Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
24. feb 2009

aden... ja mavam ovu az tak 18DC tak este mam cas...ale moj drahy povedal ze bude tento mesiac veeelmi aktivny...tak som zvedava..zatial sa toho drzi 😀

jankabo
24. feb 2009

Cukruska a Adrianka - dúfam, že platí čo sme sa dohodli, že žiadne meranie ani snažilkovanie na silu, že teraz musíte,
Adenka jééééééééééééééééééééééééj aké máš krásne bruško, aj ja by som už stttttttttrrrrrraaaašššnnneee chcela.
Baby kedy my budeme mať také brušká??????????????
Alicka dakujem aj ja by som bola šťastná keby som bola tehu, no všetko je vo hviezdach 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

cukruska1920
24. feb 2009

jani...sak ti hovorim ze ani neviem ktory som DC..len ked si poviem kedy som dostala mrchu len podla toho to viem...ale merat nemeram...teplomer spi v sufliku 😀

adenka
24. feb 2009

dakujem babulky...ono je hlavne vecer take nepuchnute, rano trosku splasne 😀 😀

alicao
24. feb 2009

adenka ...aj ja mam take, ked si dam kapustovu polievku 😀 !

jankabo
24. feb 2009

Adenka len nech bruško krásne rastie 😎 😎 😎 😎
Som rada, že už môžeš kľudne všetko papať a už nám nevrackaš, alebo áno????

Cukruska správny prístup budem ťa nasledovať a brať si z teba príklad oky 😵 😵 😵 😵

Alicka ty nám dnes perliš ....... 😀 😀 😀 😀

kikina666
24. feb 2009

adenka dik za virusiky 😀

alicao
24. feb 2009

janka, no fakt take mam, mala si ma vidiet v nedelu, dali sme si po lyzovacke kapusticu a vyzerala som ako v stvrtom mesiaci 😀 😝

kikina666
24. feb 2009

alicao ... xixi

jankabo
24. feb 2009

Kiki aj tvoj manžel bol na spg.???? Napíš ako to prebiehalo a či všetko bolo oky a hlavne čo na to povedal manžel a či sa tam s ním dnu bola tiež

kikina666
24. feb 2009

no prisiel dali ho do miestnosti a ked to mal plne tak zazvonil na sestricku a ta to odniesla

alicao
24. feb 2009

kika...rychlovka 😀

kikina666
24. feb 2009

to hej ... baby tie lieky co som predala do ciech tak mi akurat pisala ta kocka, ze ich nestihla ani pouzit a je tehotna 😀 😀 😀

alicao
24. feb 2009

Kika.....jeeeeeeeeeeeeej..super🙂)))...prirodzene?

susann83
24. feb 2009

dobre ranko baby, alebo pomaly dobru chut k obedu 😀
alicka, tak to neviem ako sa ti mohlo so mnou snivat, ale pekny sen.

babenky, ja som mala taky krasny sen, ked uz sme pri snoch. snivalo sa mi, ze som tehotna, porodila som krasneho chlapceka, aj som ho kojila, potom pekne spinkal, zobidil sa, zas som ho kojila... normalne som sa nechcela zobudit.

ale tu ovulku aj tak nechapem, lebo dnes mi len troch stupla teplota. tak to necham na prirodu, ako sa rozhodne.

adenka, mas zlatunke brusku 🙂 🙂 🙂

kika a ako dlho ste cakali na vysledok zo spg.?

kikina666
24. feb 2009

alicao super .... no este keby aj na mna to stastia sadlo a nemusela som ist na dalsie umele

jankabo
24. feb 2009

Susan dobre ránko????? 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Vykašli sa na meranie, uvoľni sa a snažilkuj o sto šesť. 😵 😵 😵 😵

kikina666
24. feb 2009

susan asi 2 - 3 tyzdne

susann83
24. feb 2009

2-3 tyzdne? to je dost dlho... 😖

jani, ja som vstavala o 9-tej, tak ja som mala posunute rano 😀 😀 😀
pomaly snazilkujeme, hadam sa raz zadari.
a hlavne nam vsetkym, co sa tak snazime a tuzime po malinkom babatku 😵 😵 😵

susann83
24. feb 2009

kika, dobru chut k obedu 😉 😉

alicao
24. feb 2009

susann, co ty vies? vidis aj tebe sa snivalo, ze si bola tehotna, aj mne, tazke tes sa na marec🙂

adrianka127
24. feb 2009

Babulky, dnes bol fakt hnusny obed - mam pocit, ze v tej jedalni nas chcu otravit... 😝 😀 Musela som si popravit chut sladkou tycinkou... 😉 A co dobre ste mali vy?

susann83
24. feb 2009

adrianka, chuda. aspon ta tycinka ta zachranila.
ja som este neobedovala, ale mam mäsko v chladnicke, co musim upiect.
zajtra ku nam dojdu stary rodicia, babka uz vypeka, tak vam potom poslem nieco 😉 😉 😉

alic, a vy ste ako na tom? kedze sme boli spolu v tej ambulancii, aj ty si uz bola tehulka...

alicao
24. feb 2009

adrianka, mala som pecene kuriatko, len zo zeleninov..takze som bola chvilku poslusna...ale uz ma chyta chut na nieco mnami jami🙂
Susann, ja som nebola vo sne tehotna, len ty, a bolo ti zle, a hladkala si si este malinke brusko🙂
Ja som dnes 21DC, ale ovulku sme zmeskali, lebo sme sa z drahym trosku pochitili...ibaze by nejaka potvorka prezila vo mne 4dni..co je velmi malo pravdepodobne....takze tento mesiac nic..a buduci asi zase nic, kedze v tych spravnych dnoch nemozeme sexovat, kedze manzel ide na spermigram a musime si dat 3 dni pauzu..no a ako naschval to vychadza prave na tie dni..takze som dieta stasteny 😀 😀 😀
Ale mysli, ze niektora z Vas to zaciatkom marca rozbehne🙂!

susann83
24. feb 2009

alic, staci tri dni pauza. ja som citala na stranke nejakeho lekara, ze 5 dni pauza.
uz aj ja idem draheho objednat k dr. aby sme aspon nieco mali...
drzim palceky, aby ste mali odvaznych a rychlych bojovnikov 😉

alicao
24. feb 2009

susan, dik🙂, mne povedla tetuska v heliose, ze staci 3 dni pauza, ale nie viac nez 5 dni...
Kolko ludi, tolko nazorov..ale 5 dni urcite nevydrzime 😝

kikina666
24. feb 2009

susan dakujem, uz som objedena

adrianka127
24. feb 2009

juj take kuriatko - to by bolo... 🙂 alicka - tak to ti vychadza ozaj na prt.... 🙂 No co, musia vam tie mrsky vydrzat, nic ine neostava... 🙂

alicao
24. feb 2009

adrianka, no ked sa dari, tak sa dari 😀 , este ze ...este ze...hmmm...co este ze..uz to maaaaaaam....este ze mame cokolaaaaaaadu 😀 😀 😀

alicao
24. feb 2009

este je tu jedna moznost, ze som svata a otehotniem z pusiniek🙂 😀 😝 ..ci nie?