nevyslo sliznica 6mm ☹ ☹ ☹ ☹ uz mam dohodnuty pohovor na dalsie IVF

pralinka25
13. máj 2009

wolfi ☹ ☹ ☹ ☹
je to uz na 100% ?
Boze to snad neni mozne. Nemozme sa z tejto temy odlepit

adi http://www.fertilityfriend.com/home/260d59

wolfskinka
13. máj 2009

prali hej

alicao
13. máj 2009

ahojte...DO RITI!!!!
😠

wolfskinka
13. máj 2009

hej do riti ...................

pralinka25
13. máj 2009

by som povedala aj skaredsie slovo ako do riti. Normalne ma to uz serie. Tak som wolfi verila ze toto uz musi vyjst.

wolfskinka
13. máj 2009

prali aj mna a serie ma to ze mi je zle a trpim uz tyzden a na nic tp je cele

pralinka25
13. máj 2009

ved to je na tom to najhorsie. Ze clovek si vytrpi a nic z toho. Keby to malo aspon stastny koniec tak si povie ze to malo zmysel.
Zacinam sa obavat ze tato tema je zakliata.

alicao
13. máj 2009

pralinka, mas pravdu slabe slovo...
wolfi, ale bojujeme dalej jasne?!

pralinka25
13. máj 2009

tato nasa zostava by sa uz fakt mala pohnut dalej.

no ideme bojovat dalej.
budeme sa podporovat a zo zdarneho konca. Mne to tento mesiac teda tiez nevyslo, takze zostava cakateliek stale cela

alicao
13. máj 2009

pralinka, je to normalna MS?

pralinka25
13. máj 2009

ja neviem. Rano som si nasla na papiery cervene. Teraz som bola na vecku a zatial zas nic.

Ale citim to v kostiach ze nic z toho nebude. To je moj bosoracky siesty zmysel nezmysel. Sice som bola do predvcera presvedcena ze to vyslo ale od vcera si to uz nemyslim.

pralinka25
13. máj 2009

wolfi a kedy pojdete na dalsie IVF? To je to na com si bola teraz? Ja som stale z tych skratiek jelen

cukruska1920
13. máj 2009

Ahojte 😵 😵 😵

jankabo
13. máj 2009

dobré ránko,
Wolfi veľmi ma to mrzí, do šlaka ☹ ☹ ,tak som sa tešila.
Ale nič dúfam, že sa nevzdáš a budeš bojovať dalej.

Alicka tento mesiac je to na tebe

pralinka25
13. máj 2009

cukrus prave som ti napisala do grafov ze si nam tam zdrhla.

Uz som ta tu dlho nevidela. Ako si na tom?

wolfskinka
13. máj 2009

alic jasne v piatok idem do heliosu pre injekcie a ak bude vsetko ok hned zaciname tak sa teraz modlite aby som dostala kramy cim skor

cukruska1920
13. máj 2009

prali... po vcerajsku super

alicao
13. máj 2009

Ahoj Janka, no robili sme co sme mohli, aj vcera 😝
Cukraska..co u dokyho?
Wolfi, ked ti nabuduce spravia KET tak nevstan z postele...lez cele dva tyzdne doma...leba ma uz picne...
pralinka...uvidime co to s teba vyteka 😝 si krvacas len tak prenic zanic....co toto...hamba ti...🙂