Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

susann83
27. feb 2009

jerry, mazel ma v pondelok volno, tak v pondelok.
len teraz som rozmyslala, ze sestricka mi u toho dr, vravela, ze dostaneme nejake doporucenie do labaku a az tam odovzdame spermijky. dufam, ze tam nebudeme musiet robit termin, lebo ma porazi...
vy kedy idete? a ake lieky vlastne beries, ze teraz nesnazilkujete az tak velmi?

jerryjanka
autor
27. feb 2009

my nesnažilkujeme vôbec beriem antidepresiva
ideme v utorok 😝 tak dnes ešte isto vyprazdnime zasobnik :D

susann83
27. feb 2009

jaaaj, tak to je ine, tak sa drz 🙂
to by bolo aj pre nas akurad v utorok, ale kaslem na to 😀

pralinka25
27. feb 2009

babenky. Ja idem domov. Majte sa krasne a uzite si vikendiiiiiiiik 🙂

susann83
27. feb 2009

prali, takto skoro???
pekny vikend 🙂 🙂

jerryjanka
autor
27. feb 2009

no ale drahy je chory tak bude to asi skreslene :(

susann83
27. feb 2009

je velmi chori, ci len nachladnuty?
a ked to nebude mat ok, mozte ist este raz?
ja ani neviem ako to je, ja len dufam ze sa moze ist viackrat...

jerryjanka
autor
27. feb 2009

zatial asi len nachladnutý uvidim - budem ho kurirovať cez vikend a nadopujem vitaminom C
no ono ked je velmi zly spg tak sa ide na kontrolny o tri mesiace myslim - ale inak asi to je jedno ved to platiš sama takže im je jedno aj keby každy mesiac išiel

susann83
27. feb 2009

jerry, ja som v at, tu som nasla lekara a tam to vraj poistovna preplaca. zatial tp je obycajny urolog-androlog. hadam tam nie je rozdiel, ci hej?

jerryjanka
autor
27. feb 2009

aha - to som si nevšimla že nie si na SVK
tak tam ani neviem kolkokrat môžeš isť určite ak to preplaca poisťovna tak to bude časovo alebo množstevne obmedzené

susann83
27. feb 2009

to ani sama neviem, lebo co som pisala v kategorii regiony, tam je aj rakusko, ale tam mi nevedeli povedat.
tak sa nechame prekvapit.
ozaj, co stoji spg. na sk, ked uz sme pri tom...

jerryjanka
autor
27. feb 2009

asi ako kde a aký chcete
v heliku ten podrobny 16,60

jankabo
27. feb 2009

baby prajem vám pekný výkend, Susan tebe držím palce a potom nám tu nezabudni napísať čo bolo a ako ste dopadli, no a v utorok ty Jerry nám napíšeš že čo a ako.

susann83
27. feb 2009

jani, jasne, napisem.
prajem krasny vikend a pekne oddychovanie 😀

susann83
27. feb 2009

jerry, tak to nie je vela. tu som volala do jednej nemocnice, sukromna a sestrika vypotila cenu, ze 100 ! ! ! 😲
to radsej by som isla do ziliny 🙂

jerryjanka
autor
27. feb 2009

tak to je teda brutal suma

jankabo ahojky
v utorok ešte nebudem nič vedieť len to ako to prebiehalo

susann83
28. feb 2009

ahojte baby, je tu dnes niekto?
alebo som tu len ja?

prajem vam krasny vikend plny snazilkovania 😀 😀 😀

jankabo
28. feb 2009

ahoj Susy ja som tu, čo porábaš??? 😉

susann83
28. feb 2009

ahoj jani.
ja tu len beham z temy do temy a pozeram, co kto pise.
ty ako vikendujes?

jankabo
28. feb 2009

a čo si zistila???
ja som pred chvíľkou doupratovala a teraz oddychujem, manžel išiel pomôcť známym lebo prerábajú byt tak som domka sama. Mám príšerné bolesti brucha, tá mrcha je hrozná. A ty ako snažilkuješ????

susann83
28. feb 2009

jedna baba pisala o nejakom dokumente na spektre, tak to teraz hladam, ci sa to neda pozriet na nete, ale zatial som to nenasla. volalo sa to ze Valka spermii.

ja som dosnazilkovala, teraz mame oddych do pondelka, kvoli spg. a presne mam ovulku.
hadam ale nejaky bojovnici prezili... uvidime. uz som zvedava, co zistia na spg.

