Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adenka
10. feb 2009

lenusska ahooooj...no veru...leti to 😵 😵 😵

lenusska
10. feb 2009

adenka - super,ze je vsetko v poriadku a je krasna ta prva foto...bude po Tebe 😉

jankabo
10. feb 2009

Adenka dddddddaaaaaaaaaaaakkkkkkkkuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeemmmmmmeeeeee 😎 😎
Už by sa tie vírusy mohli na niektorú z nás nalepiť. Ako si stále nikto nič.
Alická vau, tak to by som brala, ale môj manžel ma super prácu, ktorá ho baví a aj celkom na východ super zarobí a to pracuje iba 2 km od domu.
Ja som sa rozhodla, že tento rok to vyriešim tak, že pojdem na matersku a basta. A bude vyriešené 😉 😉
To by bolo super mať v lete bruško, krásne - pod šatkami . Juj už aby to bolo.

adenka
10. feb 2009

lenusska no podla toho ako si tam vegetilo a ani sa nepohlo tak bude skor po tatovi 😝 😀 😀 😀

jankabo no veru, uz by sa mohli nalepit...poriadne ich papajte a neflakajte to 😀

alicao
10. feb 2009

marti, adi...lizem obrazovku....mnami, jami🙂 😀 uz som v tom🙂

jankabo
10. feb 2009

Alicka 😀 😀 😀
Viete čo, ja som našla Adriankyn graf a vyzerá super 😎 Potvorka preto nám ho nechce ukázať.

alicao
10. feb 2009

janka , co mejes ved ochutnaj, skusala si uz lizat obrazovku? aj adenka urcite tak otehotnela, akurat to ma trosku vedlajsie ucinky, je jej teraz zle...ale to sa spravi 😀 😀 ...ja budem mat ovulku asi tak ako adrianka, skoro, asi za 2 , 3 dni...nevadilo by 🙂..kde vidis jej graf?

pralinka25
10. feb 2009

aj ja chcem vidiet graf

adrianka127
10. feb 2009

Joj babulky... mam vela robotky, vy ste ale nedockave... 😀 tu je grafik http://www.fertilityfriend.com/home/23e1bf
Ale zajtra isto zas klesne... ved je ozaj ako na hojdacke... 🙂 Nechcem si robit nadeje - pockam ako sa to vyvinie do piatku... 🙂
Dakujeme za virusiky... Adi a Marti.

cukruska1920
10. feb 2009

Ahojte 🙂

pralinka25
10. feb 2009

ahoj cukrus.

Boli sme tu zvedave na tvoj graf.

Adi ten tvoj mi nejde otvorit

cukruska1920
10. feb 2009

prali..nebudte zvedave ...budete skoro stareeeeee 😀 😀 😀

jankabo
10. feb 2009

Cukurska prosím graf 😎 😎 😎 😎

Adrianka teším sa len tak ďalej.

pralinka25
10. feb 2009

aaaaaaaaale ty nam fakt nieco tajiiiiiiiiiiiiiiiis. Sme ta odhalili

kikina666
10. feb 2009

dobre ranko, hlasim sa z postele , som mala vcera taku horucku, tak dnes mam dovolenku a lezim, ale zajtra musim ist do roboty ☹

cukruska1920
10. feb 2009

baby netajim..len dnes grafu sibe.. uz som mala vyznacenu aj ovulku ale dala som dnesnu teplotu a vyznacenie zmizlo..to nechapem

kikina666
10. feb 2009

baby kto tu je nova tehula, co to tu citam, komu to zatial vychadza graf ?? drzim palce

alicao
10. feb 2009

ahoj kika...skoro sa uzdrav...mna to uz preslo nastastie

cukruska1920
10. feb 2009
adrianka127
10. feb 2009

Ahoj cukruska - graf vyzera perfektne... len tak dalej - nech sa teplotky drzia... 😉
kiki - to ma mrzi - skoro sa uzdrav. Spinkaj a oddychuj. Ja sa tiez necitim najlepsie, stale ma skrabe hrdlo, ale teplotu nemam... 😒 Do roboty zatial chodim...

jankabo
10. feb 2009

Baby tak rýchlo sa uzdravte, nech sa nakazíme všetky tehu a nie chrípkou.
Cukruska a Adrianka držím vám palce, už to tento mesiac musí výjsť 😎 😎

adrianka127
10. feb 2009

jani - vsetkym to musi vyst... ale priznavam, bola by som velmi rada, keby sme to s cukru zahajili a potom pekne jedna po druhej, do velkej noci vsetky tehu... 🙂

adenka
10. feb 2009

adrianka ja som tiez tyzden po ovulke ochorela, to je dobre znamenie 😉 🙂

pralinka25
10. feb 2009

no cukrus to vyzera dobre 😵

Adi a cukruska tak teda fakt by sa uz patrilo to odstartovat. Len aby som tu nezostala nakoniec sama, lebo hned po vas pojde janka a kiki. Tak ked nahodou, potom nezabudnite poslat bociana aj ku mne

cukruska1920
10. feb 2009

babule dakujem... ale ten graf ma len natahuje a pred mrchou bum dole 😠

vy ste tiez chore? ja od ovulky kaslem ako stary hrniec... koneeeec 😀

adrianka127
10. feb 2009

adi... neviem, ci moja chripka ma nieco spolocne s bocianom... 😀

adrianka127
10. feb 2009

ale bolo by to fajn...inak ked ste sa vcera rozpravali o tych dietach... ked som dosla z roboty, zozrala som rezen so zemiakmi a kedze som sa necitila nasytena, tak som si urobila este zemlu so salamou... 😀 Tomu sa hovori bodova dieta - co vidim-zbodnem... 😀 🙂

adenka
10. feb 2009

no ja som sa tiez vtedy smiala ked mi baby hovorili ze ak ochories tak skor otehotnies, lebo telo sa tak na to nesustredi...a pozri...tu to je... 😵 😵

adrianka127
10. feb 2009

adi, keby si tak mala pravdu... 🙂 Myslim, ze nasledujuce 2 dni su rozhodujuce... Ak teplota nebude klesat... je nadej. Boze, ja sa tak velmi uz nechcem sklamat...

cukruska1920
10. feb 2009

adi to fakt? tak ja som potom tiez tehotnaaaa....len o tom este neviem 😀