Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
27. apr 2009

no to ti verim ja zu skusam vsetky mozne kombinacie a prd platne

pralinka25
27. apr 2009

ahoj aduliak.

Ja som sa tomu meraniu velmi branila ale pri mojej diagnoze som chcela zistit ci mam ovulku. Tak meriam preto.

Ja som kupila Gynex priamo v predajni Energy. To je ich vyrobok a oni si ho aj predavaju. Skus zistit ci nemaju predajnu aj v Trencine

susann83
27. apr 2009

ahojteeeeeee
je tu este niekto?
hlasim prichod od doktoraaaaaa

tak mam v lavo jeden velky folikul, 19 alebo 20 mm. to je dobre znamenie...
zajtra idm zas na krv, ci mam dostatocnu hladinu hormonov, co sposobia ovulaciu.
no a vo stvrtok mam zas ist na utz, ci to praslko, alebo co sa s tym folikulom stalo.

kiki, to by bola sranda, my dve naraz tehulky 😀 😀
len ja si myslim, ze mas väcsiu sancu 😉 😉 😉 lebo ti tam spermosky vpravia a moj drahy muzicek dojde dnes az o polnoci domov a zajtra mame full program 🙄
....ale hadam to tak rychlo nepraskne a stihnu k vajku doplavat 😀

jerryjanka
autor
27. apr 2009

susann - neboj sa všetko stihnúúúúúúúúú 😀

susann83
27. apr 2009

ahoj jerry 🙂
to dufam, ze stihnu, ale hlavne najprv, aby to pekne prasklo

a ty ako? kedy testujes? uz by si pomaly mala, ak sa nemylim 😵

jerryjanka
autor
27. apr 2009

testujem furt ale nič tam nie je nechcu sa presvedčiť aby tam boli dve vždy len jedna svina 😀
každopadne v piatok by nemala prisť mrcha tak uvidime

susann83
27. apr 2009

drzim palce, aby neprisla 😉
a prvy maj, sviatok,....maj, lasky cas....to by mohlo vyjst...hmmmmmm
😵 😵 😵

jerryjanka
autor
27. apr 2009

no veru veru
to by bolo celkom faaaaaaaajn

susann83
28. apr 2009

dobre rankoooooooooo

ja dnesidem cvicit, tak som skoro hore a chcela som este vlozit teplotku...neviem co to ma byt, ci to je normalne

http://www.fertilityfriend.com/home/25f5e6

kiki, drz sa 😵 😵

pekny den vam prajem 🙂 🙂 🙂

jankabo
28. apr 2009

Dobré ránko,
Kika a Susi extra dávka pre vás tpfuj, tttttttppppppppppppffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjj,
tttttttttttttttttppppppppppppppppppppppppppppffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵
ttttttttttttttttttpppppppppppppppppppppppppppffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵
ttttttttttttttttttpppppppppppppppppppppppppppffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵 😵

Susi vyzerá to tak, že onedlho teplota vyskočí hore, takže si pred ovu, len pekne snažilkuj 😀 😀 😀

susann83
28. apr 2009

ahoj jani.
dakujem, mnami mnam 😀
drahy je dnes doma, tak mame sancu 😵 😵 😵
uz vas aj opustam 😀

jankabo
28. apr 2009

Susi tak šup, šup aj teraz aj večer 😀 😀 😀 😀

pralinka25
28. apr 2009

ahojte.

Kiki myslim na teba 🙂

jerry takze uz snazilkujete?????

jerryjanka
autor
28. apr 2009

prali ano - kašlem na všetko 😀

pralinka25
28. apr 2009

a dobre robis 😉

jerryjanka
autor
28. apr 2009

ved čo môžem stratiť nič môžem len získať 🙂

pralinka25
28. apr 2009

ja si tiez myslim. Este si merias teplotu? aKo to u teba vyzera?