chuda, tak mas kvoli mrche pokazeny vikend, ale aspon nemusis byt v praci, mozes si lahnut a trosku relaxovat

jankabo
28. feb 2009

to hej som rada, ale dnes je to už síce lepšie ale včera som myslela že ma roztrhne, už dávno som nemala také bolesti. Susi neviem ale akosi mi to vypadlo a nechce sa mi to tu hľadať, ale vy sa koľko snažíte a koľko máš rokov???
Som zvedavá čo bude na spg. ty si už bola tiež na nejaké vyšetrenie???

susann83
28. feb 2009

ja som mala teraz v januari 26 a manzel 28, snazime sa od sept. ale HAK som vysadila v auguste, tak mozno aj dobre ze sa nam nepodarilo skor.
naposledy som bola na normalnej prehliadke, ale to som este brala tbl. to sa asi nerata. teraz doma lezim-sedim so sadrou, tak mozem ist az koncom marca...
a vy ste ako na tom, sorry, ze pytam, je nas tu tak vela 🙂

susann83
28. feb 2009

ozaj, ked mas take bolesti, nezvyknes si urobit alchemilkovy caj? vraj to pomaha, ja to teraz tiez popijam

jankabo
28. feb 2009

Susi ja mám 25 aj manžel, tohoto roku budeme mať obidvaja 26.
Ja som brala HAK niekoľko rokov, vysadila som ju v oktobri 2007, potom mi asi 2x prisla mrcha do marca 2008, takže riadny brutal to bol na môj organizmus, od marca 2008 sme začali pracovať na bábätku no a výsledok zaťiaľ žiadny. Od marca som brala aj Duphaston, aby mi chodila mrcha, ale kedže som si od júla potom začala zapisovať do grafu teplotu zistila som ze mrcha síce chodí presne ako hodinky ale bez ovu. Potom prišla aj ovu, ale dosť som pribrala od tých tabletiek tak som ich sama od seba v decembri vysadila. Od decembra ich neužívam, iba beriem tie prírodné kvapky GYNEX a vyzerá to tak že chodí aj ovulka a presne 12-15 dni od ovulky mi príde vždy aj mrcha.
Myslím že moje telo sa dáva do kopy a troška mu to trvá.
Takže aj my sa chystáme k dokimu v apríli.

susann83
28. feb 2009

ja som tiez zacala merat teplotu, aby som zistila, co sa vlastne dej, ale meriam lem druhy mesiac.
lenze mne sa veeeeelmi nechce rano vstavat, a meriam vtedy ked sa zobudim. teraz je to sice vacsinou okolo
8:15 az 9:00 ale aj tak by to mal byt rovnaky cas...
dala som si teraz teplotku aj do fertility, ze co mi tam vyznaci, a priblizne ako wunschkindr.
hadam to bude dobre.
ty si merias stale presne v ten isty cas?
ale ked sa to tak vezme, sme este mlade 🙂 a mame cas... kym nemame 50, je dobre 😀
drzim palce, aby ste mali vsetko ok

jankabo
28. feb 2009

vies ono nemáme až tak veľa rokov, ale ked vidím že všetky moje kamošky naokolo už majú deti a niekoré sú mladšie odo mna - tak ma to veľmi štve. A ja by som tak veľmi chcela a nič. Neviem prečo dúfam, že sa nám to podarí a že všetko bude oky. Ja si teplotu merám stále v rovnakú hodinu lebo vstvam do práce, takže každé ráno o 6,00 hod si merám a aj cez výkend už mám tak nastavený budík takže myslím že to chce zvyk,

susann83
28. feb 2009

hej, aj ja som na tom tak, vsade okolo su deti a to je potom nakazlive.
na zaciatku som si myslela, ze to budem brat v pohode, kludne, ale vzdy ked sa blizi koniec cyklu, som ako na ihlach a neviem na ine mysliet.

a ma sa teplota merat aj po takom istom dlhom spanku?
ked som to teraz hodila do FF, tam je zelenym ovulacia a plodne dni?

ja verim, ze to bude ok, a vzdy sa nejake riesenie da najst... dufam

jankabo
28. feb 2009

ano zeleným vo ff je ovu,
moze sa merať ale to musís merat celý cyklus v rovnakú hodinu, nemala by si tak ze raz o tolkej a potom o tolkej.
Aj ja verím že to bude ok, ale neviem kedy.
Tak zatiaľ sa maj idem so segrou na nákup - pa

jankabo
28. feb 2009

a v pondelok držím palce - potom mi tu všetko podrobne napíš čo čobo 😵 😵 😵