Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
30. mar 2009

:marti, zase mudra tehulka 😀 😀 neviem co by si robila keby si neotehotnela po dvoch mesiacoch snazenia...hmmmmm??? 😝 😝

martinex
30. mar 2009

alicka no tak to uz budu // 😀

adri v profile? sak ti to svieti v pase a tu v diskusii.. ci ako myslis?
my sme prestahovani,konecne... a sa mi podarilo ochoriet,som zachripnuta a mam zanesene dychacie cesty, takze som si zobrala na utorok a stredu dovolenku,ze ostanem doma,poliecim sa,poupratujem... este tam mame dost roboty,vsetko povybalovat,poukladat...

alicao
30. mar 2009

hlavne si spominam, ze si nevydrzala ani do rana...testovala si uz vecer 😀 😀 😀

alicao
30. mar 2009

marti, zostan doma aj dlhsie, treba sa dat poriadne doporiadku nie len tak naoko...

martinex
30. mar 2009

alica dobre dobre.... uz som ticho 🙂

jankabo
30. mar 2009

baby ja sa hlavne bojím toho sklamania, to bude hrozné,

Adi a Marti ja dnes takto, Alicka ty to už vieš
http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7

alicao
30. mar 2009

marti...ved preto...kotuha jedna 🙂 🙂 pusku 🤐

janka...taky hrozny graf som nevidela ani nepamata 😀 😀 😀

alicao
30. mar 2009

aaaaaaaaaaaaaaa........ktora baba sa neboji sklamania???? 😝 😝

martinex
30. mar 2009

janka ja tym grafom nerozumiem, to je dobre ci zle?

alicka viacej nemozem teraz... to uz by ma musel niekto zastupovat a to sa neda teraz.. od stredy nastupuje kocka co bude po mne brat klientov, potom to uz bude ok ked sa zabehne..

pralinka25
30. mar 2009

ahojte blsky 🙂

Teeeda jani ty to mas v kapse. Ja sa tak tesim na 1.4. ako keby som isla sama testovat 😀

martinex
30. mar 2009

aha,takze je ten graf asi dobry, co?

alicka, ty si moja srdcovka 😀 sak pockaj ako to budes ty prezivat...

jankabo
30. mar 2009

Ahoj Prali,
dakujem, a ty si na tom ako???? Dúfam, že sa v stedu potvrdia Alickine slová, že idem za Adriankou 😵

alicao
30. mar 2009

marti...pozri..moj nazor na vetu: Nemozem si zobrat teraz viac lebo...bla bla...., je:
Stara sa firma o teba??? Preco sa staras ty o nu? Tvoje zdravie a zdravie mimiska je to najdolezitejsie, firma moze ist vies kam.
A dik na za tu srdcovku🙂
Ahoj prali, ze ??Aj ja jej hovorim, ale ona fnuka a fnuka a boji sa...a co ja viem co....ale ona to robi naschval, aby pocula od nas opak 😀 😀 😀

alicao
30. mar 2009

janka ides???? sama??? 😠

martinex
30. mar 2009

alicka ak sa mi nepolepsi tak si vezmem dalsie volno...alebo sa hodim PN..

inak,nemate nejaky dobry typ na utulny a pekny penzion v prahe?

jankabo
30. mar 2009

Nie, Alicka, idem v stredu za Adriankou aj s tebou, už som ticho 🙂

alicao
30. mar 2009

janka...tak som vas tu pekne sprdla vsetky hned z rana 🙂 🙂 🙂 ale ved viete, ze ja to vsetko myslim, len a len v dobrom 🙂

jankabo
30. mar 2009

Jasne, kedze sa jedna o teba, tak ty to máš povolené 🙂 🙂

adrianka127
30. mar 2009

marti - mne to svieti v pase? ale ja tam nic nevidim... je tam len datum predpokladaneho porodu a nie aktualny tyzden,ci??????
baby ja som v poslednej dobe akasi nechapava... Ale moc vam drzim teraz palceky... Nech sa ku mne pridate a nie som tu samucka... 🙂

martinex
30. mar 2009

adrianka v pase mas termin porodu,ale sak to mam aj ja tak 🙂 a v diskusii sa ukazuje tvoj aktualny tyzden...

adrianka127
30. mar 2009

v akej diskusii???

alicao
30. mar 2009

adrianka 😀 😀 😀 a to si len na zaciatku tehotenstva....v siedmom mesiaci uz nebudes vediet ani to ako sa volas a v deviatom si budes pripadat ako z lesa 😀 😀 😀

martinex
30. mar 2009

adrianka tu ked kecas,tak vedla mena mas 7 tt... nikde inde to neukazuje... mas to dobre 😀

alica tomu sa hovori tehotenska demencia... a je to uplne bezne... ku mne sa niekedy spravaju ako keby som bola narusena... pravda je ze niekedy sa tak aj citim 😀

adrianka127
30. mar 2009

ja som inak taka sprosta, vcera som robila ryzu a mala som nacate 2 sacky. Chcela som urobit 550 gramov. V jednom bolo 350 a v druhom 320 a ja som si to asi pol hodinu zratavala... 😀 Ja som ako z mesiaca.... 😀

adrianka127
30. mar 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem. No na to by som neprisla... Ale aj tak to ukazuje zle, lebo 7 tt by som mala zacat az zajtra... 🙂 Skusim prerobit dlzku cyklu... 🙂

adrianka127
30. mar 2009

Furt to ukazuje siedmy tyzden... ☹ nevadi... 🙂

martinex
30. mar 2009

adrianka ono to ukazuje tyzden ktory prave bezi... ja som dnes 20+5, ale je to 21 priebiehajuci tyzden..

adrianka127
30. mar 2009

no lenze podla dna ovulky by som mala byt este len 5+6. Podla prveho dna poslednej mrchy je to dobre, ale ja som mala trosku posunutu ovulku, takze to mam len informativne... 🙂

martinex
30. mar 2009

ono to ukazuje podla mrchy...

adrianka127
30. mar 2009

hej hej... tak to mam o dnik popredu... 🙂