Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
11. mar 2009

Alicka ako tak vidím, tak ty si sa fakt super vyspinkala 😎 😎 😎 😎
Ja už idem domkov, večer ešte prídem na net, ale tu asi nikto nebude iba asi Jerry ako vždy.
Tak sa majte. 😉

alicao
11. mar 2009

ahoj moja🙂

susann83
11. mar 2009

to mas alic pravdu, ja mam nastastie manzela slovaka, este na skole sme sa zoznamili, pred koncom, ked som si uz povedala, ze nikoho nechcem, kedze idem do rakuska....este k tomu v nemocnici-ja sestricka, on pacient, ako telenovela 🙂 🙂 🙂 ....a predsa
zatial neuvazujeme o navrate, ale clovej nikdy nevie, este tu nie som tak dlho...ale sa nam tu paci
v anglicku by som ani ja nevydrzala, odtialto sme za 1,5 hod. doma, to je nic

alicao
11. mar 2009

susan...jeeeeeej..pekny pribeh, napis aj detaily 😀 ..len ked chces samopochopitelne🙂
mas pravdu, aspon to nie je tak daleko, ale pozor na zlych ujov ok?🙂

jerryjanka
autor
11. mar 2009

jankabo ked budeš doma tak sa prihlas pokecáme

kikina666
11. mar 2009

ahojte som tu, bola som na tom sedeni ohladom adopciu ... uff to bolo informacii, zajtra alebo v piatok mi ta znama donesie ziadost o adopciu a potom pojdeme dalej ... je to nadlho pisania .. tak len tak skratka , postrupne budem pridavat info ako sme pokrocili dalej

jankabo
11. mar 2009

Jerry si tu???

jerryjanka
autor
11. mar 2009

ahoj jasnačka

jankabo
11. mar 2009

tak ako??? Mne v tom splne uz poobede nikto nedvíhal, tak to skúsim zajtra.

jerryjanka
autor
11. mar 2009

janka ale skus tam zavolať niekedy do obeda z prace
slubiš mi to?

ja celkom ok. len neviem aka budem nervozna buduci piatok 😅

alicao
12. mar 2009

Dobre ranko pracujuci lud, kde ste?🙂
SUSANN, som zvedava na grafik alebo testik...cakam!!!!!! Ani spat koli tomu neviem, tak rychlo!!! 🙂

jankabo
12. mar 2009

DOBRE RANKO 🙂
JA NEVERIM VLASTNYM OCIAM 😀 😀 😀 ALICKA TY SI MA DNES RIADNE OBEHLA A SI TU PRVA, DOVOL MI ZABLAHOZELAT TI 🙂 🙂
SUSI A ADRIANKA BY NAM SEM MOHLI UKAZAT GRAF, LEBO UZ SU OBIDVE PO OVULKE. 😉 😉

alicao
12. mar 2009

Ahoj janka, vcera som isla velmi skoro spat uz 5.20 som bola hore, a tak cakam na vysledky, nejak tusim, ze spracovava sok z pozitivneho testu🙂
ty ako?
ja mam dnes rovnaku teplotu ako vcera, takze pohodicka 10DC

jankabo
12. mar 2009

na aké výsledky čakaš???? aký pozitívny test??? Neviem o čom hovoriš.
Ja celkom oky, teším sa lebo zajtra šéf nebude v práci,
a predstav si, že od pondelka máme ísť na tých 60% na 3 týždne a on mi ešte nepovedal ani slovo, takže asi budem musieť prísť 😠 😠

alicao
12. mar 2009

janka, ved susan by sa mala dnes testovat nie? ide k dokymu na vysetrenie a pred tym sme jej kazali testovat, preto tu asi nie je, je u doktora...
vcera mala super teploty a MS jej neprisla, takze je velmi, velmi nadejna🙂
Ved sa opytaj sefa narovinu nie?

adenka
12. mar 2009

ahojte babulky, ako sa tu mate?

jankabo
12. mar 2009

Ahoj mamulienka 🙂 🙂 ako sa nám s drobcom mávate?????
Alicka vidíš na tom som úplne zabudla, no uvídime čo nám napíše ako dopadla, a čo sa týka práce, tak sme tu dve - tak vravím kolegyni aby sme sa ho spýtali na rovinu a ona mi vravela, že ona sa nič pýtať nebude (má 33 slobodná) takže jej v práci vyhovuje, ona nikdy ani neberie dovolenku ani nechodí k lekárovi. 😠

adrianka127
12. mar 2009

Ahojte kocky... 🙂 Takze susan sa este neohlasila?
Ahoj adi... ako sa mate? 🙂

alicao
12. mar 2009

ahoj adenka, my sa mame tak...hmm....cakajuco???🙂
ty uz mas vybavicku?🙂
janka tak sa opytaj ty...asertivity trosku..dam ti skolenie?

