Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
12. mar 2009

jankabo v tomto ti zial neporadim ...

baby zacina sa mi to asi spustat .. zase boli 2 - 3 kvapky drzte palce ak sa mi to spusti dnes a silno tak to este do dovolenky tu stimulaciu stihneme a hned na dovolenku budem mat nastimulovane foliky a mozno to vyjde .... strasne drzte palce prosiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm nech sa to spusti

susann83
12. mar 2009

ahojte babenky.

DAKUJEM VAM KRASNE ZA PODPORU 🙂 🙂 🙂 🙂

uz sme konecne doma, manzel ma vrtacku, ja kvetinky 😉

alicka, citala som tvoju odbornu diagnozu, mas pravdu
u lekara som este nebola, az na 17-tu idem. on tam ale neodobera krv, tak neviem ako to vyriesi.

kiki, velmi ti prajem, aby vam ta adopcia vysla, potom uz budte kludnejsi a budete mat aj vlastne, uvidis. a kedze sa ti uz spusta mrcha, mozno aj skor ako si myslis, dovolenka vam urcite pomoze 🙂

adka, nech je tu uz pondelok, lebo som zvedava na tvoj vysledok 😵 😵

kikina666
12. mar 2009

susann zatial len naznak ale ked sa spusti tak na dovolenku presne by som mala mat nastimulovanych viac vajicok ... tak snad a chcem do dovolenky podat aj tu ziadost nech sa ot cele rozbehne ... babenky drzte mi teraz silno palce aby sa ta mrcha jedna spustila poriadne a aby som mohla zacat stimulovany cykllus

adrianka127
12. mar 2009

kiki - jasne ze drzime vsetky palceky a myslime na teba... 🙂
susan - aj ja uz si zelam pondelok... 🙂 ale hlavne pondelok si zelam // 🙂 Ale to vsetky, ja viem...Kazdopadne aj tak dakujem , ze mi drzite palceky..

susann83
12. mar 2009

kiki, uz sme ti ja aj janka poslali mrchu, tak urcite musi prist, a bude to lejak 😒

pralinka25
12. mar 2009

tak co uz ste napapane?????

Kiki ja by som ti tiez mrchu poslala ale u mna je este dalekoooooooo.
😉

Adi mas velku zodpovednost odstartovat to tu

jankabo
12. mar 2009

KIKA ja som ti písala že dnes alebo zajtra príde, ked ti dojde tak mi daj vedieť, aby som sa vedela zariadiť, lebo v tom prípade budem tehotná. 😎 😎 😎

adrianka127
12. mar 2009

prali s potesenim... ale nie je to na mne 🙂 Aky ste mali obedik?

kikina666
12. mar 2009

jankabo budes to vediet ako prva .... prajem ti tie // zo srdiecka

jerryjanka
autor
12. mar 2009

ahojteeeeeee
jankabo no čo objednaná?

pralinka25
12. mar 2009

jerry a vyako pokracujete?

adrianka127
12. mar 2009

ahojcek jerry, no ako vysetrenia? Ako postupujete?

kikina666
12. mar 2009

no uz som tu z obeda ...

jankabo
12. mar 2009

ahoj Jerry nie, ešte som sa neobjednala, úplne som na to zabudla - akosi mám toho dnes veľa na hlave a je tu dosť rušno, na to potrebujem kľud aby ma pri rozhovore nikto nerušil.

jerryjanka
autor
12. mar 2009

to ti len povie termin 😀 tak odbehni na vecko
lebo poobede sa tam zasa nedovolaš a to su take vyhovorky - priznaj s aže tam nechceš zavolať 😀 😀 😀

my ešte nevieme - viem len jeden vysledok z HP a ten mi robil moj doki inak nevieme nič - až v piatok budeme niečo vedieť a aj tak dalšie odbery a testy tam idu robiť a to budem vedieť tak o mesiac 😕 🙄

jerryjanka
autor
12. mar 2009

kde ste všetky

fazulka1512
12. mar 2009

ahojte, som tu dobre napapana,

jankabo-netestujem este pockam do pondelka, tolko vydrzim

adrianka 127- pouzila som test co sa vola woman secret baby

kikina666
12. mar 2009

fazulka aj ja a fucim ako lokomotiva

jerryjanka
autor
12. mar 2009

ahaho mame novu hráčku? 😀 vitaj

fazulka1512
12. mar 2009

jerryjanka dakujem 😉

jerryjanka
autor
12. mar 2009

dlho sa snažíte? odkial si?

fazulka1512
12. mar 2009

str.141 mam tam napisane ako dlho sa snazime a som zo stropkove-vychodne slovensko

adrianka127
12. mar 2009

fazulka, tak testujeme spolu... 🙂

fazulka1512
12. mar 2009

a ty tiez meskas

fazulka1512
12. mar 2009

u nas nadherne svieti slniecko, parada

adrianka127
12. mar 2009

baby mne sa dnes nic nechce robit. Som hrozne leniva. Najradsej by som uz sla domov...

jerryjanka
autor
12. mar 2009

nedočitala som sa ako dlho sa snažite

fazulka1512
12. mar 2009

my tak 4 mesiace

susann83
12. mar 2009

adka a dokedy musis byt v praci?

vcera sa alicka pytala na moj pribeh s manzelom, tak vam nieco porozpravam, aby ste sa trosku pobavili...

ja som bola na praxi v nemocnici a moj mazelik lezal na chire, operovali mu zlcnik. mna sestricka poslala odobrat krv, a uz ked som uvidela skumavku s rocnikom 1981 som si pomyslela, ze by to mohol byt nejaky fesak... no a bol... 😎
ale ked som mu ja povedala, ze po skole idem do rakuska, a on povedal, ze je kamionista, tak sme si obaja v duchu povedali, ze to nema zmysel....(ze, ja a kamionista???? 😀 😀 )
a predsa, on mi zacal pisat a najak sme to dotiahli az pred oltar...
teraz si z neho robim srandu, ze on si chcel len zasexovat a nakoniec sa ozenil 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nuz a teraz cakame, ci z toho sexikovania aj nieco bude

kikina666
12. mar 2009

baby zda sa ze sa to pomalicky spusta ,,, baby mysllite na to moje brusisko nech uz neblbne