Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adenka
28. jan 2009

ahoj marti...som pocula ze su zapchy...aj kolega mi meskal do prace....

kikina666
28. jan 2009

marti ... precitaj si vyssie, zachvilu idem robit test ... a ...

martinex
28. jan 2009

kiki tak drzim palec 🙂

adenka ani nehovor..des a hruza

adenka
28. jan 2009

aka bola zivanka?? inak si mi take chute narobila ze musim aj ja spravit este tento tyzden 😀 😀

kikina666
28. jan 2009

marti ved uvidime po teste co sa bude diat ... ak bude neg tak sa to spusti lebo uz nebudem pod stresom , uz mame vybratu aj tu dovolenku na lyze ... v marci

martinex
28. jan 2009

adenka nespravila som ju,som dosla domov uplne ko, letela som samoztejme na wc z toho tvarohu...a mala som problem dopozerat panelak, uz o 9tej som bola v posteli... a drahy ze sa mu nechce cakat na to kym sa spravi,takze ju budem robit dnes..ale take sliny na nu mam uz teraz 🙂

kiki tak vidis... bud alebo... uz tomu nechaj volny priebeh

kikina666
28. jan 2009

martinex, radsej by som na tu dovolenku nesla ....

adenka
28. jan 2009

mati ja dnes kupim masko, napacujem ho a zajtra sup bude zivanka 😀 😀

kikina666
28. jan 2009

baby som nervoooooozna

adrianka127
28. jan 2009

marti - budes robit zivanku??? mnam mnam mnam... 🙂
kiki a o kolkej asi budes testovat?

kikina666
28. jan 2009

no uz kazdu chvilu ked mi muz donesie test ... ak este nesedi na hajzli tak by tu uz mal byt kazdu chvilu

jankabo
28. jan 2009

ahojte dievcata,
tak ako bolo na stredku??? Aby ste vedeli, tak ja som na vás včera myslela, ked ste mali to stretko.

Ja mám dnes skúšku tak mi držte palce, je to opravák tej čo som minule nespravila, s tou mladou drzou kozou.

Kiki veľmi ti držim palčeky, neboj, až mi je do plaču ked si pomyslím na teba ako ti asi teraz je. Ale ja verím, že to dobre dopadne, musíš si veriť. Kiki veľmi na teba myslím 😉 😉

adenka
28. jan 2009

ahoj janka, stretko bolo super, skoda ze sa nemozme stretnut vsetky....
drzim palce na skuske..neboj zmaknes to 😉 🙂

jankabo
28. jan 2009

Marti nerob nam tu chute s tou živanskou. Mnam.

adrianka127
28. jan 2009

jani - drzkaj sa, ale isto zvladnes- ty si sikulka... 🙂
Inak z tych reci som uplne vyhladla...uz som aj volala drahemu, ci dnes nejdeme spolu na obed... 😀

kikina666
28. jan 2009

negativne a uz sa spusta aj krv

adrianka127
28. jan 2009

kiki - to vazne???????????????????? ☹

adenka
28. jan 2009

kiki to to fakt????? nieeeeeeee ☹ ☹ ☹

adrianka127
28. jan 2009

kiki - neviem, co povedat...cokolvek je asi zbytocne, lebo nic to nezmeni... ale je mi to hrozne luto... ☹

martinex
28. jan 2009

kiki mrzi ma to ☹

cukruska1920
28. jan 2009

Ahojte....

kiki...co to citam? to vazne? 😠 tak to je sproste

kikina666
28. jan 2009

aj mne to mi verte ale zatial som v pohode, ja som to aj tak cakala, ak sa to spusti, lebo ja mam dost velke zlievaky take ze vlozka mi vydrzi 2 hodiny a ak to bude do piatku tak valit tak v sobotu pojdem lyzovat, a uz mame aj rezervovanu dovolenku ... s tym ze v pondelok to definitivne potvrdim

jankabo
28. jan 2009

moja, viem že moja slova ta neutešia, lebo je to veľmi ťažké. Veľmi ma to mrzí, neviem co povedať. Držím ti palce aby si to zvládla.
Drž sa moja, myslím na teba.

pralinka25
28. jan 2009

KIKI ☹ 😢
To nie je fer po tom co si prezila a po tom ako silno sme na teba mysleli vsetky.
Ale este iskricka nadeje do pondelka je

kikina666
28. jan 2009

baby,
som s tym zmierena ze to nevyslo, porevala som si na wc a som uz v pohode,
uz som zarezervovala dovolenku v taliansku lyzovacku, kde sme boli na svadobnej ceste na 28.3.-4.4. http://www.hitka.sk/lyzovanie/taliansko/val-di-...
s tym ze v pondelok to definitivne potvrdim ci ano alebo nie po utz a krvi. Ale velke nadeje tomu nedavam.
A kedze k tomu pobytu v ten termin dali zadarmo skipasy v hodnote 200 euro tak som sa musela rozhodnut rychlo. V pondelok sa uvidi ... ale moc velku sancu tomu nedavam

adrianka127
28. jan 2009

kiki - je to slaba utecha, ale aspom tam pridete na ine myslienky a mozno...ani nebudete vediet ako, a zadari sa prirodzene...

kikina666
28. jan 2009

adrianka uvidime snad to raz vyjde, uz som s tym akosi vnutorne vyrovnana ze to nevyslo, aj ked to zase uplne prestalo , ja fakt neviem co si mam o tom mysliet

jerryjanka
autor
28. jan 2009

ahojte
nechodim sem teraz ale sem tam kuknem ako sa mate
kika ešte nie je nič stratené

len som vam chcela povedať že aspon hormonalny profil mam ok.
tento rok ideme do heliosu ešte nevieme kedy ale tam sa uvidi čo dalej

držte sa 😵

kikina666
28. jan 2009

jerry drzim palce aby vam to v heliose dobre dopadlo

no jerry uvidime

pralinka25
28. jan 2009

ahoj Jerry a preco sa chystate do Heliosu?