Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
24. mar 2009

adenka no ja to radsej nebudem skusat a tehu je ked je dole padnuty a tvrdy ??? v sprche to skusim aj ja

jerryjanka
autor
24. mar 2009

ahojte
pralinka nam moc gynex ani femigard nezaberie - niečo zlepšiť môže ale ak chceš ovulku tak bude treba brať clostilbegyt

janka - aky dlhy cyklus mavaš? doktor ti nepovedal že by si mohla mať pco?

jankabo
24. mar 2009

ahoj Jerry,
no teraz záleži podľa toho kedy mám ovu, ale väčšinou tak v rozpäti medzi 28 až 34.
Prečo????

pralinka25
24. mar 2009

no ja viem jerry ale takto mam aspon pocit ze nieco robim pre to.

ved jasne ze ked mi lekar predpise lieky budem ich brat. Len zatial musim cakat do toho 30.4. tak dovtedy aspon takto.

jerryjanka
autor
24. mar 2009

je to take nahovno baby toho pco je strašne vela - a čim dlhšie sa čaka tym horšie to môže byť tak dufam že sa nam podari do konca 2010 😖

pralinka25
24. mar 2009

ja som si tiez vsimla ze toho PCO je akosi vela. A to statistiky uvadzaju len nejake male percento zien, no mne sa zda ze v reale je toho velmi vela.
Ma to vela foriem, takze kopec bab si aj mysli ze su zdrave lebo maju aj MS aj ovulku a nakoniec vysvitne ze aj oni maju PCO.

Ktovie preco to vznika

jerryjanka
autor
24. mar 2009

pralinka ja mam 28 dnovy cyklus - uplne hodinky od začiatku vlastne a vidiš - aj ovulujem - a nemôžem otehu kvoli pco 😖
preto som sa pytala Janky či jej nahodou nepovedali niečo o tom
lebo mne to doki povedal až tento rok ☹

jankabo
24. mar 2009

ja neviem, ale niekedy nebolo počuť že by bol taký problém otehotnieť, teraz nechápem čo sa s tým svetom deje.

jerryjanka
autor
24. mar 2009

jani a budete sa objedanvať do caru?

jankabo
24. mar 2009

jasne, uvidíme čo mi povie vo štvrtok, lebo myslím že on mi raz spomínal Prešov ale ja som čítala o tých Košiciach. Tak neviem, chcela by som sa s dokym poradiť, lebo je fajn.

jerryjanka
autor
24. mar 2009

jasne
ja som rada že mame martin najbližšie nemôžem kriveho slova povedať

adenka
24. mar 2009

kika neviem ako velmi ma byt dole ale musi byt tvrdy a pevne uzavrety...ono pocas tehu aj to kontroluju doktori ci sa nahodou neotvara..

pralinka25
24. mar 2009

jerry ale priznaj a ze ty nemozes bez nas zit 😉
ale to je dobre

kikina666
24. mar 2009

no myslim ze toto je na mna prilis vysoka matematika aby som nieco nezblbla a ako zistim ze je otvoreny ?

jankabo
24. mar 2009

tak to Kika tiež neviem pochopiť 😖 😖

adenka
24. mar 2009

kiki otvoreny je ked je taky makky....

jankabo
24. mar 2009

boze Adi ako sa v tom dokážeš vyznať tak klobúk dole???
A ten krčok je na začiaku alebo troška dalej???

kikina666
24. mar 2009

aha tak to ja som asi hmatala cosi ine .... lebo je tam taky vycnelok a neviem ci je makky alebo tvrdy ale ked som si davala utrogestan tak som si ho davala za ten vycnelok

jankabo
24. mar 2009

Adi no ja to tiež neviem, ja ked som teraz 6DPO tak kde by mal byť nižšie alebo vyššie???? 😀 😀
Blbé otázky ale čo už???

kikina666
24. mar 2009

jankabo ... my dve sme dobry team, chudare adi sa musi na nas rehotat

adenka
24. mar 2009

no ja som tiez najprv hmatala taky nejaky vyclenok na strane ktory je stale rovnaky a potom som az objavila krcok...najlepsie je klacat a on je presne oproti "vchodu". nie je nikde na strasne...bud je taky makky akokeby koza na pere alebo je tvrdy, ako nos napriklad...

susann83
24. mar 2009

ahojte holky 🙂 🙂 🙂

moje nervy, co to tu rozoberate???
cim dalej to citam, tym viac som mesuge- uz sa vobec nevyznam 😀 😀

jankabo
24. mar 2009

no ja som už niečo nahmatala, ale neviem či to je ono 😀 😀 😀 😀
Je tu dole hned na začiatku a pred mrchou bude kde???? Len ešte neviem odhadnúť či je mäkký alebo tvrdý 😀 😀 😀
Kika no dnes máme ale tému, no a čo človek sa učí celý život 🙂

pralinka25
24. mar 2009

ja sa tiez nechytam 😅

jankabo
24. mar 2009

ahoj Susi,
kde si bola????

adenka
24. mar 2009

on je taky tvrdsi, pocas ovulky zmakne a otvori sa aby mohli spermijky preplavat a potom sa uzavrie...a otvara sa az pred mrchou, niekomu pocas mrchy...

kikina666
24. mar 2009

susanen vitaj v klube nechapavych

adenka
24. mar 2009

😀 😀 😀 no ako hovorim, ja som sa osahavala skoro mesiac kym som zistila co mam chytat...keby ma muz videl v sprche asi by nechapal...este by sa urazil ze ho ani nezavolam 😀 😀

jankabo
24. mar 2009

no myslím, že téma krčok je uzavretá - neviem, nerozumiem, nevyznám sa.

jankabo
24. mar 2009

Adenka 😀 😀 😀 😀 😀 😀