adenka
12. mar 2009

janka vidim ze v praci stale bojujes...ach jaj ten vas sef... 😠

adi mame sa dobre, davame sa ranajocky a kolega ma dnes doniest krtkovu tortu tak sa tesime 😉 😝

ali vybavicku este nemam, zatial sme len boli objednat kocik 🙂

adrianka127
12. mar 2009

adi, juj, tak ti zavidim... aj ja by som si dala taku torticku... 🙂 mnam mnam. Ja som si do roboty zobrala dnes balicek coko-piskot tak tiez trosku mlsam... 🙂 Adi chcem sa ta opytat, ty si ked si zistila, ze si tehulka mala nejake priznaky ci ani nie? a kedy ti zacali prve priznaky a co to bolo?

jankabo
12. mar 2009

Adenka to máš pravdu a poviem ti je to tu horšie a horšie.
Alicka dnes som v práci do 15.00 hod, tak určite pred tým ako budem ísť preč sa ho spýtam, že ako to bude s nami, či budeme chodiť do práce alebo ako vlastne to je.
Adrianka naša ahoj - tak už nám ukáž ten tvoj graf lebo ja viem že vyzerá pekne a si po ovulke tak už môžeš ukázať čo ste tento mesiac narobili 😎 😎 😎 😎

Boze Adenka tak trocha v srdiečku ti závidim, ale nie tak naozaj iba vieš ako..., aj ja by som už strašne chcela myslieť na kočík a výbavičku. 😖 😖 Ale z celého srdiečka ti želám, aby si to úspešne dotiahla do konca ani sa nenazdáš a budeš rodiť. 🙂

susann83
12. mar 2009

dobre ranko babulky.
vy ste zlate, ako na mna myslite, ale asi vas sklamem...test som robila este vcera rano 😅 😅
ale bol negat, po hodine som tam videla akokeby presvitat tu kontrolnu ciarku, ale vazne len presvitat.
a dnes mi teplota zas klesla

http://www.fertilityfriend.com/home/25f5e6

prajem zatial krasny den, my ideme do baumaxu, manzel si MUSIIIIIII kupit vrtacku 😀 😀 😀

adka, dufam, ze ty si stihla ovulku a bue mimi 😉 😉

adenka, drz sa. aky kocik ste objednali? lebo ten co mas v albume je pekny 🙂 🙂

susann83
12. mar 2009

jaaaaj. ale dnes som merala o hodinu skor.
moze aj to byt pricina toho poklesu???

adrianka127
12. mar 2009

jani vobec nevyzera slubne... teplota si furt skace ako chce... Ale ukazem vam ho:
http://www.fertilityfriend.com/home/23e1bf
susan ho mala fakt nadejny, takze som zvedava, co nam dnes povie. Baby musime sa drzat, nech uz konecne tu smolnu etapu prevalime... 🙂

susann83
12. mar 2009

adkaaaaaaa! u teba to vyzera supeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adrianka127
12. mar 2009

susan, hovori sa, ze cim skor merias, tym je teplota nizsia. Este nie je nic stratene. Pokial teplota dlhodobo neklesne, tak je stale nadej. Uvidis. No ja by som (ak ti zajtra nedojde mrcha) testla... 🙂

adenka
12. mar 2009

adi ja som priznaky nemala ziadne, teda len to ze som mala stale dost husty vytok co som inokedy nemavala..ale vobec som to nepovazovala za priznak skor za nachladnutie...tvoj grafik vyzera zatial super..kedy planujes testovat?

susann ano ten z albumu ten ciernobiely, ale chceme ho najprv vidiet tak nam ho objednala a potom sa mozme rozhodnut ci chceme ten, alebo inu farbu...

adrianka127
12. mar 2009

susan, adi, dakujem Ale nechcem si robit nadeje a ani plane ocakavania. Aj tak sa isto zas sklamem... Ale uvidime. Ak nedorazi mrcha, tak v pondelok rano chcem testnut... 🙂
inak susan, hovori sa, ze idealne je testovat az 13-14 den po ovulaciii. Zatial si testovala pokial si pamatam 9 a 11 a to je stale dost skoro...

adenka
12. mar 2009

adi veeeeelmi drzim palce....a mas aj nejake priznaky ci zatial nic?