Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
26. máj 2009

cukrus, presne to iste zazila adrianka, a ked otehotnela tak som jej napisala to iste a nenahnevala sa ani trosku, ale ona ma poznala viac, bola tu stale, ty len obcas, takze nepoznas moj humor, je dost slusne povedane INI, tak musis brat vsetko co napisem s rezervou....
Bud rada ze si tehotna a neries hluposti🙂
Nam ostava len ten humor...

alicao
26. máj 2009

cukrus, a este chcem dodat, ze si bola zahrnuta v kazdej mojej basnicke co som napisala, na kazdeho tu myslim viac nez na seba, az ma z toho raz skoro piclo, takze nevie ako ta mohlo napadnut, ze by som prave ja mohla nieco ZLE na niekoho povedat alebo nedajboze zelat....
EE, JASNE? Tak sa nadychni, usmej sa, a tes na na tlkot srdiecka🙂

jankabo
26. máj 2009

ahojte baby,
tak vcera som sa sem uz nedostala, lebo som chodila po doktoroch, ale nechcem to tu riešiť.
Čo mame nové???

Prali vidím ze si bola na gynde, to som rada,
Cukrus tak teda ti blahozelám, aj ked som sa este furt nedočítala, kde by si napísala vetu: áno som tehotná 😵 😵 😵
Máš aj tehu grafík???? Ktory DPO si??? Držím ti silno prsteky a dávaj na seba pozor 🙂 🙂 🙂 🙂 Už si bola aj u lekára ??????

alicao
26. máj 2009

Ahoj Janka

cukruska1920
26. máj 2009

alic... 😀 ved ja to vobec neriesim.. teraz sa nad takymi hlupostami fakt nebudem pozastavovat.... 😅 len vies... taky detail este...ja som mala uplne iny priebeh potratu ako adrika tak asi zato...

janka....to napisem vo stvrtok ked sa vratim od lekara 😉 .........mne nemeska...teda dnes som mala dostat...a pozitivny som mala uz 8DPO...tak je to nejake zvlastne 😀

jankabo
26. máj 2009

tak to je super 😵 😵 😵 😵 ze si to zistila tak skoro. Nezapisovala si teploty do grafu?????
Držím ti este raz prsteky a v práci to neprehánaj, ved vies ze prvé tri mesiace sú najhorsie

Ahoj Alicka moja,
tak ako??? Este ta bolí bruško????

cukruska1920
26. máj 2009

jani....ja len sedim za pokladnou tak to sa da... 😉

alicao
26. máj 2009

cukrus, ok, peace🙂!
janka bolii, ale dnes si beriem pol dna volno a idem sa petesit niecim, nieco si na seba kupim...

alicao
26. máj 2009

pralinka, ty kde trcis? no vidis , ze sa tu neda byt stale🙂

pralinka25
26. máj 2009

ja som tu len akosi som nemala co napisat 😅

alicao
26. máj 2009

prali nemas slov?🙂

alicao
26. máj 2009

prali, ked nemas slov, tak napis co si dostala na narodky

jankabo
26. máj 2009

Prali a uz ste oslavovali????

pralinka25
26. máj 2009

dostala som velku pusu, saty a knizku od draheho a boli sme na zmrzline.

od svokrovcov som doslala velke toffiffe a koselu ktoru som si vybrala a od nasich tiez tricko, pyzamko na leto a spodne pradlo.

od kolegyn som dostala krasne ruzicky fit tycinky a pohladnicu na pamiatku a este mi spravili na stol pekne srdiecko z lupienkov ruzi. BOlo to take mile ked som prisla znechutena z gyndy.

jankabo
26. máj 2009

Jej super,
tak to mas potom skvelý kolektív vsak????

pralinka25
26. máj 2009

ale ano da sa povedat, aj ked obcas aj tu su mraky 😎

alicao
26. máj 2009

pralinka, to boli dost bohate narodeniny🙂 a co graf? hod sem nech pozriem na tu tvoju husenkovu drahu🙂
a nebud smutna ..posielam velke objatie, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaake silne a veeeeeeeeeeeeeeeeelke😉!

pralinka25
26. máj 2009

dakkujeeeeem za objatie 😵
tento mesiac z ovulky nic nebude 😠 nech si trhne nohou http://www.fertilityfriend.com/home/260d59

alicao
26. máj 2009

pralinka nestvi ma, to si z coho usudila? Mat to divoke ale si len 13dc, takze meraj dalej, mozno bude aj dnes, a mozno o tyzden a o dva, zas robis zavery ked si v polke cesty, chces na rit?!🙂

adrianka127
26. máj 2009

baby, co to tu citam... 😵 😵 😵
Tak konecne dalsia tehulka..............Cukruska blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam...
Hlavne sa drzkaj, nech to tentokrat dobre vsetko dopadne... Velmi sa tesim..
No a ostatne... sup sup sup... uz sa to krati, kto je na rade? 🙂
Jani ako sa mas? Ako sa citis? V praci si to uz oznamila???

pralinka25
26. máj 2009

alic ale na gynde tam ani nevidel ziadny naznak ze by mohla byt ovu

alicao
26. máj 2009

pralinka, a veris nasim doktorom? za taky plat aky maju seru nato...

pralinka25
26. máj 2009

no sak ja dufam ze sa na neho da spolahnut, aj ked v tomto pripade by som bola rada keby sa mylil 😅

A co ides dnes nakupovat?

martinex
26. máj 2009

cukru gratulujem k //... dufam,ze u doktora vsetko dobre dopadne a bude nasledovat krasne tehulkovanie 😉

wolfskinka
26. máj 2009

ahojte ....

uz som tu zo skolenia ... volala som ku doktorke ... chlamydie mam negativne, aspon cosi, uz len aby cytologia bola v piatok ok a o 3 tyzdne ta borelioza a mozem zacat s umelym

pralinka25
26. máj 2009

no wolfi tak aspon tak. No snad aj ta borelioza bude v poho.
Kruci ale ked vsetko budes mat v poriadku tak potom cim to ze sa nedari?????? 😠

wolfskinka
26. máj 2009

prali no snad uz bude

tak to uz neviem ani ja ... to bude stastim ... lenze ja som smoliar odmalicka takze ... co uz

pralinka25
26. máj 2009

no ja neviem mne sa to nezda ze by to bolo len smolou. To by bol vrchol.

wolfskinka
26. máj 2009

prali no vidis ja uz neviem cim to moze byt, doktori nevedia ... no co mam robit

alicao
27. máj 2009

Ahojte "pozostatok snaziliek" 😀
Pralinka, vcera dlho nikto neodpisoval, a odisla som medzicasom domov. Kupila som si dve tricka, a vyhliadla som si windsotpperovu budnu, dnes ju idem kupit. Aby mi bolo v norsku tepluuuuuuucko🙂
Wolfi uz prestan hovorit ze si smoliar, bude to tak fakt na veky ked si si to zakorenila v hlave...