Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
2. mar 2009

pralinka ... nejde zatial testovat ... bud je a budem stastna a ked neni tak aj tak budem stastna lebo to nebudem mat na dovolenke 😀 😵 😵 😵 😵 takze to momentalne neriesim a neverim tomu ze by som mohla byt ....to by sa stastie muselo zblaznit 😀 😀 😀 😀

alicao
2. mar 2009

kika 😀 😀 😀 a nespadol na teba hajzel??? 😀 😀 😀

jankabo
2. mar 2009

Kiki no nikdy nevieš, ja sa už odteraz psychicky pripravujem k dokimu hoci idem až o mesiac

kikina666
2. mar 2009

alicao .. no neviem ... zatial nesmrdim, bocian mi na hlavu nespadol .... tekze si moc velek nadeje nerobim a tesim sa na lyzkovacku

jankabo ... len sa priprav pekne a cim skor sup sup nech to mas za sebou

pralinka25
2. mar 2009

baby ja sa nejak dostavam do fazy kedy uz prestavam verit ze sa mi to podari a hlavne ze by sa mi to podarilo bez pomoci 🙄
Som trosku z toho smutna

kikina666
2. mar 2009

pralinka neboj aj na teba sa raz stastie usmeje

pralinka25
2. mar 2009

mam taky dojem ze ja toho stastia tiez moc nemam rovnako ako ty.

kikina666
2. mar 2009

prali raz na teba sadne a mozno aj na mna 😀 snad sa niekedy unavi

pralinka25
2. mar 2009

no neviem.
Ja budem musiet prestat chciet to mimi. Lebo mne nikdy nevyjde to co chcem. Vzdy sa mi podari maximalne nieco na com mi nezalizi. Takze bude mi musiet prestat zálezat na tom tehotenstve.

V poslednej dobe mam trosku stavy beznadeje.

alicao
2. mar 2009

prali, hlavu hore prosim ta! Ved kukni sa sem nie si sama, kazda stojime v rade🙂! Smutit len chvilku jasne?

jankabo
2. mar 2009

Prali nie si sama, ja som predstavte si ked došla v piatok mrcha tak až tak neplakla a nebolo mi ťažko lebo som sa pripravila že tehotná nie som, ale včera som stretla mojej krstnej dcéru a ona má takého 9-mesačného chlapčeka no a samozrejme hned padla otázka: " tak čo vy ešte nečakáte bábätko ? Ved sa snažte" Baby viete ako mi bolo, prišla som domov a od včera na to myslím, v noci sa mi dokonca snívalo, že som porodila bábätko a že pôrod bol veľmi ľahký. 😒 😒
Prali takže ja sa pomaličky tiež dostávam do stavu, že si myslím že to ľahko a prirodzene asi nepojde a je mi z toho do plaču. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kikina666
2. mar 2009

jankabo tazko sa to hovori ... ale ja to tiez nezvladam a to mam okolo seba same babetka ... ale co mam robit, musim to nejako rozchodit, viem presne o com hovoris ... ludia su sprosti ti co k tomu ani nevedia ako pridu ti vedia ublizit najviac ...

alicao
2. mar 2009

alica ach jaj baby....asi budem muset opustit tuto temu...zacinam mat z nej depky...

pralinka25
2. mar 2009

no ved to ze kolko je nas tu v rade.
Robim na socialnom a sem chodia romske spoluobcianky ktore rodia kazdy rok zdrave deti a bez problemov. Nemaju problemy s plodnostou ani oni ani ich muzi. Neskutocne ma to sere. Nemaju nic, nemaju ich ako zabezpecit, nemaju im dat ake hodnoty, vzdelanie, nemaju ani strechu nad hlavou. Vobec nepremyslaju nad zdravou vyzivou, ani nad hygienou.

Niekedy mam pocit, ze IQ je priamo umerne plodnosti. Cim nizsie IQ tym vyssia plodnost a naopak.
Tusim sa stanem povalacom, vratim vysokoskolsky diplom, prestanem chodit doprace a predam si byt a potom budem mat deti aj 30.

kikina666
2. mar 2009

alica opovaz sa mam ti hodit kamen do okna ???

alicao
2. mar 2009

kika, aspon ze ty si zostala blazniva 😀 😀 a to mas z bab najvacsie pravo byt smutna, takze BABY berte si s kiki priklad a zite kazdy den naplno, co bude bude!!!! JASNE!!!

cukruska1920
2. mar 2009

halo halo...prisla som sa pochvalit...bola som u doktorky....vsetko v poriadku..mozem otehotniet...tak som rada... 😀 keby ta vedela ze uz dva mesiace snazime tak by ma asi zabila 😅 a zevraj teraz to pojde lahsie tak som zvedava

pralinka25
2. mar 2009

alic nemaj depky. Musis nas tu trosku rozveselit.

Ja nie som smutna takto v beznom zivote. Ani nejak neplacem ani nic. Len mam co sa tyka tehotenstva taku beznadej. Ale co sa inych veci tyka tak som optimista

pralinka25
2. mar 2009

cukrus to je supeeeeeer 🙂 Aspon nejaka dobra sprava 😉

cukruska1920
2. mar 2009

prali...no....ked mi to povedala tak som sa tesila ako keby mi povedala ze som tehotna 😀

kikina666
2. mar 2009

alicao dik ... mali by sme tu kavu zoorganizovat niekedy

cukru no uzasna sprava ... si ma fakt potesila

cukruska1920
2. mar 2009

kiki...to si myslela ironicky??

kikina666
2. mar 2009

preco ironicky ked nie si tehu ☹ ☹ ☹ tak je to velka skoda, ale na druhej strane aspon vies ze si v poriadku 😵 😵 😵 a ze mozes otehu tak som to myslela

alicao
2. mar 2009

Cukrus super!!!!🙂
Prali, ja mam depky z vasich depiek,inak ee 😀

kikina666
2. mar 2009

alicao ty nedepkuj lebo fakt tam poleti nejaka tehla tebe rovno do kancla

alicao
2. mar 2009

kika ja sa len babam vyhrazam, nech prestanu z depkami, lebo ma porazi 😀 😀 😀 ja mam dnes horucku ci co.sa potim ja kon...

kikina666
2. mar 2009

no a ja zase zimnicu a som hladna ako vlk od rana

pralinka25
2. mar 2009

no tak uz som ticho. 🤐

jankabo
2. mar 2009

Cukrus aspon nejaká pozitívna správa 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵
Alicka no dobre, takže ja už tu nebudem písať žiadne pesimistické názory iba samé optimistické veci, ale vieš rok sa snažíme o bábo a nič, tak čo si mám o tom myslieť???

alicao
2. mar 2009

janka, jasne ze nato mozes mysliet aj pralinka, ved aj ja nato myslim ale nakonci chcem vidiet smilika 🙂
napr. "Do riti, zas som dostala kramy 🙂 " Viete kolke baby by dali zivot keby im prisli? 😀