kikina666
28. apr 2009

ahojte

tak moje zle tusenie zo vcera sa splnilo .... krajko sa mi nemohol dostat do maternice, ze krcok tam bol nejako zaklieneny a zahnuty tak musel dvoma kliestami zachytavat a odtiahnut krcok prec, bolelo to ako fras, krajko sa ospravedlnoval, ale ze inac sa to neda ... a potom ma nechal dlhsie lezat, mikulova bola zlata ako vzdy a dychala so mnou ze musim dychat ze to potom bude menej boliet ze budem dva dni krvacat ... ale spermie su tam .... no co uz vydrzala som to sice som si trosku aj pokricala ... krajko za to nemoze ze sa mi to tam otocilo .... blbe tusenie, takze keby sme neboli isli na IUI a skusali klasikou nic by z toho nebolo ...

mikulova povedala, ze za tu bolest to musia byt trojicky a krajko mi pohladkal brucho a povedal, ze tentokrat je to tam ... zlati boli obidvaja ... sice moj muz bol zeleny ked videl co mi robili to rozdychvala on potom za mna, chlapi ...

jankabo dakujem padli dobre 😉

susann ze full program .... to bolo dobre, a to keby nam to vyslo naraz top by bola spica, graf vyzera velmo dobre

prali dakujem .... 😵

aduliak
28. apr 2009

Ahojte babenky....

kikina666
28. apr 2009

aduliak ahoj

pralinka25
28. apr 2009

ahoj aduli.

No kiki to uz mas predpripravu na porod. Ked budes rodit ani si nevsimnes. Ako to ze si to mala otocene. To sa moze len tak otocit?????

kikina666
28. apr 2009

neviem ako je to mozne mala som to tam nejako ohnute nemohol sa tam dostat ... no ja budem rodit cisarskym ... ja mam epilepsiu mne nedovolia rodit normalne

kikina666
28. apr 2009

zeby som si to otocila ... odfucala som si to s bolestou pri robeni a po pri porode budem sladko spinkat ... celkom dobre som si to vymyslela

pralinka25
28. apr 2009

kiki ale nemusia ta uspat celkom. Kamosky co boli teraz 3 cisarskym tak vsetky boli hore iba od pasa dolu boli umrtvene. Takze si hned aj videli babatko.

takyna
28. apr 2009

Ahojte kočky, Kikusa drzim palce a tentokrat chcem pocut od teba , ze na teste su dve ciarocky 😵

susann83
29. apr 2009

ahojte babulkyyyyyyyyyy
kde ste vsetky???????????
hlasim, ze sme poctivo snazilkovali 😀 😀
teplota mi zatial nic neukazala, ani som nic necitila, tak sa to moje vajko asi zlaklo a nevyplavilo sa vobec 😔
ale dnes som si merala dvkrat, raz normalne rano, potom som zaspala a o 10-tej som mala 36,9. to nemozem brat do uvahy, ze? ani ked som isla spat po polnoci?

http://www.fertilityfriend.com/home/25f5e6

pralinka25
29. apr 2009

ja by som to druhe do uvahy nebrala. Ja tiez chodim spat rozne ale meram vzdy v tom istom case.
Dnes som aj ja nemerala 36,7 😉

neviem kde sa vsetky flakaju. Uz sem nikto nechodi 😠

susann83
29. apr 2009

ahoj pralinka 🙂
daj grafik, aby som videla ako si na tom

myslis, ze z toho mojho akania na ovu nic nebude?
lebo zatial to tak vyzera. idem pozriet moje predosle grafy, ako mi to stupalo

pralinka25
29. apr 2009

ale nepanikar. Urcite bude neboj. Ja som este len na zaciatku http://www.fertilityfriend.com/home/260d59
a u mna ovulka nikdy nie je ista

kikina666
29. apr 2009

susann no super drzim palce aj na nohach

prali drzim palce aby bola ... neviem ako ma budu riesit ale podla mna s epilepsiou nebudu riskovat, v strese mozem dostat zachvat a to by nemuselo dopadnut dobre .. tak si skor myslim ze v mojom pripade to bude bezpecnejsie celkova anesteza ... ale ot budeme riesit az potom ked to bude aktualne