Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
25. jan 2009

dakujem....

baby hladam cez profesiu a myslite ze ked je tam ze poslat spolocnosti zivotopis, ked cez to poslem pride im to?

martinex
25. jan 2009

jasne ze pride,ja som to tak posielala... a vzdy sa mi ozvali 🙂

inak pozrite si moj album,mam tam moje topanocky

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

cukruska1920
25. jan 2009

mati....krasne...ja som mala podobne

martinex
25. jan 2009

cukru ja som z nich nadsena 😀 taka som rada,ze sa mi podaril tento ulovok...

cukruska1920
25. jan 2009

ja som sa bala ze v nich cely den a celu noc nevydrzim tak som si kupila aj take balerinky ze na prezutie keby nahodou...ale nebolo treba... sa mi v tych topankach chodilo jak v papuckach...a kedy je ten den D?

martinex
25. jan 2009

14.2. 🙂

tak ja ich budem mat len na obrade a obede..vecer uz budeme zurovat u kamosa v bare v rifliach a teniskach 😀

cukruska1920
25. jan 2009

na valentina? magicky datum 😀 tak potom nebudete mat klasicku svadbu... budete mat taky uvoleny styl

martinex
25. jan 2009

ten datum vymyslel drahy a mne to pride take symbolicke 🙂

bude to taka mala svadba,s obedom pre najblizsiu rodinu,len 20 ludi..

a vecer zurka so vsetkymi priatelmi na diskoteke,bude oldies a spec. pre mna budu miesane drinky,takze mozem popijat fajne nealko drinky po cely vecer a noc 🙂 🙂 🙂

uz sa moooooc tesim 🙂

cukruska1920
25. jan 2009

mati..tak nech vam to dobre dopadne

idem spat lebo ma akosi boli hlava...tak dobru

martinex
25. jan 2009

dobruuu cukru 🙂

kikina666
26. jan 2009

dobre ranko,

no baby dnes to je na striedacku, zavaly tepla a bolest brucha ako pred kramami, dnes mam 31.den cyklu, dufam, ze to na mna nejde, lebo by ma porazilo

adenka
26. jan 2009

dobre ranko....

kiki drzim palce nech sa ziadna mrcha neobjavi... 🙂 🙂

kikina666
26. jan 2009

adenka dakujem, uz mi tolko ludi z konika aj nie z konika drzi palce, ze snad nepride

dnes mi je tak vselijako tak uvidime, zjedla som babovku a mam zaludok otoceny hore nohami ... a boli ma hlava tak som si dnes uvarila normalnu kavu

adenka
26. jan 2009

kiki to budu tie hormony...lahni si, skus si este zdriemnut...

adrianka127
26. jan 2009

Ahojte slniecka.
Aky ste mali vikendik?
kiki - drzim palceky... 🙂

adenka
26. jan 2009

ahoj adrianka, no my sme mali pohodovy vikend, viac-menej zasa doma, akurat vcera sme boli u svagrovcov oslavovat, ale nebolo mi moc dobre uz poobede, tak sme sli domkov...
a co vy ako ste vikendovali??

kikina666
26. jan 2009

adenka ja uz som davno v robote

no vikend celkom taka pohoda ... doma, na navsteve a tak sme sa motali

adrianka dakujem za drzanie palcov, ved uvidime ... ako to dopadne, musim verit ze dobre, dnes mam 31.den cyklu, tak snad uz nedostanem mrchu ale uz nejdem nic testovat

adrianka127
26. jan 2009

adi a ako to vidis s tym nasim stretkom?
ja som bola s drahym na plese. Bolo super... vyhrali sme v tombole... 🙂

adenka
26. jan 2009

kiki ty si v praci??? nejde sa hned po umelom na PN???? 😨

jankabo
26. jan 2009

Dobré ránko tehulky aj snažilky,
ja som na tom čudne, zatiaľ iba tak všelijako. Dnes som 32DC kramy síce neprislo nato ze ma tak bolelo brucho, ale dnes uz bolesti brucha nemam iba mam taký čudný svetlohnedý výtok. Neviem či to mám už počítať za nový cyklus, alebo čo to je.

kikina666
26. jan 2009

adenka ano, ja som pocas celeho umeleho chodila do roboty, iba na operaciu som bola doma a na druhy den som isla do roboty, ved to spis iba 5 minut, ja som v robote v teplucku za pc, v kancelarii, nic nerobiim, len cely den sedim na koniku, takze by som to robila aj doma a ci sedim v robote na zadku alebo doma na zadku je to jedno, ale po transfere dvojiciek som poctivo lezala 3 dni a az na 5 den po vlozeni som isla do roboty, od decembra som neprelozila v robote ani papier, sedim len na koniku .... takze mam pohodu , zatial 😵

adrianka127
26. jan 2009

ahoj jani, a ako vyzeraju teplotky?

adrianka127
26. jan 2009

kiki, tak to ti je dobre... 🙂

jankabo
26. jan 2009

Adrianka takto, http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7

Lenže kedže som začala špiniť tak teraz neviem fak čo si mám myslieť.

adenka
26. jan 2009

kiki ale aj tak je to podla mna zataz, hlavne tie hormony...no ale ked toho v praci nemas tak vela, tak je to fajn..
adrianka na plese? super...aj my sme chceli ist, ale nejako nevieme nic vhodne najst 🙂
stretko neviem kedy, ja sa prisposobim, nemam nic na plane...takze pre mna hoci aj dnes 🙂

adrianka127
26. jan 2009

jani, a kedy si si robila naposledy tehotensky test...?
adi, mne by to vyhovovalo zajtra najviac... 🙂

adenka
26. jan 2009

tak moze byt aj zajtra, neni probleem 😉 🙂

jankabo
26. jan 2009

no ked som bola 8DPO, dnes som 11DPO ale aj tak neviem či by ukázalo. Vôbec neviem čo mám robiť.

adrianka127
26. jan 2009

jani ak sa dnes nedostavi mrcha, tak zajtra rano testni, ok? 🙂

jankabo
26. jan 2009

a to špinenie mam považovať akože čo to je. Môzem to špinenie považovať za mrchu??? Podľa mna ani velmi nie, malo by byt riadne krvácanie však??
Uvidím teraz zatiaľ pa, lebo mam vela prace. Naobed vám napíšem ako som na tom. 😉