Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
18. jan 2009

adenka dobru noc vam obom ...

adrianka127
19. jan 2009

No ahojte vsetky,
tak som si vas prave docitala a pozeram ze sa tu toho udialo...
Kiki - takze 3-bitke drzim palceky - rada by som poslala tehu vyrusik, ale kedze to nie je mozne tak aspom tfuj tfuj pre stasticko...
cukru - mrzi ma, ze ta mrcha predsalen prisla, no ale snad tento buduci mesiac to isti a zahajime spolu dalsiu uspesnu tehu vlnu... 🙂
mne tiez mrcha prichadza, dnes uz trosku aj spinim, takze hor sa na dalsi cyklus..
Alicka - tak aka bola svadba??????????????????????????????? 🙂

adenka
19. jan 2009

dobre ranko kvetinky, prajem vam krasny slnieckovy den 😵 😵

adrianka127
19. jan 2009

Ahoj Adi, aky si mala vikendik?

pralinka25
19. jan 2009

Dobre ranko zlaticka 🙂

Kiki drzim palce aj ja 🤐

adenka
19. jan 2009

adrianka no sobota bola tazka, zasa som grcala cely den, ale vcera to uz bolo lepsie, tak sme boli na oslave u svokrovcov...
a ty ako?

adrianka127
19. jan 2009

zacinam kramikovat, takze tak. Buduci cyklus zacinam opat s gynexom a objednala som si aj macu... tak snad zaberie rovnako dobre, ako tebe... 😉

adenka
19. jan 2009

adrianka urcite ano...musiiii 😉 😉
inak sme sa s marti bavili ze by sme opat mohli dat stretko...tak potom dohodneme nejaky termin, a cakam ze sa pridaju aj dalsie 😉 🙂

adrianka127
19. jan 2009

juj - to by bolo super - ja sa isto pridam... 🙂 aspom ma poriadne nakazite... po kike a cukru som na rade... 🙂

adenka
19. jan 2009

no cukruska tiez mrchuje...ale tusim tiez spominala ze uz by sa k nam na stretko pridala tak musime nieco vymysliet 🙂

adrianka127
19. jan 2009

veru musime. kludne navrhnite terminik a ja sa prisposobim... 🙂 Len by sme to mali zorganizovat cim skor, alebo potom asi az po Martinkinej svadbe... 🙂

adenka
19. jan 2009

ved snad sa dnes naloguje a dohodneme sa...ja uz by som strasne niekam vypadla, od kedy som tehu, vacsinou idem z roboty domov a spat 😀

adrianka127
19. jan 2009

no to verim...tak to musime zmenit... 🙂

martinex
19. jan 2009

cafte kocky... od rana mi blbne pocitac,takze som tu len na skok,musim tu nieco totiz preinstalovat..

kocky ak vam to vyhovuje,tak sa stretnime vo stvrtok, zajtra mam skusku a v stredu idem k dr o 18tej

adrianka127
19. jan 2009

babulky,ktorykolvek iny den mozem, ale stvrtok nie - mam s drahym skvos (neviem ako sa to pise... 😀 ) prosim prosim - skusme inokedy...

martinex
19. jan 2009

adri tak az buduci tyzden, tento tyzden inokedy nemozem

adenka
19. jan 2009

oki tak to mozme nechat na buduci tyzden

martinex
19. jan 2009

dobre,tak sa dohodneme o tyzden 🙂 zatial paa

kikina666
19. jan 2009

adrianka, pralinka dakujem za drzanie palcov,

alicka sa vydala alebo nie ????? nerozmyslela si to 😀 😀 😀 😀 na poseldnu chvilu ???

baby aj ja chcem ist na stretkoooooooooooooooo, lenze ste vsetky v blave a ja az v ziline ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

martinex sup sem nejake pekne pozdravyu mojim babetkam , nech im to tvoje namailuje, ze je tam sranda nech tam zostanu 😉

adrianka127
19. jan 2009

kiki - nemas zac, ako sa dnes citis???
Marti, Adi - buduci tyzden mozem zatial kedykolvek, tak sa potom dohodneme... 🙂

jankabo
19. jan 2009

Ahojte baby,
Cukrus a Adrianka strasne ma mrzi ze ta potvora mrchovská prišla, predpokladám že už posledný krát.
Kiki veľmi ti držím palce, neboj budes tehulka a zanedlho nam budes tehu vírusiky posielať ty.

Alicka asi ešte dospáva tú svadbu 😎 😎 😎

Marti a Adenka prosím si tehu virusiky 🙂 🙂

kikina666
19. jan 2009

adri citim sa dobre, trosku ma pobolieva brucho, dobre sa nam spalo v trojke 😀 😀 😀 😀 😀 len som sa rano zobudila na bruchu .. to asi nebude dobre

marti, adenka aj ja chcem tehuvirusiky

volala som na embryologiu tak uz nemame ziadne dalsie embryjko na zmrazenie, uz nebolo ziadne pouzitelne tak dufam, ze vybrali tie najsilnejsie 2

adenka
19. jan 2009

baby chytajte TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵

kikina666
19. jan 2009

adenka dakujemmmmmmm

adrianka127
19. jan 2009

aj ja dakujem - okrem jedneho ti kiki vsetky prenechavam (jedneho si necham pre stastie do noveho cyklu... 😉 )

jankabo
19. jan 2009

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, Adenka dakujem dúfam, ze sa poriadne nainfikujem.

Haloo baby kde ste vsetky,????

adrianka127
19. jan 2009

ahoj Jani - no a ty si na tom ako dnes, hod grafik... 🙂

jankabo
19. jan 2009

no som na tom takto, ale Adi mam cudne tlaky v podbrusku ako keby mala prist mrcha a mam biely vytok tak neviem - dufam, ze ma mrcha neprekvapi. Ovu som mala vtedy ked tam je zaškrtnuté v OPK písmenko x, vtedy mi vyšiel ovu test, ale graf mi ju vyznačil o 2 dni neskôr.

http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7

adrianka127
19. jan 2009

jani, zatial to vyzera vyborne - biely vytok je fajn 🙂 tak drzim drzim palceky... 🙂

jankabo
19. jan 2009

ja sa skôr bojím, kedze mam take cudne pocity v brušku ze príde mrcha.
Uvidím, ako budem dalej pokracovat s teplotou , drž mi prosím ta palce nech sa mi to podarí.